Liga Orlika zakończona

W niedzielę 9 czerwca 2013r. na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie rozegrano ostatnią kolejkę ligi piłki nożnej rocznik 2000 i młodsi.

Reklamy

9 czerwca 2013r. na boisku ,,Orlik” przy ZSM nr 3 w Hrubieszowie rozegrano III – ostatnią  kolejkę ligi piłki nożnej  rocznik 2000 i młodsi. Rozegrano 5 spotkań, a dwa  zakończyły się walkowerem.

 

Wyniki III kolejki:

I mecz CHELSEA – FC. NEYMARSEY 6:0

II mecz BAYERN MUNCHEN   –    MENCHESTER UNITED  1:7

III mecz LEGIA – REAL MADRYT 2:7

IV mecz BAYERN MUNCHEN   –        FC. NEYMARSEY (wal. 0:2)  

V mecz MENCHESTER UNITED – BORUSIA DORTMUND 3:5

VI mecz CHELSEA – LEGIA 3:5

VII mecz BAYERN MUNCHEN   –    BORUSIA DORTMUND   (wal. 0:2)  

                                  

           

 Poniżej kolejność drużyn po rozegraniu wszystkich spotkań:

  1. BORUSIA DORTMUND      18pkt      
  2. MENCHESTER UNITED      13pkt     
  3. REAL MADRYT                    10pkt       
  4. CHELSEA                                9pkt      
  5. FC. NEYMARSEY                  5pkt
  6.  LEGIA                                     4pkt       
  7. BAYERN MUNCHEN            3pkt       

Punktacja: wygrana – 3pkt, remis – 1pkt, przegrana – 0pkt.

 

Zwycięzcą ligi została drużyna BORUSIA DORTMUND, która zgromadziła 18 pkt. nie przegrywając żadnego meczu. Na zakończenie rozgrywek wręczono pamiątkowe dyplomy oraz puchar dla MISTRZA ligi.

Wyróżniono także najmłodszą drużynę, którą został zespół FC NEYMARSEY oraz przyznano dwie nagrody indywidualne: dla Filipa Pietrusiewicza, jako NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA LIGI oraz Szymona Wanarskiego jako WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ ZAWODNIKA LIGI. Wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz statuetki.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym drużynom życzymy więcej zwycięstw.

Dziękujemy Panu Piotrowi Wierzbickiemu za pomoc w obsłudze sędziowskiej.

 

Drużyny występują w składach:


BORUSIA DORTMUND

  1. Przemek Kraszkiewicz
  2. Max Imparato
  3. Jakub Zalewski
  4. Szymon Czarnecki
  5. Daniel Dorman
  6. Marcin Gąsior
  7. Patryk Mazurek
  8. Kacper Toczek

Opiekun: Dariusz Kopera

 

MANCHESTER UNITED

  1. Kaspruk Kacper
  2. Fijołek Bartłomiej
  3. Paradowski Michał
  4. Kamil Daciuk
  5. Grzegorz Skrzyński
  6. Kacper Rodziewicz
  7. Michał Herda
  8. Kuba Rutkowski
  9. Kuba Sionkowski
  10. Kordian Kowalski

Opiekun: Joanna Paradowska

 

REAL MADRID

  1. Kacper Krawczuk
  2. Maciej Pokrywka
  3. Konrad Piniaź
  4. Kamil Ochnio
  5. Kacper Greń
  6. Adam Skwarek
  7. Adam Jasina
  8. Łukasz Skiba
  9. Michał Kołodziej

Opiekun: Henryk Krawczuk

 

FC NEYMARESY

  1. Arek Fila
  2. Wojciech Fila                                                               
  3. Dominik Trych                                                         
  4. Michał Duławski                                 
  5. Dominik Trych
  6. Sebastian Fila                                                              
  7. Brajan Daciuk                                                                          
  8. Dominik Daciuk
  9. Damian Torbicz
  10. Sławek Szczepański                                           

Opiekun:Tomasz Czuba

 

LEGIA

  1. Michał Bilik
  2. Jakub Kocieł
  3. Arek Zając
  4. Kamil Obszyński
  5. Remek Krasucki
  6. Kacper Magierka
  7. Michał Garaj
  8. Jakub Mazur
  9. Mateusz Prokopowicz
  10. Łukasz samsonowicz

 

CHELSEA

  1. Filip Pietrusiewicz
  2. Maciej Mierzwa
  3. Jakub Szymański
  4. Jakub Zalewski
  5. Szymon Wanarski
  6. Szymon Blicharz
  7. Mikołaj Księżyk
  8. Dawid Masny

Opiekun: Marek Pietrusiewicz

 

BAYERN MUNCHEN 

  1. Michał Klimowicz
  2. Oleszczuk Mateusz
  3. Guluk  Albert
  4. Otręba Kuba
  5. Wiktor
  6. Damian Laskowski
  7. Damian Remorczyk

 

Organizatorzy:

Paweł Padkowski, Bartłomiej Sadowski