Mistrzostwa Województwa SZS w sztafetach LA

W czwartek 15.05.2013 r. w Lublinie na stadionie Startu odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych w sztafetach lekkoatletycznych. Najwyższe – 4 miejsca z Hrubieszowa zajęły: sztafeta 4×100 m chłopców z ZS Nr 4 i dziewczęta z ZS 3 w sztafecie szwedzkiej. Dwa srebrne medale zdobyły uczennice ZS nr 2 w Lubartowie, przygotowane przez Hrubieszowianina Marka Huberta Kitlińskiego.

Reklamy

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY
W SZTAFETACH 4 x 100 m i SZWEDZKIEJ
Lublin 16.05.2013r

 

Sztafeta 4 x 100m dz

Miejsce; Szkoła; Wynik; Opiekun

1 IV Liceum Ogólnokształcące Chełm 55,99 Renata Janiuk

2 Zespół Szkółnr 2 Lubartów 56,42 Marek H. Kitliński, Joanna Góźdź

3 Zespół Szkółnr 2 Tomaszów Lubelski 57,30 Jadwiga Kotowicz

– Brak sztafety z powiatu hrubieszowskiego!?

 

Sztafeta 4 x 100m chł

1 II Liceum Ogólnokształcące Włodawa 44,36 Andrzej Wysokiński

2 Zespół Szkółnr 4 Tomaszów Lubelski 44,51 Małgorzata Turowska, Monika Górnik

3 II Liceum Ogólnokształcące Lubartów 46,35 Marcin Świderek

4 Zespół Szkółnr 4 Hrubieszów 47,62 Małgorzata Muzyczuk, Paweł Padkowski

w składzie:  Kościowski Eryk, Kapkin Jarosław, Koza Marcin, Kawarski Artur, rezerwowy Sadowski Tomasz.

5 Zespół Szkół Ekonomicznych  i III LO Chełm 50,03 Piotr Moliński

 

Sztafeta szwedzka dz

1 Zespół Szkółnr 1 Tomaszów Lubelski 2:23,80 Andrzej Gdański

2 Zespół Szkółnr 2 Lubartów 2:24,60 Marek H. Kitliński, Joanna Góźdź

3 II Liceum Ogólnokształcące Chełm 2:26,30 Teresa Plizga

4 Zespół Szkółnr 3 Hrubieszów 2:40,03 Krzysztof Brudnowski

 

Sztafeta szwedzka chł

1 Zespół Szkółnr 2 Tomaszów Lubelski 2:06,02 Halina Bojko

2 Zespół Szkółnr 2 Puławy 2:06,68 Zbigniew Chojnacki

3 I Liceum Ogólnokształcące Lublin 2:07,25 Mira Wiśniewska

4 RCEZ Biłgoraj 2:07,86 Adam Osuch

5 Zespół Szkółnr 2 Lubartów 2:11,44 Marek Hubert Kitliński

6 Zespół Szkół Ekonomicznych i III LO Chełm 2:11,70 Piotr Moliński

7 Zespół Szkółnr 3 Hrubieszów 2:18,33 Krzysztof Brudnowski

  

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

WOJEWÓDZKICH IGRZYSK
W SZTAFETACH 4 x 100 m i SZWEDZKIEJ
Lublin 16.05.2013r

 

Sztafeta 4 x 100m dz

Miejsce; Szkoła; Wynik; Opiekun

1 Szkoła Podstawowa nr 1 Łuków 56,55 Jolanta Suchodolska

2 Szkoła Podstawowa nr1 Biłgoraj 56,79  Agnieszka Jurałowicz

3 Szkoła Podstawowa nr 1 Lubartów 56,87  Wojciech Rudziński

4 Szkoła Podstawowa Janów Lubelski 57,77 Ryszard Boryński

5 Szkoła Podstawowanr 51 Lublin  58,81  Andrzej Michniewicz

6 Szkoła Podstawowanr 3 Włodawa 59,10 Elżbieta Berthelsen

7 Szkoła Podstawowanr 5 Chełm 1:00,02 Edyta Rymowicz

8 Szkoła Podstawowanr 2 Tomaszów L.i 1:00,78 Bartłomiej Jadczyszyn

9 Szkoła Podstawowa Horodło 1:08,20 Mirosław Kamień

 

Sztafeta 4 x 100m chł

1 Szkoła Podstawowa nr 5 Łuków 55,50 A.Głębicki

2 Zespół Szkół Ogólnokształcącychnr 8 Chełm 56,23  Cezary Kaczor

3 Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik 56,65 Ireneusz Keller

4 Szkoła Podstawowa Potoczek 57,29  Andrzej Sulowski

5 Szkoła Podstawowa nr 51 Lublin  59,30  Andrzej Michniewicz

6 Szkoła Podstawowa Abramów 59,89  Małgorzata Zarychta

7Szkoła Podstawowa nr 2 Tomaszów Lub. DNF Waldemar Kulik

– Brak sztafety z powiatu hrubieszowskiego!?

 

Sztafeta szwedzka dz

1 Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik 2:41,37 Anna Kowalska

2 Szkoła Podstawowa Orchówek 2:46,35 Dominik Dejer

3 Szkoła Podstawowa nr 1 Łuków 2:48,63 Jolanta Suchodolska

4 Szkoła Podstawowa nr 4 Lublin  2:49,40  Piotr Kitliński

5 Zespół Szkół Niemce 2:49,71                               

6 Szkoła Podstawowanr 3  Hrubieszów 2:51,10 Czesław Drączkowski

Krotkiewicz Karina 100 m, Richter Aleksandra 200 m, Gajewska Karolina 300 m, Ciesielczuk Oliwia 400 m

7 Szkoła Podstawowa Janów Lubelski 2: 51,30 Ryszard Boryński

8 Szkoła Podstawowa nr 3 Tomaszów Lubelski 2:51,50            

9 Szkoła Podstawowa nr 1 Biłgoraj 2:52,46 Agnieszka Jurałowicz

10 Szkoła Podstawowa nr 5 Chełm 3:10,36 Edyta Rymowicz

 

Sztafeta szwedzka chł

1 Szkoła Podstawowa nr 1 Lubartów 2:29,80 Jerzy Walczak

2 Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik 2:30,66 Ireneusz Keller

3 Szkoła Podstawowa Janów Lubelski 2:33,57 Zbigniew Czajkowski

4 Szkoła Podstawowa nr 3 Tomaszów Lubelski 2:34,59            

5 Szkoła Podstawowa Horodło 2:35,98 MirosławKamień

6 Szkoła Podstawowa nr 1 Biłgoraj 2:36,18 Artur Zawiślak

7 Szkoła Podstawowa nr 1 Łuków 2:37,20 Robert Samujło

8 Szkoła Podstawowa nr 5 Chełm 2:44,60 Edyta Rymowicz

9 Szkoła Podstawowa nr 4 Zamość 2:45,22 Janusz Głębocki

10 Szkoła Podstawowa nr 21 Lublin 2:49,88 Dariusz Bodak

Miejsce; Szkoła; Wynik; Opiekun

 

Drużyny, które zajęły miejsca I, II i III otrzymały puchary, oraz medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach. Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Wypowiedź nauczyciel wf w ZS Nr 4 w Hrubieszowie Małgorzata Muzyczuk

– Jestem bardzo zadowolona z postawy chłopców, którzy do zawodów podeszli bardzo poważnie, m.in. nie skrępowała ich ranga zawodów i nie potracili głowy na zmianach,. Poprawili przekazywanie pałeczki sztafetowej i swój wynik z zawodów powiatowych o 1,5 sekundy. Chłopcy w szkole będą nadal się uczyć, więc jakby poćwiczyli, to za rok powinni poprawić swój wynik. Podczas w/w zawodów bardzo aktywny organizacyjnie był, onegdaj w barwach Unii Hrubieszów medalista Mistrzostw Polski Juniorów Piotr Kitliński, który dwoił się i troił, aby wszystko przebiegło sprawnie.



Najlepsi w historii powiatu hrubieszowskiego:

Sztafeta szwedzka – 100+200+300+400 m PE + PR

 

– 2:31,33 ZS 2 Hrubieszów 2:31,33 2010 10 12 Zamość

Ulanicka Marianna,

Kasprowicz Karolina,

Wójcik Ewelina,

Mielniczuk Magda                                                                                                  

– 2:33,14 ZS 2 Hrubieszów 2011 06 14 Łódź

Kasprowicz Karolina,

Wójtowicz Ewelina,

Mielniczuk Magda,

Worożbit Paulina

– 2:38,04 ZS 2 Hrubieszów 2012 05 15 Zamość

Mielniczuk Magda,

Kondriatiuk Edyta,

Worożbit Paulina,

Podgórska Natalia,

Pirogowicz Kamila?                                                                                               

– 2:38,79 G. ZSM 3 Hrubieszów 2012 05 15 Zamość

Brak danych

– 2:40,03 ZS 3 Hrubieszów 2013 05 16 Lublin

Brak danych o składzie?

 

Chłopcy

 

2:15,19 ZS 2 LO Hrubieszów 2010 10 07 Zamość

Brak danych o składzie?

2:17,80 ZSM 2 G. Hrubieszów 2012 05 15 Zamość

100 m – Igor Niemczyk,

200 – Marcin Stepaniuk,

300 – Eryk Kościowski,

400 – Patryk Hraciuk.

2:18,33 ZS 3 Hrubieszów 2013 05 16 Lublin

Brak danych o składzie?

 


Rekordy powiatu hrubieszowskiego

 

Dziewczęta

Sztafeta szwedzka – 100+200+300+400 m PE + PR

 

SPG

ZS 2 Hrubieszów 2:31,33 2010 10 12 Zamość

Ulanicka Marianna,

Kasprowicz Karolina,

Wójcik Ewelina,

Mielniczuk Magda 

 

Gimnazja

G. ZSM 3 Hrubieszów 2:38,79 2012 05 15 Zamość

Brak danych o składzie

 

Szkoły Podstawowe

SP 3 Hrubieszów 2:50,68 2011 05 25 Zamość

Brak danych o składzie

 

Chłopcy

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

ZS 2 Hrubieszów 2:15,19 2010 10 07 Zamość

Brak danych o składzie

 

Gimnazja

G. ZSM 2 Hrubieszów 2:17,80 2012 05 15 Zamość

100 m – Igor Niemczyk,

200 – Marcin Stepaniuk,

300 – Eryk Kościowski,

400 – Patryk Hraciuk

 

Szkoły Podstawowe                                                                                       

ZS SP Horodło  2:35,98  2013 05 16 Lublin

Brak danych o składzie


Uwaga!

Jeżeli jest to możliwe, proszę o uzupełnienie składów sztafet!

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Sztafeta 4 x 100 m ZS NR 4 w Hrubieszowie z nauczycielką.