Lubię Biegać! W zawodach wystartowało 205 zawodniczek i zawodników

W dniu 26 września 2014 r. na stadionie HOSiR odbyła się impreza lekkoatletyczna pod hasłem „Lubię Biegać”. W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz jednego przedszkola. Do mety dobiegło 205 uczestników. Zawody zostały zorganizowane i przeprowadzone przez MKS „UNIA” Hrubieszów.

Reklamy

 

 

Komunikat z imprezy lekkoatletycznej „LUBIĘ BIEGAĆ”

rozegranej w dniu 26.09.2014 r.

 

 

 

100 m – dziewczęta

1

Serafin Lena

08

Przedszkole nr 2

24,37

2

Kot Gabriela

10

34,77

 

100 m – chłopcy

1

Stadnicki Erwin

07

ZSM 1 Hrubieszów

19,78

2

Zając Maciej

07

ZSM 1 Hrubieszów

20,34

3

Gajewski Mateusz

07

ZSM 3 Hrubieszów

20,76

4

Jóźwiak Mateusz

07

ZSM 3 Hrubieszów

 

5

Lenard Szymon

07

ZSM 3 Hrubieszów

 

6

Lenard Oskar

08

Przedszkole nr 2

 

 

200 m – dziewczęta 

1

Panasiewicz Martyna

05

ZSM 1 Hrubieszów

40,32

2

Małkowicz Weronika

05

ZS Horodło

42,04

3

Danilczuk Paulina

05

ZSM 1 Hrubieszów

43,24

4

Borowik Amelia

06

ZSM 1 Hrubieszów

 

5

Brudnowska Amelia

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

6

Nogas Hanna

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

7

Gis Ewa

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

8

Stasiak Milena

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

9

Serafin Amelia

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

10

Czuba Amelia

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

11

Dziewiczkiewicz Oliwia

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

12

Szumiata Milena

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

13

Block Zuzanna

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

14

Lizun Kinga

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

15

Belina Paulina

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

16

Kaczoruk Kamila

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

 

200 m – chłopcy 

1

Nowosad Igor

05

ZSM 1 Hrubieszów

38,18

2

Kiełbasa Piotr

05

ZSM 1 Hrubieszów

38,93

3

Ciucki Błażej

05

ZSM 3 Hrubieszów

39,18

4

Jankowski Tomasz

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

5

Huberuk Artem

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

6

Zarek Oktawian

05

ZSM 3 Hrubieszów

 

7

Kuczyński Karol

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

8

Jarosz Dawid

05

ZS Horodło

 

9

Zając Mateusz

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

10

Caboń Filip

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

11

Stadnicki Oliwier

06

ZSM 1 Hrubieszów

 

12

Lemiński Jakub

05

ZS Horodło

 

13

Kot Kacper

05

ZSM 3 Hrubieszów

 

14

Tarasiuk Andrzej

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

15

Czepiel Antoni

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

16

Jóźwiak Maciej

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

17

Nowak Borys

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

18

Markiewicz Gabriel

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

19

Sadowski Wiktor

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

20

Semeńczuk Kacper

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

21

Grycaj Dawid

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

22

Chabros Michał

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

23

Krochmal Jakub

05

ZSM 1 Hrubieszów

 

24

Wybranowski Jakub

06

ZSM 2 Hrubieszów

 

 

400 m – dziewczęta 

1

Woźnica Patrycja

02

ZS Horodło

1:12,98

2

Zubko Magdalena

02

ZS Horodło

1:17,93

3

Kuczewska Oliwia

03

ZSM 2 Hrubieszów

1:20,00

4

Błocian Kasjana

03

ZS Horodło

 

5

Block Wiktoria

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

6

Kopeć Aleksandra

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

7

Kaczyńska Agata

02

ZS Horodło

 

8

Ciesielczuk Amelia

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

9

Śmietanka Olga

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

10

Szawarska Karolina

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

11

Ciesielczuk Karolina

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

12

Stepaniuk Magda

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

13

Grzyb Weronika

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

14

Chomik Klaudia

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

15

Lebiedowicz Katarzyna

04

ZSM 2 Hrubieszów

 

16

Bedlińska Sylwia

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

17

Daciuk Katarzyna

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

18

Dzirba Aleksandra

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

19

Wójtowicz Rozalia

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

20

Gosiewska Martyna

03

ZS Horodło

 

21

Mróz Wiktoria

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

22

Opszyńska Julia

04

ZSM 1 Hrubieszów

 

23

Lachowska Magdalena

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

24

Kociach Emilia

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

25

Kowalczuk Julia

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

26

Bojarczuk Magda

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

27

Polska Katarzyna

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

28

Ślązak Ola

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

29

Lemińska Wiktoria

02

ZS Horodło

 

30

Hojda Julia

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

31

Jowdiuk Oliwia

04

ZSM 2 Hrubieszów

 

32

Szeweńko Gabriela

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

33

Bojarczuk Natalia

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

34

Woźnica Aleksandra

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

 

400 m – chłopcy

1

Wasyluk Piotr

02

ZSM 2 Hrubieszów

1:11,41

2

Herda Michał

03

ZSM 1 Hrubieszów

1:13,47

3

Palatinus Michał

02

ZSM 2 Hrubieszów

1:14,75

4

Petrycki Piotr

02

ZS Horodło

 

5

Daciuk Kamil

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

6

Rutkowski Jakub

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

7

Gołąb Michał

02

ZS Horodło

 

8

Tlaok Jakub

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

9

Skwarek Adam

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

10

Wanarski Szymon

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

11

Jeczeń Jakub

02

ZS Horodło

 

12

Opszyński Maciek

03

ZSM 1 Hrubieszów

 

13

Pawłowicz Rafał

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

14

Jarosz Jakub

02

ZS Horodło

 

15

Dach Patryk

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

16

Marchlewski Kuba

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

17

Ciucki Szymon

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

18

Borawik Kacper

03

ZSM 1 Hrubieszów

 

19

Dziedzic Przemysław

03

ZSM 1 Hrubieszów

 

20

Dudka Sebastian

02

ZS Horodło

 

21

Daciuk Brajan

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

22

Jerzyna Paweł

03

ZS Horodło

 

23

Pietrusiewicz Mikołaj

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

24

Malec Dominik

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

25

Kapusta Piotr

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

26

Chochliński Michał

02

ZS Horodło

 

27

Wsolak Amadeusz

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

28

Partyka Mateusz

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

29

Zubko Hubert

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

30

Mesny Dawid

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

31

Chiliński Marcin

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

32

Black Krzysztof

03

ZSM 1 Hrubieszów

 

33

Chabros Karol

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

34

Magierka Adrian

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

35

Kuropatwa Damian

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

36

Waloś Konrad

02

ZSM 2 Hrubieszów

 

37

Pirogowicz Wojciech

04

ZSM 2 Hrubieszów

 

38

Pieczkowski Oskar

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

39

Fila Wojciech

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

40

Kudelski Adrian

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

41

Zubko Dominik

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

42

Mazur Samuel

04

ZSM 2 Hrubieszów

 

43

Zabłocki Tomasz

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

44

Piajecki Patryk

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

45

Kudrel Mateusz

03

ZSM 1 Hrubieszów

 

46

Watras Dawid

04

ZSM 1 Hrubieszów

 

47

Jeżyna Michał

03

ZS Horodło

 

48

Wybranowski Filip

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

49

Mięczak Mateusz

04

ZSM 1 Hrubieszów

 

50

Pirogowicz Mateusz

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

51

Klimkowski Mateusz

05

ZSM 1Hrubieszów

 

52

Wasilewski Wiktor

03

ZSM 2 Hrubieszów

 

53

Perelmuter Piotr

02

ZSM 3 Hrubieszów

 

54

Kamieniecki Mateusz

03

ZSM 3 Hrubieszów

 

55

Buta Jakub

04

ZSM 3 Hrubieszów

 

56

Jarosz Michał

04

ZS Horodło

 

57

Pękowski Norbert

04

ZSM 1 Hrubieszów

 

58

Kopera Kuba

04

ZSM 1 Hrubieszów

 

59

Karpiuk Bartek

02

ZSM 1 Hrubieszów

 

 

800 m – dziewczęta 

1

Wołyniec Oliwia

99

ZS nr 2 Hrubieszów

2:42,22

2

Waś Karolina

99

ZS nr 2 Hrubieszów

2:52,16

3

Flaks Dominika

01

ZS nr 2 Hrubieszów

3:05,82

4

Skorupa Łucja

00

ZSM 1 Hrubieszów

 

5

Krotkiewicz Karina

01

ZS nr 2 Hrubieszów

 

6

Malec Justyna

99

ZSM 2 Hrubieszów

 

7

Gajewska Karolina

01

ZS nr 2 Hrubieszów

 

8

Tymoszuk Sandra

01

ZS Horodło

 

9

Urbańczyk Joanna

99

ZS Horodło

 

10

Szlązak Karolina

00

ZS Horodło

 

11

Kępa Kamila

99

ZSM 2 Hrubieszów

 

12

Góral Weronika

99

ZS nr 2 Hrubieszów

 

13

Kudyk Elżbieta

01

ZS nr 2 Hrubieszów

 

14

Tyczyńska Wiktoria

01

ZS Horodło

 

 

800 m – chłopcy 

1

Tarnowski Mateusz

00

ZSM 1 Hrubieszów

2:17,90

2

Krawczuk Kacper

00

ZSM 1 Hrubieszów

2:19,49

3

Barczuk Krystian

99

ZS Horodło

2:19,83

4

Misiaszek Kacper

00

ZSM 1 Hrubieszów

 

5

Matwiejczuk Damian

99

ZS Horodło

 

6

Załuski Szymon

00

ZS Horodło

 

7

Kisiel Mateusz

00

ZSM 2 Hrubieszów

 

8

Jeżyna Mateusz

00

ZS Horodło

 

9

Mazurek Piotr

99

ZS nr 2 Hrubieszów

 

10

Sakowski Piotr

99

ZS Horodło

 

11

Malinowski Krystian

00

ZS Horodło

 

12

Skorupa Dominik

00

ZSM 1 Hrubieszów

 

13

Daciuk Dominik

01

ZSM 1 Hrubieszów

 

14

Zając Szymon

00

ZS Horodło

 

15

Gajewski Bartłomiej

00

ZS Horodło

 

16

Steć Jakub

01

ZSM 1 Hrubieszów

 

17

Stankiewicz Łukasz

00

ZSM 2 Hrubieszów

 

18

Grabowski Łukasz

01

ZS Horodło

 

19

Góral Szymon

01

ZSM 1 Hrubieszów

 

20

Fedaczyński Jakub

99

ZS Horodło

 

21

Dudek Adrian

99

ZS nr 2 Hrubieszów

 

22

Pietrusiewicz Filip

01

ZS nr 2 Hrubieszów

 

23

Duda Andrzej

01

ZSM 1 Hrubieszów

 

24

Gura Kacper

99

ZS nr 2 Hrubieszów

 

25

Sarzyński Dawid

01

ZS Horodło

 

26

Przesud Mateusz

00

ZSM 1 Hrubieszów

 

27

Mielniczuk Piotr

01

ZS nr 2 Hrubieszów

 

28

Rycerz Michał

01

ZSM 1 Hrubieszów

 

29

Hojda Kuba

01

ZS nr 2 Hrubieszów

 

 

1500 m – dziewczęta 

1

Trybuła Agata

98

ZS 3 Hrubieszów

5:49,40

2

Charatynowicz Katarzyna

98

ZS Horodło

5:59,84

3

Kawarska Karolina

98

ZS Horodło

6:02,78

4

Suchowska Paula

98

ZS 2 Hrubieszów

 

5

Misiak Małgorzata

98

ZS 1 Hrubieszów

 

 

1500 m – chłopcy

1

Romaszko Albert

98

ZS 4 Hrubieszów

4:53,12

2

Łoza Dawid

98

ZS 3 Hrubieszów

4:55,06

3

Baranowski Michał

98

ZS 3 Hrubieszów

4:55,37

4

Hossin Damian

98

ZS 2 Hrubieszów

 

5

Soniek Piotr

98

ZS 3 Hrubieszów

 

6

Mroczek Patryk

97

ZS 3 Hrubieszów

 

7

Klamer Łukasz

97

ZS 4 Hrubieszów

 

8

Matraszek Kamil

98

ZS 4 Hrubieszów

 

9

Gajewski Przemysław

97

ZS 3 Hrubieszów

 

10

Turek Kamil

98

ZS 4 Hrubieszów

 

 

2500 m – dziewczęta 

1

Ćwiklińska Joanna

82

Neonet

10:22,20

2

Pilarska Magdalena

95

ZS 4 Hrubieszów

11:04,66

3

Kaczyńska Beata

96

ZS 1 Hrubieszów

11:20,26

 

2500 m – chłopcy

1

Zacharczuk Albin

93

Neonet

8:51,37

2

Wroński Bartłomiej

95

ZS 1 Hrubieszów

9:27,95

3

Kłodziński Iwo

95

ZS 4 Hrubieszów

11:03,38

 

 

 MK