Liga Szkolna Tenisa Stołowego

Znamy Mistrza Ligi Szkolnej Tenisa Stołowego w sezonie 2010/2011. Po zwycięstwie nad UKS „Ogólniak” drużyna Zespołu Szkół Nr 1 zapewniła sobie pierwsze miejsce w rozgrywkach. W rankingu indywidualnym, tytuł najskuteczniejszego zawodnika przypadł Adamowi Dropowi z UKS „Ogólniak”.

Reklamy

Podsumowanie rozgrywek odbędzie 15.04 2011 r. podczas turnieju indywidualnego dla uczestników ligi (od godz.13.00 w sali Szkoły Podstawowej Nr 3).

Wręczone zostaną nagrody dla szkół ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Dla uatrakcyjnienia zawodów zostanie rozegrany turniej par mieszanych.

KOMUNIKAT
HRUBIESZOWSKIEJ LIGI SZKOLNEJ – TENIS STOŁOWY
VI RUNDA

UKS „OGÓLNIAK” – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 3:7
Dnia 22.03.2011 r. godz. 14.45 sala ZS nr 2

Drop Adam – Mazurek Dariusz 3 : 0 (15-13, 13-11, 11-8)
Turek Adrian – Dąbrowski Kamil 2 : 3 (6-11, 11-8, 7-11, 13-11, 6-11)
Drop/Turek – Dąbrowski/Mazurek 1 : 3 (7-11, 11-5, 6-11, 11-13)
Drop Adam – Dąbrowski Kamil 3 : 2 (9-11, 8-11, 11-9, 11-6, 11-5)
Turek Adrian – Mazurek Dariusz 0 : 3 (5-11, 9-11, 11-13)
Flis Artur – Dyrda Krystian 1 : 3 (7-11, 8-11, 14-12, 7-11)
Przepiórka Krzysztof – Stronkowski Arkadiusz 3 : 0 (11-8, 13-11, 11-8)
Flis/Przepiórka – Dyrda/Stronkowski 0 : 3 (5-11, 9-11, 4-11)
Fila Karol – Stronkowski Akadiusz 1 : 3 (11-9, 9-11, 11-13, 10-12)
Przepiórka Krzysztof – Dyrda Krystian 1 : 3 (8-11, 9-11, 11-7, 7-11)

Trener Zespołu Szkół Nr 2 – Krawczuk Zbigniew
Trener Zespołu Szkół Nr 1 – Jaworski Andrzej

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 5:5
Dnia 29.03.2011 r godz.15.00 sala ZS 3

Polikowski Adrian – Podolak Damian 3 : 0 (11-3, 11-4, 11-4)
Talarowski Marek – Suś Przemysław 0 : 3 (9-11, 9-11, 8-11)
Polikowski/Talarowski – Suś/Podolak 3 : 1 (11-5, 11-8, 4-11, 12-10)
Polikowski Adrian – Suś Przemysław 3 : 0 (11-9, 11-4, 11-8)
Talarowski Marek – Podolak Damian 3 : 1 (6-11, 12-10, 11-9, 20-18)
Kozik Michał – Sadowski Marcin 3 : 0 (11-5, 11-9, 11-9)
Karwacki Mateusz – Brzuzan Jan 0 : 3 (4-11, 2-11, 4-11)
Kozik/Karwacki – Brzuzan/Skwarek 1 : 3 (4-11, 4-11, 11-7, 4-11)
Kozik Michał – Brzuzan Jan 1 : 3 (11-9, 6-11, 8-11, 9-11)
Karwacki Mateusz – Skwarek Michal 0 : 3 (5-11, 8-11, 4-11)

Trener Zespołu Szkół Nr 3 – Nowak Marcin
Trener Zespołu Szkół Nr 4 – Padkowski Paweł

TABELA
VI RUNDAM

Nazwa L.g Pkt Z R P Bilans
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 1 6 12 6 0 0 49 :11
2 UKS „OGÓLNIAK” 6 8 4 0 2 37 :23
3 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 3 6 2 0 2 4 19 :41
4 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 4 6 2 0 2 4 15 :45

Ranking indywidualny po VI rundach

M Nazwisko imię Lg Z P Pkt Sety K K

1 Drop Adam 12 10 2 30 : 6 32 : 11
2 Polikowski Adrian 12 10 2 30 : 6 30 : 12
3 Dąbrowski Kamil 12 9 3 27 : 9 30 : 11
4 Mazurek Dariusz 12 9 3 27 : 9 31 : 17
5 Dyrda Krystian 10 10 0 20 : 0 26 : 13
6 Turek Adrian 12 6 6 18 : 18 23 : 23
7 Skrzyński Bartłomiej 6 6 0 12 : 0 18 : 3
8 Przepiórka Krzysztof 10 6 4 12 : 8 23 : 16
9 Flis Artur 11 6 5 12 : 10 21 : 21
10 Talarowski Marek 12 1 9 8 : 24 15 : 30
11 Sokołowski Grzegorz 4 3 1 6 : 2 11 : 5
12 Stronkowski Arkadiusz 4 3 1 6 : 2 10 : 5
13 Brzuzan Jan 8 3 5 6 : 12 13 : 18
14 Suś Przemysław 10 2 8 6 : 21 10 : 25
15 Kozik Michał 12 3 9 6 : 22 14: 28
16 Margol Damian 2 2 0 4 : 0 6 : 1
17 Podolak Damian 8 2 6 4 : 14 9 : 21
18 Sadowski Marcin 9 3 4 4 : 16 12 : 22
19 Karwacki Mateusz 10 2 8 4 : 16 8 : 24
20 Skwarek Michał 3 1 2 2 : 6 3 : 6
21 Fila Karol 1 0 1 0 : 2 1 : 3
22 Bartko Paweł 2 0 2 0 : 4 2 : 6
23 Jewuła Damian 2 0 2 0 : 6 2 : 6
24 Lizak Krzysztof 6 0 6 0 : 18 4 : 18

RANKING – plik do pobrania »

***

Organizator: Krawczuk Zbigniew