Michał Steciuk zagra w Mistrzostwach Polski Straży Granicznej w Plażowej Piłce Siatkowej

Michał Steciuk – zawodnik GKS Kresy Dołhobyczów będzie reprezentował Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Mistrzostwach Polski Straży Granicznej w Plażowej Piłce Siatkowej.

Reklamy


W dniu 19.05.2016 we Włodawie został rozegrany mecz eliminacyjny, który miał na celu wyłonienie najlepszej drużyny reprezentującej NOSG na Mistrzostwach Polski w Plażowej Piłce Siatkowej.

W turnieju tym wziął udział zawodnik z naszego powiatu, z III ligowej drużyny GKS KRESY Dołhobyczów Michał Steciuk, który wraz z Adrianem Kotarskim z Białej Podlaskiej i Karoliną Brus z Włodawy, wygrali eliminacje.

Mistrzostwa Polski Straży Granicznej odbędą się w dniach 6 – 9 czerwca w miejscowości Karwia na plaży Bałtyku.

System rozgrywek będzie prowadzony zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej Plażowej z tą zmianą, że drużyna składa się z trojga zawodników i w pierwszym secie musi grać kobieta. Drugi set grają mężczyźni, a ewentualnie tie-break w zależności, jak ustali drużyna.

W mistrzostwach Polski bierze udział czternaście drużyn reprezentujących swoje oddziały, bądź ośrodki szkolenia z całej Polski.

Są to:

Komenda Główna SG

Bieszczadzki OSG

Warmińsko-Mazurski OSG

Nadbużański OSG

Morski OSG

Nadwiślański OSG

Podlaski OSG

Nadodrzański OSG

Śląsko-Małopolski OSG

Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie

Centralny Ośrodek Szkolenia SG w Koszalinie

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu

Karpacki Ośrodek Wsparcia SG

Karpacki Oddział Straży Granicznej

 

Życzymy powodzenia naszemu zawodnikowi i jak najlepszego wyniku reprezentacji Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.

 

(M, MAK)