Mecz pod kontrolą. Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 2:0

W niedzielnym meczu Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów pokonała Koronę Łaszczów 2:0.

Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 2:0 (2:0)

Bramki dla Unii: 35’ Grui, 47′ Greniuk,

Skład Unii: Kamiński, Tomczyszyn, Wiejak, Aliohkin, Kazan, Grui, Podgórski, Oleszczuk, Pietrusiewicz, Greniuk, Pańko

Ławka: Kociach, Garbacz, Góralski, Fulara, Herda, Blicharz

Zmiany: Blicharz za Pańko 71’, 77’ Goralski za Greniuka, 81’ Fulara za Grui, 83’ Herda za Oleszczuka, 87’ Garbacz za Kamińskiego

Żółta kartka: 82’ Podgórski

***

Ze strony HOSiR:

Unia Hrubieszów zrobiła kolejny krok w stronę awansu do IV ligi lubelskiej, pokonując na własnym stadionie Koronę Łaszczów 2:0. Unia całkowicie zdominowala ten mecz i gdyby nie festiwal zmarnowanych szans, to na tablicy wynik byłby wyższy.

W pierwszej połowie gracze Korony dobrze radzili sobie z kombinacyjnie grającymi w ataku zawodnikami Unii Hrubieszów. Mimo kilku szans, Unia nie potrafiła zmieścić piłki w bramce przeciwnika. I gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym wynikiem do piłki w polu karnym dopadł Eugene Grui i ładnym strzałem umieścił ją w „siatce”.

Gdy gracze obu drużyn powoli szykowali się na zejście do szatni na zasłużoną przerwę, w 2 minucie doliczonego czasu gry piłkarze Unii przeprowadzili składną akcję, którą wykończył Bartłomiej Greniuk i Unia podwyższyła wynik na 2:0, ku uciesze ponad 150 kibiców zgromadzonych na trybunach Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W drugiej połowie nic się nie zmieniło. Piłkarze Unii raz po raz przeprowadzali groźne akcje pod bramką rywali, ale nie potrafili znaleźć sposobu, by poraz kolejny umieścić piłkę w „siatce” rywali.

Wynik 2:0 oczywiście zadowala Unię, która pewnym krokiem zmierza do upragnionego awansu, zachowując 5 punktową przewagę nad drugą drużyną w tabeli – Gromem Różaniec.

Gratulujemy wygranej i zapraszamy na kolejny mecz, który na naszym stadionie zostanie rozegrany już w sobotę 4 maja o godzinie 16:00. Przeciwnikami Unii będzie drużyna KS Włókniarz Frampol.