Liga Piłkarska: Zamojska Klasa A i Klasa B

W dniach 20/21.09.2014 r. rozegrano 6. kolejkę w ramach Zamojskiej Klasy A w piłce nożnej, w której doskonale spisali się podopieczni trenera Andrzeja Jaworskiego z Płomienia Spartan Nieledew wygrywając pewnie w Tarnawatce i są samodzielnym liderem. Świetnie spisali się również piłkarze Andorii Mircze pokonując rywali z Deszkowic, niestety Huragan Hrubieszów przegrał w Sitnie. W klasie B czwartą porażkę poniósł GLKS Jarosławiec. W sobotę mecz derbowy Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze.

Reklamy

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Runda 6 – 20/21.09.2014 r.

 

GKS Tarnawatka – Płomień-Spartan Nieledew 1:4 (1:2)

(mecz rozegrano na stadionie w Wieprzowie)

Skład: M. Całka – Kondratiuk, Nosal, Oleszczuk (Bednarczuk) – Gałan, Drop, Strycharczuk, Musiał (Bogucki), Dyjak (Raczyński) – M, Bobak, A.Całka

Bramki: Andrzej Całka x2, Damian Dyjak, Mariusz Musiał


Andoria Mircze – Perła Deszkowice 3:1 (1:0)

Bramki dla Andorii: Baran Wojciech x 2, Kamil Matysiak x 1

Skład: Stankiewicz- Kudrelek, Sitarz, Grzywna (Skóra), Pacaj, Kot, Skowronek , Adamkiewicz (Barański), Jasina (Sobieniak), Matysiak (Zub), Baran

 

Potok Sitno – Huragan Hrubieszów 4:2 (2:1)

Brak danych

 

Pozostałe wyniki:

 

Ruch Machnów Nowy – Orkan Bełżec 2:2

Szumy Susiec – Granica Lubycza Królewska 0:1

 

Tabela po 6 rundach 

1      Płomień-Spartan Nieledew 5      15    5    0    0    17:7 

2      Orkan Bełżec                         5     13    4     1     0    15:8 

3      Granica Lubycza Królewska   5     10    3     1     1     8:4 

–       Potok Sitno                            6     10    3     1     2   14:10 

5      Andoria Mircze                     6     10    3    1    2    13:12 

6      Szumy Susiec                         6     7      2     1     3    9:10 

7      Szyszła Tarnoszyn                 5     7      2     1     2    9:11 

8      Huragan Hrubieszów           5     4      1    1     3    5:11 

9      Ruch Machnów Nowy             6     4      1     1     4    5:10 

10    Perła Deszkowice                  5     3      1     0     4    7:12 

11    GKS Tarnawatka                    6     3      1     0     5    7:14 



Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014 (sobota/niedziela)


Płomień-Spartan Nieledew – Szyszła Tarnoszyn N 13-15 Nieledew

Perła Deszkowice – GKS Tarnawatka N 16 Deszkowice

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze S 15 Hrubieszów

Granica Lubycza Królewska – Potok Sitno N 15 Lubycza Królewska

Orkan Bełżec – Szumy Susiec N 16 Bełżec

pauza – Ruch Machnów Nowy                                      



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Runda 4 – 17.09.2014 (środa)

 

Omega II Stary Zamość – Metanoja Lipsko -:-

Perła Telatyn – Graf Chodywańce 0:4

Zryw Ulhówek – Orion-Stihl Jania 6:1

GLKS Jarosławiec – pauza

 

Runda 5 – 20/21.09.2014 r.

 

GLKS Jarosławiec – Omega II Stary Zamość 1:7 (0:1)

SKŁAD GLKS Jarosławiec: Dalmata – Prystupa, Złotko, Koszel, Kliszcz, Babulski (Baran), Kucharczuk K. (Antoniuk), Zapora M., Zduńczuk, Steciuk, Tokarski G. (Kucharczuk D.)

Niewykorzystane zmiany: Bodziacki, Strycharczuk.

Bramkę dla GLKS Jarosławiec zdobył Grzegorz Tokarski.


Pozostałe mecze:

Metanoja Lipsko – Perła Telatyn 1:2

Graf Chodywańce –      Zryw Ulhówek 4:3

 

Tabela 

1    Graf Chodywańce             5      13    4     1    0    17:7 

2    Omega II Stary Zamość    3      6      2     0    1    12:5 

3    Zryw Ulhówek                   3      6      2     0    1    11:5 

4    Orion-Stihl Jacnia              4      6      2     0    2     9:12 

5    Metanoja Lipsko               3      4      1     1    1     5:5 

6    Perła Telatyn                    4      3      1     0    3     2:8 

7    GLKS Jarosławiec           4     0      0     0    4    5:19 



Kolejka 6 w dniach 27-09-2014/28-09-2014 (sobota/niedziela)

 

Omega II Stary Zamość   – pauzuje w kolejce    

Perła Telatyn – GLKS Jarosławiec  N 12 Telatyn

Zryw Ulhówek – Metanoja Lipsko S 13 Ulhówek

Graf Chodywańce – Orion Stihl Jacnia N 11 Jarczów



Opracował – mak