Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniu 02 kwietnia 2009 roku, w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego (Partnera Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzinom „MAMY SIEBIE”) zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym.

Całość przedsięwzięcia była możliwa do zorganizowania dzięki otrzymanej dotacji z Powiatu Hrubieszowskiego, który ufundował medale, puchary, upominki dla zwycięzców oraz poczęstunek podczas rozgrywek.

Zawodnicy poczuli ducha sportowej rywalizacji i spośród najlepszych została wyłoniona reprezentacja na Ogólnopolskie Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym w Kazimierzy Wielkiej w dniach 17-18 kwietnia 2009 roku. Na naszym terenie mieliśmy okazję gościć : SOSW Tomaszów Lubelski, SOSW Zamość, SOSW Włodawę, SOSW Lublin, SOSW Radzyń Podlaski, SOSW Bystrzycę, SOSW Firlej, SOSW Białą Podlaskę, SOSW Puławy, ZS nr 4 w Lublinie oraz w roli gospodarzy wystąpiło Stowarzyszenie wspólnie z SOSW Hrubieszów.

Na Ogólnopolskich Mistrzostwach nasze województwo będzie reprezentowane przez osoby, które uplasowały się na pierwszych dwóch miejscach w danej kategorii (ewentualnie mogą zostać powołane osoby z trzecich miejsc tzw. rezerwowe).

Grupa starszych chłopców
1. Pawłowski Robert SOSW Puławy
2. Kozdrój Arkadiusz SOSW Puławy
3. Żminkowski Stanisław SOSW Lublin nr 1

Grupa młodszych chłopców
1.Radzikowski Kamil ZS nr 4 Lublin
2. Gołębiewski Tomasz SOSW Hrubieszów
3. Zarzycki Rafał ZS nr 4 Lublin

Grupa starszych dziewcząt
1. Jakimiec Aleksandra SOSW Hrubieszów
2. Suszek Ewa SOSW Lublin nr 1
3. Pankowska Małgorzata SOSW Firlej

Grupa młodszych dziewcząt
1. Jakimiec Magdalena SOSW Hrubieszów
2. Różycka Katarzyna SOSW Biała Podlaska
3.Koźlińska Gabriela SOSW Radzyń Podlaski

***

Zostały również wręczone puchary, dla zwycięskich drużyn w dwóch kategoriach: młodszej i starszej, natomiast pozostałym drużynom zostały przekazane pamiątkowe dyplomy.

Kategoria starsi
1. SOSW Lublin nr 1
2. SOSW Puławy
3. SOSW Hrubieszów

Kategoria młodsi
1. SOSW Hrubieszów
2. ZS nr 4 Lublin
3. SOSW Biała Podlaska

Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów, ale tym razem na Mistrzostwach Ogólnopolskich. Powodzenia.

SOSW w Hrubieszowie

zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009