Medale hrubieszowskiej młodzieży

W Zamościu 04.06.2008 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce dla uczniów ze szkół gimnazjalnych. W zawodach, po eliminacjach rejonowych udział wzięło 15 zawodników z naszego powiatu. Wywalczyliśmy 4 medale: 2 złote i 2 srebrne.

Reklamy

***

Złotymi medalistkami zostały:
ALEKSANDRA SZCZĘK G 3 Hrubieszów na 100 m – 12,71
MAJA HOJDA G 2 Hrubieszów na 1000 m – 3:09,27.

Srebrne medale przypadły:
MAGDZIE DOROSZCZUK G 2 Hrubieszów w dal – 5.06
oraz
KAMILOWI SZCZERBICKIEMU G. Horodło 2000 m 5:56,50.

Dobrze zaprezentowali się też inni zawodnicy naszego powiatu:

4 miejsce zajęli:
Paulina Banaszek ZS 2 Hrubieszów – skok wzwyż – 1.45
Bartłomiej Grzyb G 3 Hrubieszów – skok wzwyż – 1.70

5 miejsce zajął
Maciej Nowosad G 3 Hrubieszów – rzut oszczepem – 41,56

6 miejsce zajęli:
Rafał Kiszczyński G Dołhobyczów – rzut oszczepem – 41,06,
Dominika Karwańska G Mircze – skok wzwyż – 1.35

8 miejsce zajął
Krystian Gularowski G. Horodło – 300 m – 39,95

9 miejsce zajął
Szymon Brzuchala G Trzeszczany – skok w dal 5.44

10 miejsce zajęli
Dominik Kuśmierczyk G. Uchanie – skok w dal,
Albert Załuski G. Horodło – 1000 m – 2:54,46

11 miejsce zajął
Maciej Oleszczuk G. Horodło – pchnięcie kulą – 10,34

12 miejsce zajął
Kamil Nowaczewski G. Horodło – pchnięcie kulą – 10,27

***

Zawody rozegrano przy słonecznej, ale wietrznej pogodzie. Czołowi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Pełny komunikat będzie dostępny na stronie Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Lublinie.

***

Najlepsze w histori powiatu hrubieszowskiego

100 M. – Pomiar łączny

1.Brzozowska Dorota ZSO Hrubieszów 12,17 1988

2.Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 12,21 2004

3.Szczepańska Anna LO Hrubieszów 12,24* 1977

4.GrzybEdyta ZSE Hrubieszów 12,39 2002

5.Marchewka Danuta LO Hrubiszów 12,54* 1976

6.Pyc Edyta LO Hrubieszów 12,56 1991

7.Piekarska Anna LO Hrubieszów 12,62 1993

8.Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 12,71 2008

9.Muzyczuk Małgorzata LO Hrubieszów 12,74* 1980

10.Kotko Jolanta LO Hrubieszów 12,74* 1980

1000 m

1.Paczos Maria LO Hrubieszów 2:48,2 1980 r.

2.Ulidowska Marzanna LO Hrubieszów 2:55,0 80

3.Klik Małgorzata ZSO Hrubieszów 2:55,96 96

4.Muzyczuk Małgorzata Unia 2:56,44 83

5.Paczos Barbara Unia 2:56,6 81

6.Stadnicka Patrycja ZSR Turkowice 2:58,08 2004

7.Kwaśniewska Irmina LO Hrubieszów 2:59;9 79

8.Watras Łucja LO Hrubieszów 3:00,2 75

9.Głowacz Maria ZSO Hrubieszów 3:01,38 94

10.Lizak Barbara ZSR Turkowice 3:01,8 81

11.Mil Beata Unia 3:02,5 86

12.Lenard Beata ZSR Hrubieszów 3:02,99h 85

13.Śniosek Halina LO Hrubieszów 3:03,3 83

14.Turzyńska Elżbieta LO Hrubieszów 3:04,3 86

15.Mirowska Ewa ZSR Turkowice 3:05,04h 84

16.Jędruszko Justyna ZSE Hrubieszów 3:05,94h 98

17.Korzeniowska Barbara LO Hrubieszów 3:06,2 80

18.Skibińska Aneta LO Hrubieszów 3:06,7 89

19.Mech Beata ZSO Hrubieszów 3:07;9 89

20.Dworak Urszula ZSR Turkowice 3:08,0 83

21.Tokarska Magdalena Unia 3:09,1 80

22.Boczkowska Maria LO Hrubieszów 3:09,2 80

23.Hojda Maja G. 2 Hrubieszów 3:09,27 2008

24.Chrzanowska Grażyna ZSE Hrubieszów 3:09,78h 93

***

Najlepsi w historii powiatu hrubieszowskiego

2000 METRÓW

1.Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 5:28,41 1993

2.Kern Artur LO Hrubieszów 5:32,71 h 2007

3.Ulidowski Andrzej LO Hrubieszów 5:33,59 1990

4.Kapusta Andrzej Unia 5:34,26 90

5.Jabłoński Artur LO Horodło 5:34,42 2000

6.Chorzępa Sławomir ZSR Hrubieszów 5:35,48 93

7.Łysiak Marek ZSMR Hrubiesz.5:36,87 87

8.Łukiewicz Władysław LO Horodło 5:40,47 93

9.Okoń Krzysztof ZSR Turkowice 5:41,04 87

10Kowalczuk Rafał ZSE Hrubieszów 5:43,19 93

11.Śliwiński Sławomir ZSMR Hrubiesz.5:46,42 96

12.Buczak Andrzej ZSMR Hrubiesz.5:50,31 94

13.Węcławik Andrzej ZSR Hrubieszów 5:50,40 2001

14.Przytuła Marcin ZSMR Hrubiesz.5:51,18 96

15.Drożdżak Bartłomiej ZS 3 Hrubieszow 5:52,75 2002

16.Kulik Janusz ZSMR Hrubiesz.5:54,59 88

17.Szymkowiak Jacek ZSMR Hrubiesz.5:55,82 87

18.Kitliński Marek Unia 5:56,2 1972

19.Szczerbicki Kamil G. Horodło 5:56,50 2008

20.Żybura Leszek ZSMR Hrubiesz.5:57,0 84

300 M. – tylko Pomiar Elektroniczny

1.Śliwiński Michał LO Hrubieszów 35,24 1998 r.

2.Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 35,61 93

3.Kamień Andrzej ZSE Hrubieszów 35,79 91

4.Kudyk Janusz ZSMR Hrubieszów 36,25 93

5.Tucki Maciej ZSR Turkowice 36,35 89

6.Lebiedowicz Kamil LO Hrubieszów 36,57 00

7.Frel Artur ZSMR Hrubieszów 36,75 00

8.Krzyżanowski Andrzej LO Hrubieszów 36,77 93

9.Mazurek Mariusz ZSMR Hrubieszów 36,93 88

10.Kamieniarz Adam ZS 3 Hrubieszów 36,96 2006

11.Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów37,13 h 81

12.Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów 37,38 2008

13.Macioszek Jarosław LO Hrubieszów 37,29 90

14.Magdziak Tomasz ZSMR Hrubieszów 37,40 00

15.Nowosad Mariusz ZSR Turkowice 37,45 89

16.Szczęk Marcin Hrubieszów 37,68 02

17.Karaś Radosław LO Hrubieszów 37,89 92

18.Słupski Tomasz G. Werbkowice 38,06 04

19.Wronka Janusz ZSMR Hrubieszów 38,10 89

20.Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów38,31 h 83

21.Koszałko Łukasz ZSMR Hrubieszów38,37 98

22.Dworzański S ławomir Unia 38,59 86

23.Szwanc Robert ZSMR Hrubieszów 38,78 h 83

24.Wróbel Radosław ZS 1 Hrubieszów 38,80 2006

25.Kozik TomaszZSMR Hrubieszów 38,88 90

26.Suchecki Andrzej ZSR Turkowice 39,87 87

27.Kleczkowski Przemysław G. 1 Hrubieszów39,89 01

28.Gularowski Krystian G. Horodło 39,95 2008

29.Jabłoński Maciej ZSR Turkowice 39,99 90

30.Czerniak Piotr G. 1 Hrubieszów 40,00 2007

Opracowali: Mirosław Kamień i mak

zobacz zdjęcia >>