Mecze Unii

Kolejna wysoka wygrana Unii, tym razem na własnym terenie 3:0 z Turem Turobin. Juniorzy starsi również wygrywają z Turem, juniorzy młodsi remisują na wyjeździe ze Stalą Poniatowa, trampkarze przegrywają w Opolu z Opolaninem, a młodzicy na swoim boisku remisują z DKS Gadium Zamość.

Unia Hrubieszów – Tur Turobin 3-0 (1-0)

Unia:
Płandowski – Ślązak, Baran, Wysocki (89’ Szopiński), Całka, Nowak (78’ Bednarek), Pędzik (86’ Witkowski), Gomuła (69’ Cygan), Otręba, Przeworski, Oleszczuk.

Tur:
Derewecki – Krzyszkowski, Kowalik M., Szarlip, Kryk (70’ Jarmuł), Woźny, Gorczyca, Kowalik B., Omiotek, Brodaczewski (86’ Gałka), Pyda.

Bramki: Przeworski (24’), Otręba (83’), Całka (87’).
Żółte kartki: Nowak (Unia) – Pyda (TUR).

JUNIORZY MŁODSI

Stal Poniatowa – Unia Hrubieszów 1-1 (1-1)

Skład Unii: Żygawski – Lizun, Zając, Ślężak, Lisiczyński, Kawarski, Karwacki, Kondrat, Stefaniak, Hukowski, Oleszczuk.

Bramkę dla Unii zdobył Karwacki.

TRAMPKARZE STARSI

Opolanin Opole Lubelskie – Unia Hrubieszów 3-1

MŁODZIK

Unia Hrubieszów – DKS Gadium Zamość 1-1 (1-0)

Unia:
Łukiewicz – Smoła, Sikora, Grossman, Sędłak, Mil, Więch, Chmielewski, Kasztelan, Warecki, Pakuła.

Gadium:
Niemczyk – Pilipczuk, Mokrzyński, Koszuta, Kurzępa, Niderla, Rój, Gil K., Gil M., Głowacki, Zub.

Bramkę dla Unii z rzutu karnego zdobył Warecki.

Unia Hrubieszów w swoim trzecim spotkaniu zremisowała 1-1 z zespołem DKS Gadium Zamość, którego trenerem jest ksiądz Tomasz Winogrodzki znany między m.in. z występów w Omedze Stary Zamość.

W pierwszej połowie Unia Hrubieszów obejmuje prowadzenie po skutecznym wykorzystaniu rzutu karnego przez Wareckiego. Drużyna gości grając ambitnie do samego końca zdołała w ostatnich minutach meczu strzelić bramkę na wagę jednego punktu.

Nadrabiając zalęgłości podajemy jeszcze wynik meczu, który odbył się w środę 22 września kiedy to zespół Unii goscił Igros Krasnobród. Gospodarze nie mieli problemu z pokonaniem Igrosu i wygrywają bardzo wysoko 12:0. Bramki dla Unii w tym spotkaniu strzelali: Warecki x3, Pakuła x2, Sikora, Tadla, Łazorczyk, Chmielewski, Kasztelan, Pietrusiewicz oraz jedno trafienie było trafieniem samobójczym.