16 kwietnia 2024

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym

HrubieszówHrubieszów

W dniu 02 kwietnia 2009 roku, w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego (Partnera Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzinom „MAMY SIEBIE”) zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym.

Całość przedsięwzięcia była możliwa do zorganizowania dzięki otrzymanej dotacji z Powiatu Hrubieszowskiego, który ufundował medale, puchary, upominki dla zwycięzców oraz poczęstunek podczas rozgrywek.

Zawodnicy poczuli ducha sportowej rywalizacji i spośród najlepszych została wyłoniona reprezentacja na Ogólnopolskie Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym w Kazimierzy Wielkiej w dniach 17-18 kwietnia 2009 roku. Na naszym terenie mieliśmy okazję gościć : SOSW Tomaszów Lubelski, SOSW Zamość, SOSW Włodawę, SOSW Lublin, SOSW Radzyń Podlaski, SOSW Bystrzycę, SOSW Firlej, SOSW Białą Podlaskę, SOSW Puławy, ZS nr 4 w Lublinie oraz w roli gospodarzy wystąpiło Stowarzyszenie wspólnie z SOSW Hrubieszów.

Na Ogólnopolskich Mistrzostwach nasze województwo będzie reprezentowane przez osoby, które uplasowały się na pierwszych dwóch miejscach w danej kategorii (ewentualnie mogą zostać powołane osoby z trzecich miejsc tzw. rezerwowe).