Mecz 1/32 Pucharu Polski w Hrubieszowie bez kibiców Górnika Zabrze

Burmistrz Hrubieszowa wydał zezwolenie na zorganizowanie meczu Pucharu Polski pomiędzy Unią Hrubieszów, a Górnikiem Zabrze, jako imprezy masowej bez udziału kibiców przyjezdnych.

Reklamy

 

W piśmie z dnia 24 września, skierowanym przez Wiceprezesa Zarządu MKS Unia ds. Sekcji Piłki Noznej Wojciecha Lecko do Bartosza Sarnowsiego – Prezesa Zarządu Górnika Zabrze czytamy:

 

„Szanowny Panie Prezesie

W związku z negatywną opinią komendanta KPP w Hrubieszowie dotyczącej przygotowania i zabezpieczenia sektora gości do zbliżającego się meczu 1/32 Pucharu Polski pomiędzy naszymi zespołami Burmistrz Miasta Hrubieszowa postanowił, że wyda zezwolenie na zorganizowanie ww. meczu jako imprezy masowej bez udziału zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych. Biorąc pod uwagę poczynione koszty na przygotowania oraz ilość sprzedanych biletów wśród miejscowych kibiców zawiadamiam, że nie udostępnimy biletów dla zorganizowanej grupy kibiców Górnika Zabrze. Jednocześnie informuję, że sprzedaż biletów nie będzie prowadzona w dniu meczu.”Źródło: facebook.com / Danuta Muzyczka 

Na zdjęciu – Tymczasowa trybuna wschodnia gotowa na mecz Unia Hrubieszów – Górnik Zabrze S.S.A., który odbędzie się 2 października o godzinie 15:00 (fot. HOSiR).