Miejskie zawody 4-boju LA. Lekkoatletyczne rekordy powiatu szkół podstawowych

W poniedziałek 29.04.2013 r. na tartanowej Arenie Lekkoatletycznej w Hrubieszowie odbył się Miejski Czwórbój Lekkoatletyczny dla szkół podstawowych w ramach rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego(SZS). Dla porównania podaję najlepsze wyniki powiatu hrubieszowskiego wśród dziewcząt i chłopców w wieku 12 i 13 lat w konkurencjach wchodzących w skład tego wieloboju, w większości uzyskanych na bieżni żużlowej, czy rozbiegach. Jeżeli ktoś poprawi, któryś z rekordów stawiam loda z 5 gałek!

Reklamy


Wyniki zawodów:


Chłopcy

 

1 miejsce: ZSM nr 3 w Hrubieszowie

Lp

Nazwisko i imię

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Kaspruk Kacper

9,92

30

4,04,32

22

3,34

18

30,0

25

95

2.

Fila Arek

10,69

14

3,57,45

28

3,89

37

39,0

43

122

3.

Zając Miłosz

9,28

45

4,04,88

22

4,13

45

24,5

14

126

4.

Imperator Massimo

8,56

69

3,59,70

26

4,49

57

50,0

65

217

5.

Zalewski Jakub

8,76

63

3,55,04

30

4,47

57

53,0

71

221

6.

Chmielewski Marek

9,13

50

3,56,74

29

4,17

47

45,0

55

181

7.

Szeląg Paweł

9,09

52

3,52,57

32

4,16

46

47,0

59

189

8.

Kraszkiewicz Przemysław

9,67

35

4,03,60

23

3,82

35

49,0

63

156

9.

Czarnecki Szymon

9,13

50

4,10,15

17

4,10

44

47,5

60

171

Punkty razem : 979pkt

 

2 miejsce: ZSM nr 1 w Hrubieszowie

Lp

Nazwisko i imię

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Tarnowski Mateusz

8,91

58

3,33,66

51

3,78

34

38,5

42

185

2.

Greń Kacper

9,73

33

3,50,14

34

3,66

28

26,0

17

112

3.

Jasina Adam

9,19

48

4,03,83

23

3,73

31

38,5

42

144

4.

Daciuk Dominik

9,92

30

4,30,36

5

3,76

33

34,0

33

101

5.

Duda Andrzej

9,44

41

4,17,29

13

3,87

37

30,0

25

116

6.

Flisiuk Łukasz

9,42

41

5,13,28

0

3,60

25

42,0

49

115

7.

Krawczuk Kacper

8,85

60

3,39,02

45

4,44

56

38,0

41

202

8.

Gwardeńczuk Przemek

8,92

57

5,10,61

0

3,98

40

39,5

44

141

9.

Klain Szymon

9,66

35

4,13,90

15

3,31

18

31,0

27

95

10.

Radomiński Sebastian

10,00

28

4,37,58

1

3,48

22

24,0

13

64

Punkty razem : 788pkt

 

 

Dziewczęta


1 miejsce: ZSM nr 3 w Hrubieszowie

Lp

Nazwisko i imię

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Krotkiewicz Karina

9,32

66

2,27,33

25

3,79

47

25,0

34

172

2.

Szlonzak Justyna

9,56

60

2,32,60

17

3,65

42

35,0

59

178

3.

Ciesielczuk Oliwia

9,75

55

2,09,03

58

3,65

42

26,5

37

192

4.

Richter Aleksandra

9,69

57

——-

0

3,52

38

22,5

29

124

5.

Gajewska Karolina

9,66

57

2,16,27

45

4,05

57

26,0

36

195

6.

Malon Paulina

9,87

52

2,26,35

26

3,52

38

28,0

41

157

7.

Wesołek Aleksandra

10,32

41

3,07,11

0

3,26

29

10,0

4

74

8.

Różańska Martyna

10,40

39

2,49,50

0

3,38

33

22,0

28

100

9.

Chrząstek Aleksandra

9,90

51

2,25,24

28

3,24

29

19,0

22

130

10.

Kędziora Aleksandra

10,11

46

3,06,71

0

3,84

49

25,0

34

129

11.

Trześniowska Aleksandra

9,78

54

2,21,84

35

3,52

38

15,0

14

141

Punkty razem : 894pkt

 

2 miejsce: ZSM nr 2 w Hrubieszowie 

Lp

Nazwisko i imię

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Kudyk Julia

9,18

72

2,27,50

24

3,78

47

31,0

49

192

2.

Sołowiej Karolina

10,86

27

2,39,28

8

3,22

28

31,5

51

114

3.

Pietraszek Kaja

10,22

43

2,33,46

16

3,18

27

33,5

56

142

4.

Madek Angelika

10,48

37

2,42,09

5

3,26

29

24,0

32

103

5.

Lipnicka Klaudia

10,29

42

2,30,95

19

3,30

31

28,0

41

133

6.

Mieczan Julia

10,28

42

2,38,22

10

3,21

28

29,0

44

124

7.

Wrona Katarzyna

10,41

39

2,37,87

10

2,61

9

22,0

28

86

8.

Szawarska Karolina

11,22

20

2,53,22

0

2,84

15

18,5

21

56

9.

Ciesielczuk Amelia

11,75

12

2,55,95

0

2,64

9

28,0

41

62

10.

Bielecka Julia

11,87

10

2,59,66

0

2,77

13

21,0

26

49

11.

Majewska Julia

11,63

13

——-

0

3,12

25

10,0

4

42

12.

Łaszkiewicz Wiktoria

10,64

33

3,06,13

0

2,85

16

15,0

14

63

Punkty razem : 705pkt

 

3 miejsce: ZSM nr 1 w Hrubieszowie

Lp

Nazwisko i imię

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Flaks Dominika

9,60

59

2,09,44

57

3,57

40

19,0

22

178

2.

Kudyk Ela

10,10

46

2,41,92

5

3,42

35

23,0

30

116

3.

Stecko Malwina

10,05

48

2,51,48

0

3,28

30

19,0

22

100

4.

Bartnik Aleksandra

12,60

2

3,38,47

0

2,72

11

18,0

20

33

5.

Błaszczak Aleksandra

10,50

36

2,29,66

21

3,40

34

22,0

28

119

6.

Czop Magdalena

9,78

54

2,25,99

27

3,48

37

19,0

22

140

Punkty razem : 653pkt

 

Do zawodów powiatowych awansują 2 najlepsze szkoły. 

Organizatorami zawodów były: HOSiR i PSZS.

Opracował: Tomasz Magdziak




Rekordy powiatu hrubieszowskiego szkół podstawowych!

 

Dziewczęta w wieku 12 i 13 lat

 

60 m – Pomiar ręczny

12 lat Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hrubieszów 8,4 1980r.

13 lat Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 8,2 1979 r.

 

600 m – Pomiar łączony (PR +PR)

12   Piekaroś Melania SP 2 Hrubieszów 1:47,22 1997

13   Paluch Agata SP Werbkowice 1:46,20 1987

 

Skok w dal

12   Pawlos Agata SP 3 Hrubieszów 4.68 1990

12   Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 4.68 2005

13   Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 5.29 2006

 

Skok wzwyż

12   Banaszek Paulina SP 3 Hrubieszów 1.39    2004

13   Kowalczuk Dorota SP 2 Hrubieszów 1.40    1976

 

Rzut piłeczką palantową

12   Skibińska Jolanta SP Czerniczyn 47.60 1978

13   Stankiewicz Beata SP Mołodiatycze 60.90 1984

 

Czwórbój lekkoatletyczny

12   Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 318 p. 1997

       8,60-4.27-32.50-1:52,66

13   Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 410 2006

       8,49-5.02-40.50-1:53,01

 

Chłopcy w wieku 12 i 13 lat

 

60 m – Pomiar ręczny

12 lat Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 8,0 1978r.

13 lat Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 7,5 1979r.

      

1000 m

12   Drożdżak Bartłomiej SP Werbkowice 3:11,71 1998

13   Koszałko Łukasz SP 3 Hrubieszów 3:00,68 1996

 

Skok w dal

12   Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 5.25 2009

13   Bzdek Wiesław SP 2 Hrubieszów 5.50 1982

 

Skok wzwyż

12   Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów 1.49  2006

12   Chachler Mateusz SP 3 Hrubieszów 1.49 2006

13   Paradowski Roman SP 1 Hrubieszów 1.60 1979

13   Rudiuk Waldemar SP 2 Hrubieszów 1.60  1979

 

Rzut piłeczką palantową

12   Kamiński Marian SP 2 Hrubieszów 62.00 1976

12   Głowacz Grzegorz SP 1 Hrubieszów 62.00 1986

13   Kurzawa Marian SP Nieledew 76.00 1975

 

Czwórbój lekkoatletyczny

12   Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 249 2009

8,43-4.52-51.50-3:45,63

                 

13   Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów 325 2009

8,17-62.00-4.96-3:22,75

 

Uwaga!

Po konsultacji ze szkołami miejskimi, w czwórboju LA prawo startu ma 10 uczniów (uczennic) z każdej szkoły, do ogólnej klasyfikacji drużynowej będzie liczonych najlepszych pięć osobo-startów.Wymagana przepisowa długość kolców biegowych wynosi do 7mm.

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)