Małgorzata Muzyczuk w plebiscycie

Hrubieszów Nasza „sorka” – Pani Małgorzata Muzyczuk jest kandydatem w plebiscycie Na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów w roku 2008 organizowanym przez „Tygodnik Zamojski”.

Reklamy

Pani Małgosia bierze udział w bardzo długich biegach, których pokonanie jest dla nas nie do wyobrażenia. W minionym roku przebiegła wspaniale 100 kilometrów w Szwajcarii, zajmując wysokie miejsce. Jak wyczytaliśmy, przebiegła w ciągu roku pięć maratonów. Niewiele osób potrafi się tak szybko regenerować, ponieważ maraton liczy ponad 40 kilometrów. Pani Małgosia zdobyła jako nieliczna honorową odznakę „Korona maratonów”.

Od wielu lat bierze udział w etapowym biegu poświęconym „Dzieciom Zamojszczyzny”, który liczy aż 100 kilometrów i zajmuje w nim również wysokie miejsca, zresztą tak, jak i w wielu innych biegach. Pomimo tak wyczerpujących startów i treningów, fajno z nami prowadzi lekcje z wf – u i nie pozwala się za bardzo obijać. Za osiągnięcia szkolno – sportowe otrzymała w Dniu Nauczyciela Nagrodę od ministra Edukacji. Pomimo takich osiągnięć, nigdy się nimi nie chwali. Na szczęście gazety i portale internetowe opisują te dokonania i dlatego o nich wiemy.

Zachęcamy do głosowania na naszą „sorkę”, jak i innych sportowców (też niektórzy są z Hrubieszowa) na kuponach, jakie się znajdują w Tygodniku Zamojskim.

Uczniowie ZS nr 4 w Hrubieszowie

Na zdjęciu – „Sorka” Małgorzata Muzyczuk podczas spotkania z olimpijczykiem Rafałem Fedaczyńskim, absolwentem naszej szkoły.

Hrubieszow 2009-01-07