Liga Bilardowa i Liga Futbolu Stołowego

Sport

Reklamy

Krasnobrodzka Liga Bilardowa i Krasnobrodzka Liga Futbolu Stołowego to okazja do dobrej rozrywki, jak również emocjonującej rywalizacji sportowej. Pierwsza edycja zawodów Zima 2011 odbędzie się w dniach 16.02.2011, 23.02.2011 i 02.03.2011 w Karczmie Dębowej w Krasnobrodzie.

Będą to jednocześnie oficjalne Mistrzostwa Krasnobrodu.

Podczas trzydniowych zawodów gracze zawalczą o trofea w bilard i piłkę stołową, czyli dyscyplinę potocznie zwaną piłkarzykami. Rozgrywki mają na celu popularyzację owych gier, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej (fair play) oraz wdrażanie aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego. Założeniem ligi jest rozwój krasnobrodzkiego środowiska poprzez poszerzenie grona osób grających regularnie w bilard i futbol stołowy. Projekt zakłada kilkudniową grę systemem „każdy z każdym”. W ciągu roku kalendarzowego odbędą się cztery oddzielne sezony ligowe: zima, wiosna, lato i jesień.

Zawodnicy mogą zgłaszać chęć startu już teraz, kontaktując się z organizatorem: Tomasz Pakuła tel. 517787627 ole@radiozamosc.pl. Wiele praktycznych informacji dotyczących zawodów, a także relacje, galerie zdjęć i filmy można znaleźć na www.audycjasportowaole.futbolowo.pl. Zapraszamy do gry. Patronat medialny nad imprezą sprawują: Audycja Sportowa Ole, Gazeta Zamojska, Sportowe Radio iGol FM i portal dla kibiców ImprezySportowe.pl.

***

Audycja Sportowa OLE