Mistrzostwa Powiatu Kadetów i Juniorów

8 stycznia w ramach Festiwalu Tenisa 2011 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym. Zwycięzcami turnieju zostali: kadeci – Alicja Paluch i Patryk Kowalczuk, juniorzy – Marta Wójcicka i Kamil Karpiuk.

Reklamy

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

KOMUNIKAT
Mistrzostwa Powiatu Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym
8.01.2011 r. – Hala SP nr 3 w Hrubieszowie

Kadet – mężczyźni
Lp Nazwisko imię Rocz Szkoła Miejsce zam.-Gmina

1 Kowalczuk Patryk 1996 ZS2 Gozdów
2 Niedźwiedź Bartłomiej 1996 G Mircze Mircze
3 Wawrzaszek Adrian 1996 G1 Hrubieszów Husynne
4 Kluczek Paweł 1997 ZS 2 Gozdów
5 Woś Krzysztof 1996 G Przewodów Przewodów
5 Krokop Dawid 1996 G Werbkowice Podhorce
7 Małyszek Szymon 1996 G Mircze Mircze
7 Bukowski Tomasz 1996 G Przewodów Przewodów
9 Kozieł Dominik 1997 G Przewodów Przewodów
9 Łopocki Michał 1996 G1 Hrubieszów Hrubieszów
9 Margol Sylwester 1996 G1 Hrubieszów Moroczyn
9 Mołodkiewicz Daniel 1996 G1 Hrubieszów Hrubieszów
13 Bielecki Kamil 1997 G Mircze Mircze
13 Klamer Łukasz 1997 G Mircze Mircze
13 Szarowolec Krzysztof 1996 G Mircze Mircze
13 Rymarski Michał 1996 G Przewodów Setniki
17 Polak Łukasz 1997 G Mircze Mircze
17 Kusztykiewiecz Konrad 1997 G Mircze Mircze
17 Umer Przemysław 1996 G Mircze Mircze
17 Szelepajło Kamil 1996 G Mircze Mircze
17 Derdziak Patryk 1997 G Przewodów Przewodów
17 Kutera Szymon 1996 ZS2 Teptiuków
17 Laszuk Sebastian 1997 G Mircze Mircze
25 Pańko Kajetan 1996 ZS2 Hrubieszów
25 Harapiuk Kamil 1996 G1 Hrubieszów Hrubieszów
25 Pogwizd Karol 1997 G1 Hrubieszów Hrubieszów
25 Pogwizd Konrad 1997 G1 Hrubieszów Hrubieszów

Kadet – kobiety
Lp Nazwisko imię Rocz Szkoła Miejsce zam.- Gmina

1 Paluch Alicja 1996 G Mircze Mircze
2 Mazurek Monika 1997 G Przewodów Przewodów
3 Wiatrzyk Katarzyna 1996 G Mircze Mircze
4 Wasilewska Paulina 1997 G Przewodów Przewodów
5 Lewandowska Joanna 1996 ZS2 Hrubieszów Szpikołosy
5 Żarska Katarzyna 1996 G Przewodów Przewodów
7 Bronicka Kinga 1997 G3 Hrubieszów Hrubieszów
7 Karczewska Karolina 1997 G Przewodów Przewodów
9 Kowal Gabriela 1996 G Mircze Mircze
9 Gwardeńczuk Ewelina 1996 ZS2 Hrubieszów Mircze
9 Kamińska Beata 1996 G Przewodów Przewodów
9 Karwacka Ewelina 1996 G Mircze Mircze

Junior – mężczyźni
Lp Nazwisko imię Rocz Szkoła Miejsce zam. – Gmina

1 Karpiuk Kamil 1994 ZS Turkowice Gozdów
2 Drop Adam 1994 ZS2 Hrubieszów Podhorce
3 Turek Adrian 1993 ZS2 Hrubieszów Jarosławiec
4 Dąbrowski Kamil 1993 ZS1 Hrbieszów Podhorce
5 Milewicz Maciej 1994 ZS1 Hrbieszów Mircze
5 Sokołowski Grzegorz 1993 ZS1 Hrbieszów Mircze
7 Kuna Łukasz 1995 G Mircze Modryń kol.
7 Suś Przemysław 1994 ZS4 Hrubieszów Brodzica
9 Biczak Edwin 1995 G Mircze Mircze
9 Kostrubiec Łukasz 1995 G Mircze Modryniec
9 Malowany Krystian 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
9 Różanski Dominik 1995 G Mircze Modryniec
13 Fila Karol 1994 ZS2 Hrubieszów Trzeszczany
13 Flis Artur 1993 ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
13 Jasina Piotr 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
13 Talarowski Marek 1993 ZS3 Hrubieszów Mircze
17 Kłodziński Iwo 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17 Kuźminski Krystian 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17 Lisiczyński Piotr 1994 ZS1 Hrbieszów Husynne
17 Sokal Jakub 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17 Tkaczuk Patryk 1994 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17 Wasilewski Szymon 1995 G Mircze Modryniec

Junior – kobiety
Lp Nazwisko imię Rocz Szkoła Mmiejsce zam. – Gmina

1 Wójcicka Marta 1995 G1 Hrubieszów Hrubieszów
2 Wójcicka Dorota 1995 G1 Hrubieszów Hrubieszów
3 Nawój Katarzyna 1995 G Mircze Wiszniów
4 Łukaszczyk Justyna 1995 G Mircze Sahryń
5 Dyl Małgorzata 1995 G Kryłów Małków