Mistrzostwa Hrubieszowa w LA – Szkoły Podstawowe

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

17 września o godz. 9:30 na stadionie HOSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa Hrubieszowa Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. W zawodach uczestniczyły 134 osoby. W punktacji drużynowej wygrała hrubieszowska Szkoła Podstawowa nr 3.

***

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
HRUBIESZÓW 17.09.2009

Wyniki konkurencji

60 m dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Kidyba Paulina ’97 SP 3-H-ów 9,21 15
2 Pirogowicz Paula ’97 SP 3 H-ów 9,69 13
3 Radomska Anna ’98 SP 3 H-ów 10,00 11
4 Ciesielczuk Wiktoria ’98 SP 3 H-ów 10,06 8
5 Okowińska Karolina ’98 SP 3 H-ów 10,34 7
6 Pachla Karolina ’98 SP 3 H-ów 10,40 6
7 Paszczuk Karolina ,98 SP 3 H-ów 10,41 5
8 Szeląg Monika ’99 SP 3 H-ów 10,58 4
8 Trzos Katarzyna ’98 SP 3 H-ów 10,58 2
9 Tlak Ola ’98 SP 3 H-ów 10,72 2
10 Lenard Natalia ’97 SP 3 H-ów 10,78 2
11 Hajkiewicz Iga ’99 SP 3 H-ów 10,89 2
12 Polska Kamila ’98 SP 3 H-ów 11,03 2
13 Woźnica Paulina ’99 SP 1 H-ów 11,12 2
14 Suchowska Paula ’98 SP 3 H-ów 11,25 2
15 Wawrzosek Aldona ’98 SP 1 H-ów 11,46 2
16 Ciesielczuk Oliwia ’01 SP 3 H-ów 11,60 1
17 Jędrzejczak Weronika ’98 SP 3 H-ów 11,70 1
18 Makuch Kasia ’98 SP 1 H-ów 11,98 1
19 Ciesielczuk Wiktoria ’98 SP 3 H-ów 10,06 PK
20 Ciesielczuk Oliwia ’01 SP 3 H-ów 11,60 PK

300 m dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Szendrak Klaudia ’98 SP 1 H-ów 52,88 15
2 Omiecińska Agnieszka ’97 SP Werbkowice 55,12 13
3 Drzygała Estera ’98 SP 3 H-ów 56,02 11
4 Małecka Daria ’97 SP 3 H-ów 56,26 8
5 Choduń Joanna ’98 SP 3 H-ów 56,50 7
6 Hajkiewicz Paulina ’97 SP 3 H-ów 56,56 6
7 Malowana Aleksandra ’97 SP 3 H-ów 57,50 5
8 Sadowska Joanna ’97 SP 3 H-ów 57,89 4
9 Musur Ada ’97 SP Werbkowice 58,41 2
10 Mosak Aleksandra ’98 SP 1 H-ów 58,78 2
11 Hyżowiecka Jagoda ’97 SP 3 H-ów 59,88 2
12 Pal Dagmara ’99 SP 1 H-ów 1,00,56 2
13 Daciuk Ola ’98 SP 3 H-ów 1,01,23 2
14 Olizarowska Diana ’97 SP 3 H-ów 1,01,40 2
15 Szlonzak Katarzyna ’98 SP 3 H-ów 1,01,75 2
16 Niemczyk Karolina ’99 SP 3 H-ów 1,03,32 1
17 Szostak Ola ’98 SP 3 H-ów 1,04,09 1
18 Mackiewicz Łucja ’98 SP 3 H-ów 1,04,48 1
19 Musur Klaudia ’99 SP Werbkowice 1,04,94 1
20 Woś Karolina ’99 SP 1 H-ów 1,06,22 1
21 Wilkos Julia ’99 SP 1 H-ów 1,08,90 0
22 Stępień Wiktoria ’99 SP 3 H-ów 1,11,26 0
23 Tyc Natalia ’99 SP Werbkowice 1,12,72 0
24 Bożek Emilia ’97 SP Werbkowice 52,82 PK

600 m dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Soja Wiktoria ’97 SP 3 H-ów 1,56,02 15
2 Kulik Natalia ’98 SP Werbkowice 2,10,71 13
3 Kliszcz Gabriela ’98 SP Werbkowice 2,15,14 11
4 Okowińska Karolina ’98 SP 3 H-ów 2,23,99 8
5 Bodnar Inga ’99 SP 3 H-ów 2,24,32 7
6 Flaks Kaludia ’98 SP 1 H-ów 2,32,14 6
7 Krawczyk Renata ’98 SP 3 H-ów 2,44,23 5
8 Tulej Karolina ’99 SP 3 H-ów 3,05,40 4
9 Symczuk Weronika ’99 SP 3 H-ów 3,14,96 2

Skok w dal dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Bożek Emilia ’97 SP Werbkowice 4,45 15
2 Ścibor Zuzia ’97 SP 3 H-ów 4,00 13
3 Hołdaś Aleksandra ’97 SP 3 H-ów 3,85 11
4 Kwiatkowska Agnieszka SP 3 H-ów 3,20 8
5 Chmielewska Małgorzata SP 3 H-ów 2,90 7

Skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Kuczyńska Zuzia ’97 SP 3 H-ów 110 15
2 Peczak Kinga ’97 SP 3 H-ów 95 13
3 Marut Barbara ’97 SP 3 H-ów 95 11

Rzut piłeczką palantową dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Luchowska Patrycja ’96 SP Werbkowice 38,0 15
2 Bronicka Kinga ’97 SP 3 H-ów 36,0 13
3 Ciesielczuk Wiktoria ’98 SP 3 H-ów 28,5 11
4 Suchowska Paula ’98 SP 3 H-ów 25,5 8
5 Zając Dominika ’97 SP 3 H-ów 25,0 7
6 Rutkowska Oliwia ’99 SP 3 H-ów 23,0 6
7 Bełz Wiktoria ’98 SP 3 H-ów 21,0 5
8 Koszałka Barbara ’98 SP 1 H-ów 20,5 4
9 Buta Agata ’98 SP 3 H-ów 16,0 2

60 m chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Małyszka Paweł ’97 SP 3 H-ów 8,41 15
2 Beń Marek ’97 SP 1 H-ów 9,05 13
3 Skoczylas Dominik ’98 SP 3 H-ów 9,15 11
4 Wodyk Filip ’97 SP 1 H-ów 9,68 8
5 Cymborski Adrian ’97 SP Werbkowice 10,14 7
6 Ploeger Alaksander ’97 SP Werbkowice 10,19 6
7 Czerniak Oktawian SP 3 H-ów 10,22 5
8 Graboś Kamil ’97 SP 1 H-ów 10,41 4
9 Chachler Bartek ’99 SP 3 H-ów 10,50 2
10 Szewczyk Dawid ’97 SP Werbkowice 10,55 2
11 Tarnogórski Marcin ’97 SP Werbkowice 10,67 2
12 Turewicz Mariusz ’97 SP 3 H-ów 10,68 2
13 Wal Oskar ’99 SP 3 H-ów 10,87 2
14 Warenica Kamil ’99 SP 3 H-ów 11,40 2
15 Skotnicki Piotr ’97 SP Werbkowice 11,96 2

300 m chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Pietrusiewicz Kacper ’99 SP 1 H-ów 49,96 15
2 Koronowicz Marek ’97 SP 3 H-ów 51,90 13
3 Matwiej Grzegorz ’97 SP Werbkowice 53,92 11
4 Surdacki Michał ’97 SP Werbkowice 57,35 8
5 Łukiewicz Konrad ’98 SP 3 H-ów 58,84 7
6 Nil Dominik ’98 SP 3 H-ów 59,27 6
7 Korol Dawid ’97 SP Werbkowice 59,96 5
8 Poninkiewicz Maciej ’97 SP Werbkowice 1,00,16 4
9 Flaks Adrian ’97 SP 1 H-ów 1,01,81 2
10 Wojewoda Krzysztof SP 3 H-ów 1,02,13 2
11 Łomejko Kamil ’98 SP 3 H-ów 1,02,43 2
12 Klepczuk Kuba ’99 SP 3 H-ów 1,04,81 2
13 Wawrzecki Konrad ’98 SP 3 H-ów 1,05,78 2
14 Szumski Dawid ’98 SP 3 H-ów 1,06,16 2
15 Seń Igor ’97 SP Werbkowice 1,08,04 2
16 Weremij Filip ’98 SP 3 H-ów 1,08,38 1
17 Suś Mateusz ’98 SP 3 H-ów 1,21,69 1

1000 m chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Kazan Kacper ’98 SP 3 H-ów 3,51,58 15
2 Kasztelan Przemek ’99 SP 3 H-ów 4,04,52 13
3 Kapluk Sylwester ’97 SP 1 H-ów 4,18,73 11
4 Szlifierz Radek ’98 SP 1 H-ów 4,34,20 8
5 Warecki Kamil ’99 SP 3 H-ów 4,41,74 7
6 Siek Kacper ’98 SP 3 H-ów 4,48,02 6

Skok w dal chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Pogwizd Konrad SP 1 H-ów 5,50 15
2 Łazorczyk Arek Sp 3 H-ów 3,50 13
3 Izmaiłowski Łukasz SP 3 H-ów 3,30 11
4 Hubert Chachler SP 3 H-ów 3,15 8
5 Małyszka Paweł SP 3 H-ów 5,25 PK
6 Kasztelan Przemysław SP 3 H-ów 3,92 PK

Skok wzwyż chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Krasocki Bartek ’97 SP 3 H-ów 135 15
2 Jóźwiak Damian ’98 SP 3 H-ów 120 13
3 Mierzwa Mateusz ’97 SP 3 H-ów 100 11

Rzut piłeczką palantową – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Chmarzyński Paweł ’97 SP 3 H-ów 44,0 15
2 Koronowicz Andrzej ’98 SP 3 H-ów 44,0 13
3 Woś Grzegorz ’97 SP1 H-ów 41,0 11
4 Chomiński Arek ’98 SP 3 H-ów 38,5 8
5 Wygadańczuk Łukasz ’98 SP 1 H-ów 37,0 7
6 Flaks Adrian ’97 SP 1 H-ów 36,5 6
7 Śliwiński Paweł ’98 SP 3 H-ów 34,0 5
8 Kamieniarz Kuba ’97 SP 3 H-ów 33,0 4
8 Chorzępa Dawid ’98 SP 1 H-ów 33,0 2
9 Fijołek Patryk ’99 SP 3 H-ów 32,0 2
10 Sacharczuk Kamil ’98 SP 3 H-ów 31,0 2
11 Skotnicki Michał ’97 SP Werbkowice 30,5 2
12 Frankiewicz Kamil ’99 SP 3 H-ów 30,0 2
13 Chęciński Łukasz ’98 SP 3 H-ów 29,0 2
13 Janicki Bartłomiej ’99 SP 1 H-ów 29,0 2
13 Smerdel Bartosz ’99 SP 3 H-ów 29,0 2
14 Różniatowski Piotr ’97 SP 1 H-ów 28,0 2
14 Żybura Cezary ’99 SP 1 H-ów 28,0 2
14 Sadowski Patryk ’98 SP 1 H-ów 28,0 2
15 Graboś Kamil ’97 SP 1 H-ów 27,0 2
16 Dąbrowski Kacper ’98 SP 3 H-ów 26,0 1

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWYCH

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie 551 pkt
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie 147 pkt
Szkoła Podstawowa w Werbkowicach 121 pkt

Liczba uczestników – 134

***

Komunikat sporządził:
HOSiR

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009