Mecze piłkarzy Unii Hrubieszów w najbliższy weekend

Sobotnio-niedzielne pojedynki zespołów piłkarskich Unii rozpoczną Orliki, którzy w sobotę (13.10) są gospodarzami 5 turnieju Orlików Starszych rozgrywanego w ramach Okręgowej Ligi Juniorów Starszych.

Reklamy

Turniej rozgrywany będzie na „Orliku” przy Zespole Szkół Miejskich Nr 3. Początek godz. 10.00.

W turnieju udział weźmie 8 drużyn Orlików Starszych: Unia Hrubieszów, Tomasowia I, Tomasowia II, Andoria Mircze, Olimpia Miączyn, Korona Łaszczów, Sparta Łabunie, Omega Stary Zamość i Gryf Gmina Zamość.

Także w sobotę, o godz. 12.00 na stadionie w Nieledwi, Młodzicy Starsi Unii zmierzą się z miejscowym Płomieniem Spartan.

Pozostałe młodzieżowe drużyny piłkarskie swoje mecze rozegrają także w sobotę. Mecze odbędą się na boisku głównym HOSiR. O godz. 13.00 Trampkarze Starsi rozegrają mecz z Igrosem Krasnobród, a o godz. 15.00 Juniorzy Młodsi zmierzą się w kolejnym meczu I Ligi Wojewódzkiej z Lewartem Lubartów.

Seniorzy Unii w 12 kolejce rundy jesiennej – 2012 Zamojskiej Klasy Okręgowej spotykają się w meczu wyjazdowym z bardzo trudnym przeciwnikiem. W niedzielę o godz. 15.00 w Różańcu zmierzą się z miejscowym Gromem. Od  wyniku tego pojedynku zależy utrzymanie się na pozycji wicelidera tabeli i to, czy Unia zachowa jeszcze szanse na walkę o awans do IV Ligi.

 

Źródło: MKS Unia Hrubieszów