Mecze Unii

Hrubieszów Zarówno seniorzy, jak i juniorzy przegrali swoje mecze z Koroną Łaszczów. W tabeli zamojskiej klasy okręgowej ciągle 2 punkty straty do bezpiecznego 13 miejsca. Trampkarze i młodzicy wygrywają.

Reklamy

***

Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 2-1 (1-1)

Skład Unii: Kozicki – Ślązak, Skrzyński (82′ Bednarek), Barszczewski, Wysocki, Wlaź, Bogatko, Otręba (65′ Czyrka), Hasiak J, Wierzbicki (63′ Doroszuk), Hasiak G.

Bramki: Hasiak G. (2’)
Żółta kartka: Ślązak.

Wyniki XXVI kolejki:
Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Łukowa Chmielek 3:0
Echo Zawada – Kryształ Werbkowice 1:0
Hetman II Zamość – Huczwa Tyszowce 0:1
Cosmos Józefów – Sparta Wożuczyn 2:3
Nord 98 Wysokie – Olimpiakos Tarnogród 2:1
Włókniarz Frampol – Omega Stary Zamość 2:3
Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 2:1
Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec 4:0

TABELA:
1. Roztocze Szczebrzeszyn 65
2. Huczwa Tyszowce 58
3. Nord 98 Wysokie 46
4. Korona Łaszczów 45
5. Ostoja Skierbieszów 43
6. Viktoria Łukowa/Chmielek 41
7. Kryształ Werbkowice 38
8. Sparta Wożuczyn 38
9. Echo Zawada 36
10. Olimpiakos Tarnogrod 35
11. Omega Stary Zamość 33
12. Hetman II Zamość 27
13. Włókniarz Frampol 23
14. MKS Unia Hrubieszów 21
15. Cosmos Józefów 20
16. Orkan Bełżec 11

***

Juniorzy
Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 5-1 (3-1)

Skład Unii: Łyszczak – Chmarzyński, Musielak, Grzeszczuk(41 min Dąbrowski), Bakalarczuk (50min Bielak), Dworzański, Pachla, Koszyniuk, Grab, Gomuła (41 min Gardyński), Greniuk.

Bramkę dla Unii zdobył Chmarzyński.

***

Trampkarze
Skorpion Zamość – Unia Hrubieszów 0-3 (0-2)

Skład Unii: Żygawski (Kuczewski) – Tyrka, Kondrat, Zając (Olejarz), Lizun (Mazurek), Karwacki, Kulik, Stefaniak, Kawarski, Oleszczuk, Krygiel (Bronicki).

Bramki dla Unii zdobywał: Oleszczuk x3

***

MŁODZIK STARSZY (rocznik) 1996 i młodsi
Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 1 – 7

Bramki: Pańko Mateusz x1,Kołodziejczyk Hubertx3, Oleszczuk Adrian x1, Mękal Konstanty x1, Swatowski Konrad x1

W więcej skład Unii Hrubieszów z tego meczu.

Skład Unii:
1. Kazan Dominik K.
2. Mękal Konstanty
3. Pańko Mateusz
4. Kwiatkowski Szymon
5. Kucharski Mateusz
6. Wiejak Michał Br.
7. Dąbek Kuba
8. Kazan Kacper
9. Szeweńko Jakub
10. Swatowski Konrad
11. Majewski Hubert
12. Niemczyk Igor Br.
13. Koszel Przemysław
14. Szlonzak Przemek
15. Oleszczuk Adrian
16. Kołodziejczyk Hubert
17. Mackiewicz Łukasz

Trener: Marcin Nowak.

Opracowali:
Mario i Józek

Hrubieszow LubieHrubie 2009