Liga Tenisa Stołowego

Komunikat III rundy Hrubieszowskiej Ligi Szkolnej w Tenisie Stołowym. 12 stycznia Zespół Szkół nr 1 pokonał UKS „Ogólniak 7:3, a 3 lutego Zespół Szkół nr 4 zremisował z Zespołem Szkół nr 3 5:5. W tabeli prowadzi ZS nr 1.

Reklamy

u>KOMUNIKAT
HRUBIESZOWSKIEJ LIGI SZKOLNEJ – TENIS STOŁOWY
III RUNDA

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 – UKS „OGÓLNIAK” 7 : 3
Dnia 12.01.2011 r godz. 15.00 sala ZS 1

Dąbrowski Kamil – Turek Adrian 3 : 0 (11-5, 11-4, 11-7)
Mazurek Dariusz – Drop Adam 3 : 2 (11-8, 4-11, 7-11, 11-8, 11-9)
Dąbrowski /Mazurek – Drop / Turek 1 : 3 (9-11, 11-13, 11-8, 5-11)
Dąbrowski Kamil – Drop Adam 0 : 3 (10-12, 10-12, 8-11)
Mazurek Dariusz – Turek Adrian 3 : 2 (7-11, 11-6, 6-11, 11-9, 11-7)
Dyrda Krystian – Flis Artur 3 : 1 (12-10, 11-7, 7-11, 11-9)
Skrzyński Bartłomiej – Przepiórka Krzysztof 3 : 2 (6-11, 9-11, 11-9, 11-5, 11-5)
Dyrda / Skrzyński – Flis / Przepiórka 1 : 3 (11-5, 12-14, 9-11, 6-11)
Dyrda Krystian – Przepiórka Krzysztof 3 : 0 (11-4, 11-9, 11-9)
Skrzyński Bartłomiej – Flis Artur 3 : 0 (11-4, 11-4, 11-8)

Trener Zespołu Szkół Nr 1 – Jaworski Jacek
Trener UKS „Ogólniak” – Krawczuk Zbigniew

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 5 : 5
Dnia 3.02.2011 r godz. 15.00 sala ZS 4

Lizak Krzysztof – Polikowski Adrian 0 : 3 (6-11, 8-11, 3-11)
Suś Przemysław – Talarowski Marek 3 : 1 (11-6, 11-7, 7-11, 11-9)
Lizak/Suś – Polikowski/ Talarowski 1 : 3 (8-11, 13-11, 6-11, 6-11)
Lizak Krzysztof – Talarowski Marek 0 : 3 (3-11, 8-11, 5-11)
Suś Przemysław – Polikowski Adrian 0 : 3 (8-11, 5-11, 6-11)
Sadowski Marcin – Kozik Michał 2 : 3 (7-11, 13-11, 9-11, 7-11)
Margol Damian– Karwacki Mateusz 1 : 3 (9-11, 9-11, 11-8, 2-11)
Sadowski / Margol – Kozik / Karwacki 3 : 0 (11-8, 11-8, 11-9)
Sadowski Marcin – Karwacki Mateusz 3 : 0 (11-8, 11-4, 11-5)
Margol Damian – Kozik Michał 3 : 1 (11-6, 13-11, 8-11, 13-11)

Trener Zespołu Szkół Nr 4 – Padkowski Paweł
Trener Zespołu Szkół Nr 3 – Nowak Marcin

TABELA PO II RUNDZIE

M Nazwa L.g Pkt Z R P Bilans

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 1 – 3 6 3 0 0 23 : 7
2 UKS „OGÓLNIAK” – 3 4 2 0 1 20 :10
3 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 3 – 3 1 0 1 2 11 :19
4 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 4 – 3 1 0 1 2 6 :24

Ranking indywidualny po III rundach

M Nazwisko imię Lg Z P Pkt Sety
1 Polikowski Adrian 6 6 0 18 : 0 18 : 3
2 Mazurek Dariusz 6 5 1 15 : 3 17 : 9
3 Drop Adam 6 4 2 12 : 6 14 : 7
3 Dąbrowski Kamil 6 4 2 12 : 6 13 : 6
5 Turek Adrian 6 3 3 9 : 9 11 : 11
6 Skrzyński Bartłomiej 4 4 0 8 : 0 12 : 3
7 Dyrda Krystian 4 4 0 8 : 0 12 : 4
8 Flis Artur 6 4 2 8 : 4 13 : 9
9 Przepiórka Krzysztof 6 3 3 6 : 6 13 : 13
10 Talarowski Marek 6 2 4 5 : 9 11 : 14
11 Margol Damian 2 2 0 4 : 0 6 : 1
12 Stronkowski Arkadiusz 2 2 0 4 : 0 6 : 2
13 Karwacki Mateusz 6 2 4 4 : 8 8 : 12
14 Suś Przemysław 4 1 3 3 : 9 3 : 10
15 Sokołowski Grzegorz 2 1 1 2 : 2 5 : 4
16 Sadowski Marcin 4 1 3 2 : 6 8 : 9
17 Brzuzan Jan 4 1 3 2 : 6 5 : 11
18 Kozik Michał 6 1 5 2 : 14 6: 16
19 Podolak Damian 2 0 2 0 : 4 3 : 6
20 Jewuła Damian 2 0 2 0 : 6 2 : 6
21 Skwarek Michał 2 0 2 0 : 6 0 : 6
22 Lizak Krzysztof 4 0 4 0 : 12 2 : 12

Pierwszy stół 3pkt. drugi 2 pkt.
M – miejsce
Lg – liczba gier
Z – zwycięstwa
P – przegrane
Pkt – punkty

Ranking deblowy po III rundach

M Para Lg Z P Sety
1 Flis / Przepiórka 3 3 0 9 : 2
2 Drop / Turek 3 3 0 9 : 4
3 Dąbrowski / Mazurek 3 2 1 7 : 5
4 Margol/Sadowski 1 1 0 3 : 0
5 Skrzyński / Dyrda 2 1 1 4 : 3
6 Polikowski / Talarowski 3 1 2 4 : 7
7 Kozik / Karwacki 3 1 2 3 : 7
8 Jewuła / Sadowski 1 0 1 2 : 3
9 Sokołowski / Stronkowski 1 0 1 1 : 3
9 Brzuzan / Skwarek 1 0 1 1 : 3
11 Podolak / Brzuzan 1 0 1 0 : 3
12 Lizak / Suś 2 0 2 3 : 6

Kolejna IV runda odbędzie się w terminie 15 – 17.02.2011 r. (terminy do uzgodnienia pomiędzy zainteresowanymi drużynami).

Pary meczowe tworzą: (gospodarz na pierwszym miejscu)

Zespołu Szkół Nr 4 – UKS „Ogólniak”
Zespołu Szkół Nr 1 – Zespołu Szkół Nr 3

TERMINARZ

I RUNDA
ZS Nr 3 – ZS Nr 1 4 : 6
UKS Ogólniak – ZS Nr 4 9 : 1

II RUNDA
ZS Nr 4 – ZS Nr 1 0 : 10
ZS Nr 3 – UKS Ogólniak 2 : 8

III RUNDA
ZS Nr 1 – UKS Ogólniak 7 : 3
ZS Nr 4 – ZS Nr 3 5 : 5

IV RUNDA – luty
ZS Nr 4 – UKS Ogólniak
ZS Nr 1 – ZS Nr 3

V RUNDA – marzec
ZS Nr 1 – ZS Nr 4
UKS Ogólniak – ZS Nr 3

VI RUNDA – marzec
ZS Nr 3 – ZS Nr 4
UKS Ogólniak – ZS Nr 1

Na pierwszym miejscu gospodarz.
Terminy do uzgodnienia pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Preferowane godziny rozgrywek 15.00 – 17.00 również ustalane pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

***

Organizator:
Krawczuk Zbigniew