Małgorzata Muzyczuk 4. w Chełmie!

W sobotę 31 maja 2014 r. mokrymi i pagórkowatymi ulicami miasta Chełm przebiegł XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Chełm, który odbył się w ramach „Dni Chełma 2014″. Jedyna reprezentantka Hrubieszowa Małgorzata Muzyczuk zajęła 4 miejsce w kategorii wiekowej kobiet 35 lat plus. Była zawodniczka Unii Hrubieszów Joanna Ćwiklińska – Śliwińska wygrała kat. 20-34 lat, a jej synek Adrian był 5. w biegu dla dzieci.

6 PŁONKOWSKI TOMASZ         SP NR 5 Chełm

W XIX Międzynarodowym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Chełm wystartowało łącznie 246 zawodników i zawodniczek z Polski i Ukrainy. W biegach dzieci i młodzieży dyplomy, medale oraz drobne upominki ufundowane przez MOSiR przyznawane były za pierwsze trzy miejsca natomiast za miejsca IV – VI przyznano dyplomy i upominki ufundowane przez MOSiR. W biegu głównym w kategoriach wiekowych przyznano medale i nagrody pieniężne dla pierwszych trzech miejsc w kategoriach wiekowych. W kategorii open za zajęcie miejsc I – III przyznano dyplomy, medale, puchary oraz nagrody pieniężne, natomiast za miejsca IV – VI dyplomy i nagrody pieniężne. Wszyscy otrzymali koszulki.

Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie, a współorganizatorami byli: Miejski Szkolny Związek Sportowy, Komenda Miejska Policji i Straż Miejska. Patronem Biegu została Prezydent Miasta Chełm Pani Agata Fisz.

Uwaga!

W związku z wielką ilością biegów ulicznych i wielu startujących oraz długo otwierających się stron komunikatów zwracam się z prośbą o informacje po ukończonym biegu, ewentualnie zdjęcia w celach statystyczno – historycznych, np. brak będących w tabelach Mariusza Kujawskiego czy Piotra Czyrki. Dziękuję z góry – mak

Chodel 25.05.2014 r.

W dniu 25.05.2014 r. w Chodlu odbyły się biegi przełajowe (niestety, do dzisiaj brak komunikatu z wynikami), gdzie w biegu głównym w kategorii open Artur Kern Unia Hrubieszów zajął 3 miejsce, a Piotr Kitliński wygrał kategorię wiekową 40-49 lat, jego syn Bartek zajął 4 miejsce w biegu dla dzieci do lat 11.

Opracował i zdjęcia – Marek A. Kitliński (mak)