To był niezwykle pracowity, ale i udany weekend dla zamojskich tenisistek. Występująca w I lidze kobiet drużyna Uczelnia Państwowa Zamość rozegrała dwa wyjazdowe mecze i odniosła dwa wysokie zwycięstwa po 8:2. Dzięki tym sukcesom zamościanki przewodzą I-ligowej tabeli z dużą przewagą punktową nad rywalkami.

Reklamy

W sobotę (7 listopada) zamościanki zagrały z zajmującą wówczas pierwsze miejsce w lidze drużyną  MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Zawodniczki drużyny Uczelnia Państwowa Zamość pokonały rywalki na ich własnym terenie 8:2 i zostały liderkami tabeli. Dzień później (8 listopada) zamojskie tenisistki zmierzyły się z zespołem RKS Cukrownika S.Instal Chybie. Ponownie górą była drużyna z Zamościa, po raz kolejny wygrywając rezultatem 8:2.

Po siedmiu rozegranych meczach drużyna Uczelnia Państwowa Zamość jest samodzielnym liderem I-ligowej tabeli z poważną przewagą punktową nad kolejnymi drużynami.

Reklamy

W wyjazdowych meczach zamościanki wystąpiły w składzie: Ganna Farladanska, Anna Brzyska, Karolina Lalak, Klaudia Kusińska, Aleksandra Osuch.

Bardzo dobra postawa w meczach zaowocowała również awansami w ligowym rankingu indywidualnym zawodniczek. Na 1. miejscu jest Anna Brzyska, na 2. Karolina Lalak a na 5. Klaudia Kusińska.

Gratulacje!

­

info i fot. UPZ / Skafander