29 września 2023

Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego Juniorów

HrubieszówZamość

Reklamy

W dniu 28.06.2009 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego Juniorów, w których wystąpili mistrzowie lig organizowanych przez ZOZPN. Altus Szychowice uplasował się na 4 miejscu.

Wydział Szkolenia ZOZPN wspólnie z Wydziałem Gier i Dyscypliny ZOZPN pierwszy raz w historii Związku zorganizowali Turniej Mistrzów Juniorów tj. zespołów które zdobyły pierwsze miejsca w swoich klasach rozgrywkowych grając przedmecze przy zespołach seniorów: KS „Włókniarz” Frampol zwycięzca KL. „O” juniorów,

Reklamy

KS „Tur” Turobin zwycięzca Kl. „A” juniorów Gr. I, MGKS „Igros” Krasnobród zwycięzca Kl. „A” juniorów Gr. II, LZS

Reklamy

Wyniki meczów:
Altus – Włókniarz 0:4
Tarpan – Tur 0:2
Tur – Altus 2:0
Igros – Włókniarz 3:0
Tur – Igros 0:0
Altus – Tarpan 2:1
Włókniarz – Tarpan 5:0
Igros – Altus 1:0
Tarpan – Igros 0:1
Włókniarz – Tur 1:1w

Tabela Turnieju: bramki
1. MGKS „Igros” Krasnobród 10 pkt 5:0
2. KS „Tur” Turobin 8 pkt 5:1
3. KS „Włokniarz” Frampol 7 pkt 10:4
4. KS „Altus” Szychowice 2 pkt 2:8
5. LZS „Tarpan” Korchów 0 pkt 1:10

Po zakończonym turnieju V-ce Prezes ds. Szkolenia ZOZPN Marcin Łyś, Przewodniczący WGiD ZOZPN Mieczysław Kijek i gościnnie Wice Prezes LZPN Zbigniew Bartnik wręczyli wszystkim drużynom sprzęt sportowy w postaci piłek, puchary, a dla

zwycięskiej drużyny dodatkowo okazały puchar. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na smaczne kiełbaski z grilla. Miłym akcentem dla uczestników była w przerwie turnieju możliwość obejrzenia na boisku głównym OSiR meczu finałowego Turnieju im. dr Jerzego Michałowicza (mistrzostwa Polski kategorii 1994 r.)

***

Uwaga !

Jeżeli jest możliwość proszę o przesłanie składu, dane trenera i innych zdjęć drużyny Altusa Szychowice na LubieHrubie to opublikujemy.

opracował – mak

Na zdjęciu – Altus Szychowice juniorzy (zdjęcie ze strony ZOZPN).

Hrubieszow LubieHrubie 2009