Marcin Pachniewski i Wojciech Sołtysiak na 2 miejscu w Zamościu!

W niedzielę 27.05.2012r. w Zamościu odbył się Turniej Brydżowy o Puchar Prezydenta Zamościa, w którym hrubieszowska para: Marcin Pachniewski – Wojciech Sołtysiak zajęła 2 miejsce. W Grand Prix Lubelszczyzny Marcin Pachniewski nadal na czele.

Para hrubieszowska minimalnie przegrała z chełmską parą Roman Biskup i Andrzej Marciniak. W turnieju udział wzięła jeszcze jedna para z Hrubieszowa: Leszek Otręba i Jerzy Pachniewski zajmując 11 miejsce. Startowało 13 par.

Dzień wcześniej w Tomaszowie Lubelskim z okazji „Dni Tomaszowa” odbył się Turniej o Puchar Burmistrza w ramach Grand Prix TZBS Zamość, Marcin Pachniewski wraz z Józefem Małyszem (Zamość) zajął 5-te miejsce, startowało 11 par.

W klasyfikacji Grand Prix Lubelszczyzny nadal prowadzi hrubieszowianin Marcin Pachniewski.

W Grand Prix TZBS Zamość hrubieszowscy zawodnicy awansowali Marcin Pachniewski jest 2, Wojciech Sołtysiak 8, Leszek Otręba 35 a Jerzy Pachniewski 48. Pozostali gracze z Hrubieszowa rozegrali mało turniejów i zajmują dalsze miejsca. Dotychczas sklasyfikowano 122 zawodników. Prowadzi Gabriel Szarafin z Zamościa, wydaje mi się, że to były, dobry lekkoatleta w biegach krótkich..

Następny turniej odbędzie się10 czerwca w Łukowie!

Na zdjęciu – Na wprost Marcin Pachniewski, tyłem Wojciech Sołtysiak.