Liga Piłkarska: Zamojska Klasa A i Klasa B

W klasie A w derbowym pojedynku zdecydowanie lepszym zespołem został Płomień Spartan Nieledew i jest to już kolejne ósme zwycięstwo podopiecznych trenera Andrzeja Jaworskiego. Świetna wiadomość dla kibiców Andorii z Mircza, która wygrała na wyjeździe i to w Bełżcu. W klasie B pierwsze trzy punkty zainkasował do punktacji GLKS Jarosławiec, który już w środę 15 X gra z liderem!

Reklamy

 


Zamojska Klasa A – grupa 2

Kolejka 11/12.10.2014

 

Huragan Hrubieszów – Płomień-Spartan Nieledew 0:3 (0:1)

Skład Płomienia: M. Całka- Kondratiuk, Oleszczuk, Nosal, Szopiński, Bartosiuk, Drop, Musiał, Dyjak (Bogucki), Bobak, A. Całka

Bramki: Bobak, Musiał, A .Całka

Skład Huraganu: brak danych


Orkan Bełżec – Andoria Mircze 0:1 (0:1)

Bramki: Wojtek Baran, w min 86 niewykorzystany rzut karny przez Andorię!

Skład Andorii: Stankiewicz – Kudrelek, Sitarz, Lizun (Sobieniak), Pacaj, Sobczuk, Skowronek (Dąbrowski), Kot, Barański (Skóra), Baran, Jasina (Zub). Trener Piotr Wierzbicki.

 

Granica Lubycza Królewska – GKS Tarnawatka 3:0

Perła Leszkowice – Szyszła Targoszyn 2:2

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 0:1

 

Tabela 

1      Płomień-Spartan Nieledew      8     24    8    0    0    31:8 

2       Granica Lubycza Królewska       8     19     6     1   1     16:6 

3       Orkan Bełżec                             8     16     5     1   2     16:10 

4       Szumy Susiec                            8      13     4     1   3     11:10 

5      Andoria Mircze                         9      13     4    1   4    19:19 

6       Potok Sitno                               8      10     3     1   4     15:14 

7       Szyszła Tarnoszyn                    8      8       2     2   4     12:17 

8      Huragan Hrubieszów               8      8       2    2   4    13:21 

9       Perła Deszkowice                      8      7       2    1   5     12:24 

10     Ruch Machnów Nowy                8      7       2    1    5     7:11 

11     GKS Tarnawatka                       9      4       1    1    7     11:23 



Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014 (sobota/niedziela)

 

Szyszła Tarnoszyn – Szumy Susiec N 13-15 Tarnoszyn

Potok Sitno – Ruch Machnów Nowy N 13-15 Sitno

Andoria Mircze – pauza

GKS Tarnawatka – Orkan Bełżec N 13 Wieprzów

Płomień-Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska N 12-14 Nieledew

Perła Deszkowice – Huragan Hrubieszów N 15 Deszkowice



Zamojska Klasa B – grupa 2

Kolejka 8 11/12.10.2014

 

GLKS Jarosławiec – Orion-Stihl Jania 1:0 (1:0)

SKŁAD Dalmata – Złotko, Prystupa, Koszel, Kliszcz, Babulski, Antoniuk (Strycharczuk), Steciuk, Gontarz (Podgórski), Zduńczuk, Tokarski G. (Kucharczuk D).

Niewykorzystane zmiany : Bodziacki, Baran.

Bramkę dla GLKS Jarosławiec strzelił Grzegorz Tokarski ( asysta Paweł Gontarz). Trener – grający Damian Koszel.

 

Metanoja Lipsko – Graf Chodywańce 1:0

Omega II Stary Zamość – Zryw Ulhówek 0:0

 

Tabela 

1     Graf Chodywańce              7      13     4     1     2     18:12 

2     Omega II Stary Zamość     6      13     4     1     1     27:8 

3     Orion-Stihl Jacnia               7      12     4     0     3     17:15 

4     Metanoja Lipsko                7      10     3     1     3     15:18 

5     Zryw Ulhówek                    6      8       2     2     2     16:14 

6     Perła Telatyn                      6      6       2     0     4     4:16 

7    GLKS Jarosławiec             7      4       1     1    5     9:23 



Kolejka 9 w dniach 15-10-2014 (środa)

 

Metanoja Lipsko – pauzuje w kolejce                      

Graf Chodywańce – GLKS Jarosławiec 15:30 Jarczów

Omega II Stary Zamość – Orion Stihl Jania 16 Stary Zamość

Zryw Ulhówek – Perła Telatyn 15:30 Ulhówek



Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014 (sobota/niedziela)

 

Zryw Ulhówek – pauzuje w kolejce                         

Perła Telatyn – Orion Stihl Jacnia N 12 Telatyn

Omega II Stary Zamość – Graf Chodywańce N 14 Stary Zamość

GLKS Jarosławiec – Metanoja Lipsko N 11 Jarosławiec



Opracował – mak

Zdjęcie ze strony internetowej Orkana Bełżec.