Mircze: Wyróżnieni za działalność sportową

Andrzej Lizun i Jerzy Smyk zostali docenieni za działalność sportową przez samorząd gminy Mircze oraz Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe.

Reklamy

Andrzej Lizun, jako animator kompleksu boisk sportowych „Orlik”, zyskał uznanie za bardzo dobrą organizację zajęć sportowych, wielu turniejów dla różnych grup wiekowych, a także właściwą, oddaną i przykładną pracę z dziećmi.

Oprócz podziękowań i odznaczenia od władz gminnych otrzymał również medal za zasługi dla Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie. 

Jerzy Smyk został doceniony za bardzo dobrą współpracę oraz wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz sportu w gminie Mircze. Dodatkowo odebrał także Złotą Odznakę Honorową Zrzeszenia LZS.

Ponadto obydwaj wyróżnieni otrzymali gratulacje i podziękowania za sukcesy sportowe – Andrzej Lizun przede wszystkim w piłce nożnej i podnoszeniu ciężarów, natomiast Jerzy Smyk również w piłce nożnej oraz w piłce siatkowej.

Uroczyste wręczenie medali, odznaczeń i gratulacji odbyło się podczas sesji Rady Gminy Mircze we wtorek 6 listopada. W imieniu samorządu wręczali je wójt Lech Szopiński i jego zastępca Sławomir Marciniuk, przewodnicząca Rady Gminy Marta Małyszek i wiceprzewodniczący Ryszard Zwolak oraz starosta hrubieszowski Józef Kuropatwa.


Źródło: ias24.eu

Foto: UG Mircze