Mircze: Nie tylko piłkarskie rozgrywki na „Orliku”

W Mirczu zakończyła się pierwsza runda Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „Orlik 2012”. Rywalizacja jest bardzo wyrównana, ponieważ w tabeli prowadzą dwa zespoły z taką samą liczbą punktów, a zespół zajmujący trzecie miejsce traci do liderów tylko dwa punkty.

Reklamy

Z 18 punktami przewodzą stawce: reprezentacja Wojsk Ochrony Pogranicza z Kryłowa i „Anakonda Team” z Mircza. Trzeci jest zespół mireckiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Kolejne pozycje zajmują: Tyszowce, „Kolejorz”, „Andoria” i „Nerwowi”, a tabelę zamyka „ZIP Squad”. 

W klasyfikacji strzelców wyraźnie prowadzi zdobywca 31 goli Wojciech Baran, który wyprzedza Kornela Lizuna z 18 bramkami i Kamila Demusiaka, który ma na swoim koncie tylko o jedno trafienie mniej. 

Teraz w rozgrywkach następuje kilkutygodniowa przerwa. Rewanżowa runda rozpocznie się pod koniec wakacji. 

Przerwę w ligowej rywalizacji wykorzystują inni piłkarze. W sobotę 30 czerwca na mireckim „Orliku” odbył się turniej dla dzieci z rocznika 2000 – 2002. Uczestniczyły w nim cztery drużyny, po dwie z „Unii” Hrubieszów i „Orlika” Mircze.

Zwyciężyła druga reprezentacja „Unii”, która zremisowała pierwsze spotkanie, ale kolejne dwa wygrała. Drugą pozycję zajęła pierwsza drużyna „Orlika” Mircze, po jednej wygranej, jednym remisie i jednej porażce. Kolejne lokaty zajęły „Unia I” i „Orlik” Mircze II.

Turniej rewanżowy z udziałem tych samych drużyn odbędzie się w najbliższą sobotę 7 lipca w Hrubieszowie. 

Animator mireckiego „Orlika” zaprasza nie tylko do kibicowania piłkarzom podczas sobotnich zawodów, ale również do korzystania z boisk m.in. do siatkówki, tenisa czy innych dyscyplin w czasie wakacji. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie: www.mircze.pl.


Źródlo: ias24.eu