Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

24 września na terenach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowane w ramach Igrzysk Szkół Podstawowych, Gimnazjady i Licealiady Szkolnego Związku Sportowego.

Reklamy

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

w ramach Igrzysk Szkół Podstawowych, Gimnazjady i Licealiady

Szkolnego Związku Sportowego

Hrubieszów 24.09.2014

 

Wyniki 

 

Szkoły Podstawowe

 

Sztafeta 8 x 800m Dziewczęta SP

Lp.

Szkoła

Czas

1

ZSM nr 2 Hrubieszów

26,56

2

ZS Horodło

27,18

3

ZSM nr 1 Hrubieszów

27,30

4

ZSM nr 3 Hrubieszów

29,22

5

SZS Mircze

30,07

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztafeta 8 x 1000m Chłopcy SP 

Lp.

Szkoła

Czas

1

ZSM nr 3 Hrubieszów

28,26

2

ZSM nr 2 Hrubieszów

29,54

3

SZS Mircze

30,50

4

ZS Horodło

31,17

5

ZSM nr 1 Hrubieszów

32,04

 

ZSM nr 3 Hrubieszów, opiekun – Tomasz Szlonzak:

Fijołek Bartek, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Opszyński Adam, Paradowski Michał, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Tchórzewski Kamil, Marchlewski Jakub, Wroński Karol

 

 

Gimnazja

 

Sztafeta 10 x 800m Dziewczęta Gimnazja 

Lp.

Szkoła

Czas

1

ZS nr 2 Hrubieszów

30,56

2

ZSM nr 3 Hrubieszów

32,40

3

SZS Mircze

34,29

4

ZS Horodło

35,06

5

ZSM nr 1 Hrubieszów

36,34

 

ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun Dominika Serafin:

Wołyniec Oliwia, Waś Karolina, Gajewska Karolina, Richter Ola, Flaks Dominika, Trześniowska Ola, Góral Weronika, Krotkiewicz Karina, Ciesielczuk Oliwia, Winiarczyk  Sylwia, Rutkowska Oliwia, Palonka Sandra, Ślusarska Gabriela, Stecko Katarzyna, Gierlaśińska Aleksandra

 

ZSM nr 3 Hrubieszów – opiekun Dominik Stajszczyk:

Łaba Agata, Koronowicz Magdalena, Kwiatkowska Kinga, Chmielewska Małgorzata, Senkowska Oliwia, Niemczyk Karolina, Szumiata Klaudia, Łyko Zofia, Czupryńska Kamila, Lebiedowicz Agnieszka, Kozak Emilia, Chrząstek Magdalena

 

Sztafeta 10 x 1000m Chłopcy Gimnazja 

Lp.

Szkoła

Czas

1

ZSM nr 3 Hrubieszów

31,23

2

ZSM nr 1 Hrubieszów

31,29

3

ZS Horodło

31,57

4

SZS Mircze

32,22

5

ZS Werbkowice

34,12

6

ZS nr 2 Hrubieszów

35,20

7

ZSM nr 2 Hrubieszów

35,26

 

ZSM nr 1 Hrubieszów – opiekun Tomasz Magdziak:

Tarnowski Mateusz, Krawczuk Kacper, Klain Szymon, Misiaszek Kacper, Żurawski Paweł, Zachaj Rafał, Pakuła Patryk, Duda Andrzej, Daciuk Dominik, Skorupa Dominik, Steć Jakub

 

ZS Werbkowice – opiekun Bartłomiej Sadowski:

Ślusarz Paweł, Romański Mikołaj, Sanek Arkadiusz, Urzyński Damian, Masicz Paweł, Wawer Paweł, Szwal Kacper, Dec Dawid, Sas Arkadiusz, Adamczuk Patryk

 

ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun Dawid Lewandowski:

Pietrusiewicz Kacper, Piertusiewicz Filip, Wanarski Kacper, Blicharz Michał, Kowalski Krystian, Mazurek Patryk, Dudek Adrian, Skiba Łukasz, Mazurek Piotr, Hossin Dominik, Janicki Bartłomiej, Guluk Wojciech

 

ZSM nr 3 – opiekun Kamil Wojciechowski:

Kasztelan Przemysław, Frankiewicz Kamil, Toczek Kacper, Chachler Hubert, Czarnecki Szymon, Chachler Bartek, Krochmal Mateusz, Gąsior Marcin, Warecki Kamil, Fijołek Patryk, Gardyński Albert, Smerdel Bartosz, Warenica Maciej

 

 

Szkoły ponadgimnazjalne 

 

Sztafeta 10 x 800m Dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne 

Lp.

Szkoła

Czas

1

ZS nr 1 Hrubieszów

31,30

2

ZS nr 3 Hrubieszów

32,11

3

ZS 2 nr  Hrubieszów

DQ

 

ZS nr 1 Hrubieszów – opiekun Katarzyna Skawińska:

Kaczyńska Beata, Konopka Magda, Wrońska Ewa, Holc Sylwia, Jarmuż Izabela, Smyk Jagoda, Krawczyk Renata, Misiak Małgorzata, Pawłowicz Wioleta, Mazur Jolanta, Furmaga Agnieszka

 

ZS 2 nr  Hrubieszów – opiekunki Barbara Cygan, Anna Kusiak:

Suchowska Paula, Daciuk Aleksandra, Kowalska Marta, Żuraw Kamila, Szady Julia, Kubacka Aleksandra, Tlak Aleksandra, Senderek Anna, Brzeska Anita, Zachaj Patrycja, Radelczuk Aleksandra, Małek Kinga, Sykut Kamila, Sendecka Agnieszka

 

Sztafeta 10 x 1500m Chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne 

Lp.

Szkoła

Czas

1

ZS nr 3 Hrubieszów

43,02

2

ZS nr 2 Hrubieszów

43,13

3

ZS  nr 1 Hrubieszów

46,59

 

ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun Dawid Lewandowski:

Stepaniuk Marcin, Załoga Bartosz, Bobak Marek, Czerwonka Patryk, Raczyński Piotr, Stadnicki Kacper, Jurkiewicz Michał, Popławski Kacper, Hossin Damian, Łopocki Michał

 

ZS nr 1 w Hrubieszowie – opiekun Marek Gnasiuk:

Woźniak Michał, Drozd Patryk, Socha Patryk, Sztafij Maciej, Biziorek Rafał, Sidor Damian, Kot Emil, Oleszczuk Adrian, Wypchła Kamil, Zawadzki Arkadiusz, Garbacz Krzysztof, Winiarczyk Wojciech, Kliszcz Paweł, Borek Paweł, Kazan Kacper

 

 

Do zawodów rejonowych, które odbędą się 2 października w Tomaszowie Lubelskim awansują dwie najlepsze sztafety w każdej kategorii.

Przypominamy o wpłacie wpisowego, które jest jednocześnie ubezpieczeniem zawodników biorących udział w zawodach (szkoły, które nie dokonają wpłaty, nie zostaną dopuszczone do zawodów).

Szkoły, które nie przysłały zgłoszeń, nie mają umieszczonych w komunikacie imiennych składów drużyn (nie spełniono wymagań regulaminowych).

 

 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie (TM)