Mircze: Strażacy z piłkarskim pucharem

Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej wygrała tegoroczny Turniej Piłki Nożnej im. Józefa Karpińskiego o Puchar Wójta Gminy Mircze. Drugie miejsce w zawodach, które odbyły się w niedzielę 14 lipca, wywalczył zespół „Oldboys Andoria”, a trzecie „Błękitni” Mircze.

Reklamy

W rywalizacji wzięło udział sześć ekip, złożonych wyłącznie z zawodników zamieszkałych na terenie gminy, w wieku co najmniej 15 lat. Poza podium uplasowały się ekipy „Anakonda” Mircze, „Kolejorz” Małków i „Saperzy” Mircze.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Pacaj, Kamil Sitarz, Michał Adamczuk, Kamil Matysiak, Szymon Sobczuk, Wojciech Baran i Łukasz Ciasnocha. 

Reklamy

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Maciej Matysiak z „Kolejorza” Małków, a królem strzelców został Szymon Sobczuk z OSP Mircze. 

Puchary i medale dla najlepszych zawodników i zespołów, a także dyplomy dla pozostałych ekip, wręczali żona Józefa Karpińskiego, Lucyna, zastępca wójta gminy Mircze Sławomir Marciniuk oraz sędziowie główni Jerzy Smyk i Andrzej Lizun.

Organizatorami zawodów byli wójt i Urząd Gminy Mircze.

Józef Karpiński był jednym z założycieli i wieloletnim prezesem „Andorii” Mircze, która w przyszłym roku będzie obchodzić jubileusz 40-lecia. 


źródło: ias24.eu
(fot. UG Mircze)