Mistrzostwa Polski w Karate

Hrubieszów

Reklamy

8 maja 2010 r. w Hrubieszowie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Południowo – Wschodniej w Karate Budo Kai. Wystartowało w nich 130 zawodników z 24 ośrodków.

Zawodnicy wystartowali w konkurencjach kumite: dzieci pierwszy krok, kadet młodszy, kadet starszy, junior młodszy, junior starszy, senior oraz kategoria K1 i MMA.

Sekcje Karate Hrubieszów prowadzona przez sensei Marka Wołosa i UKS GROT Werbkowice Karate prowadzona przez sensei Zdzisława Wołosa stanęły na wysokości zadania i zorganizowali wspaniały turniej na wysokim poziomie.

W Mistrzostwach wzięli udział reprezentanci takich miast, jak: Poznań, Kraków, Lublin, Chełm, Hrubieszów, Werbkowice, Grudziądz, Mielno, Ostroróg Szamotuły, Szczecin, Choszczno, Zambrów Łosice, Łomża, Ciechanowiec, Wysokie Mazowieckie, Biała Podlaska, Sandomierz, Łubowo, Krosno, Pobiedziska, Łopuszno, Słubice. Sędzią głównym tych zawodów był shihan Tomasz Olejnik – 6 dan.

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWO – WCHODNIEJ
KARATE KYOKUSHIN BUDO KAI

***

Konkurencje Kumite:

Dzieci pierwszy krok 8-9 lat chłopcy /-25 kg/
Bosowski Kajetan I m-ce Hrubieszów
Czajkowski Maciej II m-ce Hrubieszów

Dzieci pierwszy krok 8-9 lat chłopcy /+ 25 kg/
Zagański Juliusz I m-ce Zambrów
Mazur Piotr II m-ce Hrubieszów
Goguł Maciej III m-ce Hrubieszów
Gałaś Wiktor III m-ce Chełm

Kadet Młodszy 10-11 lat chłopcy /-30 kg/
Raczyński Jakub I m-ce Hrubieszów
Brzysko Jakub II m-ce Chełm
Gac Damian III m-ce Hrubieszów
Jasik Michał III m-ce Hrubieszów

Kadet młodszy 10-11 lat chłopcy /+30 kg/
Dorota Adrian I m-ce Chełm
Fijołek Patryk II m-ce Hrubieszów
Galek Damian III m-ce Hrubieszów

Kadet Starszy 12-13 lat chłopcy /-40kg/
Kusztykiewicz Krzysztof I m-ce Werbkowice
Skorupski Michał II m-ce Hrubieszów
Łoś Przemysław III m-ce Chełm
Marciniuk Tomasz III m-ce Biała Podlaska

Kadet Starszy 12-13 lat chłopcy /-50 kg/
Tęcza Jakub I m-ce Lublin
Zarzecki Szymon II m-ce Choszczno
Bednarczuk Rafał III m-ce Werbkowice

Kadet Starszy 12-13 lat chłopcy /+50 kg/
Pióro Karol I m-ce Łosice
Koczoski Adam II m-ce Sandomierz
Gawron Michał III m-ce Sandomierz
Wac Michał III m-ce Lublin

Junior Młodszy 14-15 lat chłopcy /-50 kg/
Litwinowicz Damian I m-ce Biała Podlaska
Kowaluk Sebastian II m-ce Łosice

Junior Młodszy 14-15 lat chłopcy /-60kg/
Hoffer Kondrad I m-ce Choszczno
Engert Karol II m-ce Łubowo
Kulczyński Mateusz III m-ce Hrubieszów

Junior chłopcy 16-17 lat /-60kg/
Michta Michał I m-ce Sandomierz
Krzysiak Paweł II m-ce Lublin
Paszkiewicz Patryk III m-ce Chełm

Junior chłopcy 16-17 lat /-70 kg/
Brzoski Mariusz I m-ce Sandomierz
Widelicki Ryszard II m-ce Pobiedziska
Leszczyński Marcin III m-ce Grudziądz

Junior chłopcy 16-17 lat /+70 kg/
Ząbek Dawid I m-ce Sandomierz
Wietrzyk Mateusz II m-ce Werbkowice
Kownacki Patryk III m-ce Zambrów
Szleszyński Marek III m-ce Zambrów

Senior mężczyźni /-70 kg/
Dobraniecki Kamil I m-ce Ostróg Szamotuły
Wołos Mateusz II m-ce Werbkowice
Sitkowski Dawid III m-ce Biała Podlaska

Senior mężczyźni /+80 kg/
Figatowski Emil I m-ce Zambrów
Figatowski Tomasz II m-ce Zambrów
Szpalerski Piotr III m-ce Mielno

Dzieci pierwszy krok dziewczynki 8-9 lat /+25 kg/
Załoga Anna I m-ce Werbkowice
Hoffer Katarzyna II m-ce Choszczno
Krawczyk Aleksandra III m-ce Werbkowice
Garncarz Milena III m-ce Hrubieszów

Kadet młodszy dziewczęta 10-11 lat /-30 kg/
Pomian Daria I m-ce Pobiedziska
Bień Matylda II m-ce Hrubieszów
Czech Ilona III m-ce Sandomierz

Kadet starszy dziewczęta 12-13 lat
Wiktorzak Aleksandra I m-ce Zambrów
Czech Anita II m-ce Sandomierz
Różańska Amanda III m-ce Werbkowice

Junior młodszy dziewczęta 14-15 lat /-50kg/
Pawelec Jagoda I m-ce Lublin
Kuśmierek Jagoda II m-ce Choszczno
Gurazda Klaudia III m-ce Szczecin

Junior dziewczęta 16-17 lat /-60kg/
Jędrowska Marta I m-ce Choszczno
Myszkowska Aneta II m-ce Łopuszno
Ilczuk Karolina III m-ce Zambrów

Junior dziewczęta 16-17 lat /+60 kg/
Łoszewska Anna I m-ce Zambrów
Grodzka Karolina II m-ce Zambrów

Senior kobiety /-65 kg/
Dłuska Anna I m-ce Zambrów
Mackiewicz Magda II m-ce Łosice

Senior kobiety /+65kg/
Budka Natalia I m-ce Poznań
Perz Dorota II m-ce Łosice

Kategoria K1

Łukasik Marek – Kraków
Figatowski Tomasz – Zambrów wygrał/ Łukasik Marek/

Szymański Robert – Szczecin
Zysk Tomasz – Zambrów wygrał /Szymański Robert/

Lubak Dariusz – Zambrów
Zielke Tomasz – Szczecin wygrał /Lubak Dariusz/

Wojdas Marcin – Ciechanowiec
Widelicki Ryszard – Pobiedziska wygrał /Widelicki Ryszard/

Engert Karol – Łubowo
Karaszewicz Norbert- Poznań wygrał /Karaszewicz Norbert/

Gadzik Martyna – Zambrów
Mrugalska Magdalena – Słubice wygrała /Gadzik Martyna/

Reślińska Agnieszka – Poznań
Budka Natalia – Poznań wygrała/Budka Natalia/

MMA

Dmochowski Michał – Zambrów
Rudzki Konrad – Szcecin wygrał /Dmochowski Michał/

Ogórek Bartłomiej – Szazmotuły
Jóźwiak Bartosz – Poznań wygrał /Jóźwiak Bartosz/

***

Info:
Sekcja Karate Hrubieszów

zobacz zdjęcia »

Więcej zdjęć »