Magda Ufnal czwarta, Ewa Mizdal ósma, Unia szósta

Portal internetowy „Polska Sztanga” prezentuje aktualną punktację XVIII edycji „Challenge Złotej Sztangi” wg stanu na dzień 25.08. br. Indywidualnie: M. Ufnal jest 4, E. Mizdal 8, M. Kondziołka 19, drużynowo Unia 6 i 12 – ta w kraju.

Reklamy

Rywalizacja polega na tym, że należy zajmować wysokie miejsca na zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich oraz poprawiać rekordy Świata, Europy czy Polski w różnych kategoriach wiekowych itp., za to są przydzielane ustalone przez organizatorów punkty.

***

KOBIETY:

631 – KARPIŃSKA Marzena (88, Znicz Biłgoraj)
384 – ŁOCHOWSKA Joanna (88, UKS Zielona Góra)
235 – KLEJNOWSKA Aleksandra (82, WLKS Siedlce)
130 – UFNAL Magdalena (84, Budowlani Opole)
89 – OSTAPSKA Katarzyna (88, AZS-AWF Biała Podlaska)
85 – MISTERSKA Dominika (79, WLKS Siedlce)
85 – GOTFRYD Marieta (80, Tytan Oława)
72 – MIZDAL Ewa (87, Unia Hrubieszów)
66 – SMOSARSKA Anna (85, Mazovia Ciechanów)
65 – SPYRA Sandra (89, Andaluzja Piekary Śl.)
65 – MĘDZA Martyna (92, WLKS Siedlce)
55 – KRUZEL Justyna (89, WLKS Siedlce)
51 – SZAMAŃSKA Nadia (85, WLKS Siedlce)
51 – ROWIŃSKA Malwina (86, WLKS Siedlce)
50 – GRABARCZYK Katarzyna (91, LKS Dobryszyce)
49 – GRYCZKA Joanna (89, WLKS Siedlce)
46 – BRULEWICZ Katarzyna (89, Mazovia Ciechanów)
45 – KRYSTMAN Anna (93, UOLKA Ostrów Maz.)
45 – URDA Marcela (89, WLKS Siedlce)
41 – ZABOROWSKA Ewelina (87, Atleta Gdańsk)
41 – BAGIŃSKA Sabina (85, Horyzont Mełno)
40 – KUKAWSKA Karolina (91, AZS-AWF Biała Podlaska)
35 – KOWALCZYK Patrycja (89, HKS Szopienice)
35 – FUS Agata (89, Znicz Biłgoraj)
35 – CICHOWSKA Elwira (89, Talent Wrocław)
35 – KARCZEWSKA Paulina (85, AZS-AWF Biała Podlaska)
35 – GRĄDZKA Malwina (86, Legia Warszawa)
34 – KRUCZYŃSKA Milena (93, UOLKA Ostrów Maz.)
32 – FELEDYN Katarzyna (93, Wisła Puławy)
30 – LURKA Oktawia (90, Lechia Sędziszów Młp.)
30 – PĘDZICH Magdalena (92, UOLKA Ostrów Maz.)
30 – LALIK Sylwia (87, Unia Hrubieszów)
30 – DASZKIEWICZ Małgorzata (86, Legia Warszawa)
30 – OLSZEWSKA Monika (85, Mazovia Ciechanów)
30 – KIETLIŃSKA Magdalena (86, WLKS Siedlce)
30 – MARCINOWSKA Katarzyna (91, Heros Srokowo)
27 – WIEJAK Małgorzata (92, Wisła Puławy)
25 – GRODZICKA Agnieszka (90, WLKS Siedlce)
25 – HETZYG Malwina (88, Tarpan Mrocza)
25 – TALARSKA Magdalena (89, WLKS Siedlce)
25 – KURZYDŁO Monika (88, Znicz Biłgoraj)
25 – PYRZ Ewelina (92, Unia Hrubieszów)
25 – SKWIERCZYŃSKA Iwona (88, WLKS Siedlce)
22 – ZACHAREK Agnieszka (92, AKS Białogard)
20 – ZAWERACZ Agata (91, Nowosądeczanin Piwniczna)
20 – KRASZEWSKA Natalia (92, Mazovia Ciechanów)
20 – KRAUSE Małgorzata (92, Tarpan Mrocza)
20 – FORMELA Iwona (89, Tarpan Mrocza)
17 – CHUDZIK Dorota (91, Unia Hrubieszów)
15 – ZAORSKA Agnieszka (88, AZS-AWF Biała Podlaska)
15 – BEDNARCZYK Sandra (89, Andaluzja Piekary Śl.)
15 – ŁOZOWA Laura (88, Talent Wrocław)
15 – ZAWADZKA Marlena (88, Talent Wrocław)
15 – LISEWSKA Katarzyna (89, Rzemieślnik Malbork)
14 – SROKA Paulina (93, Tarpan Mrocza)
12 – DĄDZIK Barbara (91, Heros Srokowo)
12 – DĄDZIK Monika (92, Heros Srokowo)
12 – CICHA Magdalena (91, Promień Opalenica)
12 – PIOTROWSKA Joanna (90, Promień Opalenica)
12 – NAJDOWSKA Iga (90, Tarpan Mrocza)
10 – KOSAKOWSKA Renata (91, Mazovia Ciechanów)
10 – PASKO Magdalena (91, Lechia Sędziszów Młp.)
5 – CICHOWSKA Emilia (84, Talent Wrocław)

MĘŻCZYŹNI:

305 – KOŁECKI Szymon (81, Górnik Polkowice)
260 – DOŁĘGA Marcin (82, EKOPAK JATNE Otwock)
180 – DOŁĘGA Robert (77, Orlęta Łuków)
145 – KLESZCZ Grzegorz (77, EKOPAK JATNE Otwock)
130 – ZIELIŃSKI Tomasz (90, Tarpan Mrocza)
104 – ZIELIŃSKI Adrian (89, Tarpan Mrocza)
100 – SZRAMIAK Krzysztof (84, Budowlani Opole)
87 – KLIŚ Roman (88, Budowlani Opole)
84 – DOŁĘGA Daniel (88, EKOPAK JATNE Otwock)
80 – ZWARYCZ Krzysztof (90, Flota Gdynia)
70 – KOZINA Maciej (88, Znicz Biłgoraj)
65 – SKRZYPCZYŃSKI Paweł (88, LKS Dobryszyce)
62 – WIŒNIEWSKI Damian (86, Zawisza Bydgoszcz)
61 – PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej (87, EKOPAK JATNE Otwock)
60 – BONK Bartłomiej (84, Budowlani Opole)
57 – RĘPUSZEWSKI Damian (91, UMLKS Radomsko)
56 – KOŁECKI Sylwester (87, EKOPAK JATNE Otwock)
56 – LENDZIOSZEK Mateusz (86, Mazovia Ciechanów)
55 – KONDZIOŁKA Marcin (88, Unia Hrubieszów)
54 – MICHALSKI Arkadiusz (90, Górnik Polkowice)
50 – DYKA Marcin (81, Śląsk Wrocław)
50 – RYTKOWSKI Mariusz (76, Mazovia Ciechanów)
46 – BIAŁEK Arkadiusz (82, EKOPAK JATNE Otwock)
45 – HENNIG Ariel (88, Tarpan Mrocza)
45 – PEPŁOWSKI Grzegorz (89, Mazovia Ciechanów)
42 – KOCHAŃSKI Martin (91, Start Grudziądz)
41 – FĄFARA Krzysztof (79, Zawisza Bydgoszcz)
39 – ROSOŁ Tomasz (89, Budowlani Opole)
35 – CHRUŚCIEWICZ Piotr (84, EKOPAK JATNE Otwock)
35 – MASIUK Daniel (89, MULKS Terespol)
35 – NURKIEWICZ Adam (89, Tarpan Mrocza)
35 – SZYMURA Grzegorz (86, HKS Szopienice)
35 – KRASKA Adam (78, Górnik Polkowice)
34 – HAWRYŁO Michał (91, Tarpan Mrocza)
30 – SEROCZYŃSKI Łukasz (90, MULKS Terespol)
30 – CHLEBOSZ Radosław (86, Śląsk Wrocław)
30 – PAWLIKOWSKI Sebastian (83, Mazovia Ciechanów)
29 – MARCZAK Józef (90, Znicz Biłgoraj)
27 – KRAWCZYK Łukasz (91, LKS Dobryszyce)
25 – POL Dominik (90, MOS Opole)
25 – SAMP Bartosz (90, Flota Gdynia)
25 – NAJDEK Paweł (73, Budowlani Opole)
25 – KRAJEWSKI Jarosław (89, Zawisza Bydgoszcz)
25 – UCIŃSKI Radosław (88, AKS Myœlibórz)
25 – SŁAWECKI Rafał (88, Talent Wrocław)
25 – FLASZCZYŃSKI Dariusz (88, Okęcie Warszawa)
25 – KUSIAK Damian (88, AZS-AWF Biała Podlaska)
24 – WIELEBSKI Tomasz (90, Promień Opalenica)
24 – ADAMUS Marcin (91, Hejnał Kęty)
22 – JURECKI Paweł (91, Tarpan Mrocza)
20 – SZCZEPANIAK Patryk (91, Horyzont Mełno)
20 – ZIELIŃSKI Łukasz (90, Talent Wrocław)
20 – ANDRZEJAK Kamil (91, Śląsk Wrocław)
20 – SIEBIELEC Tomasz (90, Znicz Biłgoraj)
20 – KOSZAŁKA Paweł (90, Budowlani Opole)
20 – KOBYLIŃSKI Łukasz (89, Mazovia Ciechanów)
20 – GRUSZKA Marcin (75, Górnik Polkowice)
20 – BARAŃSKI Przemysław (87, AZS-AWF Biała Podlaska)
20 – GABRYŚ Marcin (85, Flota Gdynia)
20 – GOSŁAWSKI Tomasz (84, AZS-AWF Biała Podlaska)
20 – DUDA Dariusz (86, Mazovia Ciechanów)
17 – KLICKI Krzysztof (90, Mazovia Ciechanów)
17 – SROKA Krystian (91, Tarpan Mrocza)
16 – FARAŚ Paweł (87, Legia Warszawa)
15 – KRYŃ Artur (88, Śląsk Wrocław)
15 – SARZYŃSKI Adam (89, Unia Hrubieszów)
15 – KUR Rafał (88, WLKS Siedlce)
15 – WERA Igor (88, Atleta Gdańsk)
15 – NOWICKI Wojciech (88, Rzemieślnik Malbork)
15 – OPORSKI Łukasz (88, Okęcie Warszawa)
15 – SŁAWUTA Robert (88, LKS Dobryszyce)
15 – KULPA Kamil (88, Znicz Biłgoraj)
12 – GRZANKOWSKI Daniel (91, Mazovia Ciechanów)
12 – KURKUS Przemysław (90, WLKS Siedlce)
12 – MIZERA Piotr (90, LKS Dobryszyce)
12 – KORNACKI Jakub (90, LKS Dobryszyce)
12 – WIEJAK Kacper (90, Wisła Puławy)
10 – GŁÓD Paweł (81, Górnik Polkowice)
10 – CHLEBOSZ Przemysław (81, Górnik Polkowice)
10 – BARTOSIEWICZ Mariusz (90, Mazovia Ciechanów)
5 – MAKARSKI Marcin (78, Budowlani Opole)
5 – GORCZYCZEWSKI Karol (83, EKOPAK JATNE Otwock)
5 – CZECZUN Michał (89, Śląsk Wrocław)
5 – INGLOT Damian (89, Górnik Polkowice)
5 – GAWEŁ Andrzej (84, AZS-AWF Biała Podlaska)
5 – TRAFNY Łukasz (91, Budowlani Opole)

***

KLASYFIKACJA KLUBOWA KOBIET:

741 – WLKS Siedlce (12)
691 – Znicz Biłgoraj (3)
384 – UKS Zielona Góra (1)
179 – AZS-AWF Biała Podlaska (4)
172 – Mazovia Ciechanów (5)
144 – Unia Hrubieszów (4)
130 – Budowlani Opole (1)
109 – UOLKA Ostrów Maz. (3)
91 – Tarpan Mrocza (5)
85 – Tytan Oława (1)
80 – Andaluzja Piekary Śl. (2)
70 – Talent Wrocław (4)
65 – Legia Warszawa (2)
59 – Wisła Puławy (2)
54 – Heros Srokowo (3)
50 – LKS Dobryszyce (1)
41 – Atleta Gdańsk (1)
41 – Horyzont Mełno (1)
40 – Lechia Sędziszów Młp. (2)
35 – HKS Szopienice (1)
24 – Promień Opalenica (2)
22 – AKS Białogard (1)
20 – Nowosądeczanin Piwniczna (1)
15 – Rzemieślnik Malbork (1)

KLASYFIKACJA KLUBOWA MĘŻCZYZN:

692 – EKOPAK JATNE Otwock (8)
439 – Górnik Polkowice (7)
387 – Tarpan Mrocza (7)
341 – Budowlani Opole (8)
260 – Mazovia Ciechanów (9)
180 – Orlęta Łuków (1)
134 – Znicz Biłgoraj (4)
131 – LKS Dobryszyce (5)
128 – Zawisza Bydgoszcz (3)
125 – Flota Gdynia (3)
120 – Śląsk Wrocław (5)
70 – Unia Hrubieszów (2)
70 – AZS-AWF Biała Podlaska (4)
65 – MULKS Terespol (2)
57 – UMLKS Radomsko (1)
45 – Talent Wrocław (2)
42 – Start Grudziądz (1)
40 – Okęcie Warszawa (2)
35 – HKS Szopienice (1)
27 – WLKS Siedlce (2)
25 – MOS Opole (1)
25 – AKS Myślibórz (1)
24 – Promień Opalenica (1)
24 – Hejnał Kęty (1)
20 – Horyzont Mełno (1)
16 – Legia Warszawa (1)
15 – Atleta Gdańsk (1)
15 – Rzemieślnik Malbork (1)
12 – Wisła Puławy (1)

Kolejno: ilość punktów, nazwa klubu i miejscowości, w nawiasie – ilu zawodników/czek punktowało

Wybrał i opracował – mak

Na zdjęciu – Magda Ufnal, wychowanka Unii Hrubieszów, obecnie reprezentująca Budowlanych Opole była pierwszą rezerwową na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, niestety nie pojechała, a w jej wadze wystartowało zaledwie 11 zawodniczek i jakby minimalnie poprawiła rekord życiowy miała szansę na 8 miejsce. Magda liczymy na Londyn.