Liderzy sezonu lekkoatletycznego 2021 w woj. lubelskim (ZDJĘCIA)

Po prezentacji liderek czas na mężczyzn. W tabeli spotkamy jednego reprezentanta Unii Hrubieszów Piotra Książkiewicza i jednego byłego Rafała Fedaczyńskiego. Piotr Książkiewicz to organizator biegów przełajowych cyklu City Trail, które odbywają się w wielu miastach w Polsce, w tym najbliższy w Lublinie 8 I 2022 r. nad Zalewem Zemborzyckim.

Reklamy

Liderzy sezonu lekkoatletycznego 2021 w woj. lubelskim

Mężczyźni

100 m

Reklamy

10.29 -KOPEĆ Dominik -KS Agros Zamość -95-03-05-Praga (M) -2021-06-07-+1,0-M, trener –

Andrzej Gdański

Z wiatrem

10.26 -KOPEĆ Dominik -KS Agros Zamość -95-03-05-Leverkusen (GER) (M) -2021-06-27-+4,1-M, Andrzej Gdański

200 m

21.62 -MIROSŁAW Cezary -AZS UMCS Lublin -97-05-08-Biała Podlaska (1) -2021-05-29–0.2-I, Marek Jaros

300 m

33.81 -JAROS Andrzej -AZS UMCS Lublin -90-07-19-Warszawa (M) -2021-05-15, Marek Jaros

400 m

47.39 -MIROSŁAW Cezary -AZS UMCS Lublin -97-05-08 – Tarnów (M) -2021-06-06-I, Marek Jaros

600 m

1:22.93- WIATRZYK Robert-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-00-04-27-Puławy (1) 2021-09-05, Tomasz Wawrzusiszyn

800 m

1:44,31- LEWANDOWSKI Marcin- AZS UMCS Lublin- 87-0-13- Chorzów(M)-2021-06-20 – (MM), Piotr Rostkowski

1000 m –

2:34.06 -RÓŻYCKI Piotr -AZS UMCS Lublin -99-01-22-Warszawa (1) -2021-05-09- Piotr Mieszkowski

1500 m –

3:30,42 -LEWANDOWSKI Marcin -AZS UMCS Lublin -87-06-13-Monaco (M) -2021-007-09-MM-Tomasz Lewandowski

1 Mila

3:49,11 -LEWANDOWSKI Marcin -AZS UMCS Lublin -87-06-13-Oslo (M) -2021-07-01-Piotr Rostkowski

2000 m

5:41,12-MŁYNARZ Kamil -SKB Kraśnik -90-03-09-Piaseczno (1) -2021-08-05—II – Zbigniew Biały

3000 m

8:34,39 -MŁYNARZ Kamil -SKB Kraśnik -90-03-09-Piaseczno (1) -2021-08-26—II – Zbigniew Biały

5000 m

14:34,20 -MŁYNARZ Kamil -SKB Kraśnik -90-03-09-Poznań (M) -2021-06-26—II- Zbigniew Biały

10 000 m

30:52.67 -MŁYNARZ Kamil -SKB Kraśnik -90-03-09-Goleniów (M) -2021-04-24—II – Zbigniew Biały

10 km ulica

32:31 –KSIĄŻKIEWICZ Piotr MKS Unia Hrubieszów -87-10-09-Poznań (2) -2021-03-13- Artur Kern

Półmaraton

1.05:13 JASTRZĘBSKI Kamil- SKB Kraśnik 1992-Valencia-2021-12-05- Hubert Duklanowski

Maraton

2.11:07 JASTRZĘBSKI Kamil- SKB Kraśnik 1992-Valencia-2021-12-05- Hubert Duklanowski

110 m ppł (106,4 cm)

14,16-SIEROCKI Michał- AZS UMCS Lublin- 1999-09-12-Suwałki- 2021-07-24-(I)- Piotr Kitliński

400 m ppł (91,4 cm)

50,89 -HOŁUB Krzysztof -AZS UMCS Lublin -00-07-27-Tallinn (M) -2021-07-09-M- Grzegorz Hołub

2000 m z przeszkodami

6:38.96 -STASZCZAK Antoni -LKS Znicz Biłgoraj -05-08-03-Kraków (1) -2021-05-29—IV – Mieczysław Jamroz

3000 m z przeszkodami

9:34.02 -SZYMANIAK Kamil -MKS Agros Chełm -90-07-20-Warszawa (1) -2021-05-30—II – Marek Mazurek

Wzwyż

2.15- HOŁUB Jakub- AZS UMCS Lublin -02-01-13-Lublin (M)– 2021-07-04-(I)- Beata Hołub

W dal

7.69-TARKOWSKI Piotr-KS AZS-AWF Biała Podlaska -99-08-10 -Tallinn (M) – 2021-07-08 +1,6     -I-Tadeusz Makaruk

Trójskok

15.94 -HOFFMANN Karol -AZS UMCS Lublin -89-06-01-Warszawa (M) -2021-05-15-+0.3-I – Michał Łukasiak

Kula 7,256 kg

18.99 -ŁUKSZO Sebastian -AZS UMCS Lublin -94-07-29-LU -Gdańsk (M) -2021-05-22–M- Maciej Bukowiecki

Dysk 2 kg

63.23 -STACHNIK Oskar -AZS UMCS Lublin -98-03-01-Karpacz (1) -2021-05-16–MM- Damian Kamiński

Młot 7.256 kg

69.68 -ROGOWSKI Arkadiusz -KS Agros Zamość -93-03-30-LU -Kielce (M) -2021-05-01—M – Mikołaj Rosa

Oszczep 800 g.

81.21 -KWAŚNIEWSKI Mateusz -AZS UMCS Lublin -95-07-16-Płock -2021-06-19-MM- Michał Krukowski

Chód 10 km – bieżnia

44:11,98 -FEDACZYŃSKI Rafał -AZS UMCS Lublin -80-12-03-Poznań (M) -2021-06-25 – (I) – Stanisław Marmur

Chód 20 km

1.35:52 -FEDACZYŃSKI Rafał -AZS UMCS Lublin -80-12-03-Poděbrady (CZE) (M) -2021-05-16- Stanisław Marmur

Chód 35 km

2.45:37-FEDACZYŃSKI Rafał -AZS UMCS Lublin -80-12-03-Poděbrady (CZE) (M) -2021-05-16 – Stanisław Marmur

Chód 50 km

3:58.17 -FEDACZYŃSKI Rafał -AZS UMCS Lublin -80-12-03-Poděbrady (CZE) (M) -2021-05-16 – MM – Stanisław Marmur

Sztafeta 4 x 100 m

41,53 –  – AZS UMCS Lublin – Suwałki- 2021 – 07 – 25

w składzie:

Krzysztof Hołub – Grzegorz Hołub,

Oskar Gołębiowski – Marek Jaros,

Jakub Chmiel –  Henryk Adamowicz,

Jakub Lempach – Piotr Maruszewski

Sztafeta 4 x 400 m

3:08,41 – AZS UMCS Lublin – Poznań – 2021-06-26

w składzie:

Mikołaj Kotyra

Mirosław Cezar

Maciej Hołub

Andrzej Jaros

Trener w/w – Marek Jaros

Sztafeta 4 x 400 m MIX

 

3:23,24 – AZS UMCS –  Lublin -2021-09-03 w składzie:

MIROSŁAW Cezary – Marek Jaros

WRONA Alicja- Paweł Danielczuk

JAROS Andrzej – Marek Jaros

HOŁUB-KOWALIK Małgorzata – Zbigniew Maksymiuk

Sztafeta 4 x 800 m MIX

9:05,94 – MKS Agros Chełm – Łódź – 2021-06-13

w składzie:

Dominik Gosk

Wioleta Jaworska

Diana Dawidziuk – Gosk

Kamil Szymański

Trener w/w – Marek Mazurek

­

Uwaga!

Kolejno: konkurencja, wynik, nazwisko i imię, klub, data urodzenia, miejsce i data zawodów, w nawiasie ranga zawodów, siła wiatru, klasa sportowa, trener

­

Na podstawie – tabel domtel.pl  – PZLA i tam jest więcej… kliknij

https://statystyka.pzla.pl/

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – archiwum zawodników


Zobacz też:

Matylda Bień z Pucharem Polski! (ZDJĘCIA)

Matylda Bień z Pucharem Polski! (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie