Mistrzostwa ZS nr 4 w Hrubieszowie w pchnięciu kulą – pod hasłem „Żegnamy maturzystów”

W myśl zasady „nie tylko głowa chodzi do szkoły”, ciekawą rywalizację kolejny raz zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego w ZS nr 4 w Hrubieszowie Małgorzata Muzyczuk i Paweł Padkowski, pod nazwą „Żegnamy maturzystów” przeprowadzili konkurs pchnięcia kulą. Wśród dziewcząt zwyciężyła Anna Lizut, a u chłopców Norbert Zając.

Reklamy

Mistrzostwa ZS nr 4 w Hrubieszowie w Pchnięciu Kulą 4kg

– Rok szkolny 2011/2012 „Żegnamy maturzystów”

Reklamy

 


Dziewczęta:

1. Lizut  Anna  kl. III Ta – 6.60            15pkt.

2. Zalewska Agnieszka           kl. IV Ta – 6.50 13pkt.

3. Diaczuk Justyna kl. IV Ta – 6.10 11pkt.

4. Zając Magda           kl.  III Ta – 5.70 9pkt.

5. Denniak Milena kl.  III Ta – 5.40 8pkt.

6. Sitarz Aleksandra kl.  III Ta – 5.20 7pkt.

Punktacja dziewcząt:

1. Klasa III Ta  – 39pkt. /15pkt.

2. Klasa IV Ta  – 24pkt./13pkt.


Chłopcy, kula 5kg:

1. Zając Norbert kl. I Ta – 10.80 15pkt

2. Usowski Rafał kl. I Ta – 10.35 13pkt.

3. Kłodziński Iwo kl. I Ta – 9.85 11pkt.

4. Margol Adrian kl. II Ta –  9.60  9pkt.

5. Jeleń Adrian kl. I Ta – 9.25 8pkt.

6. Gorajek Michał kl. I Ta – 9.15 7pkt.

7. Rusiecki Sylwester kl. I Ta –  9.15 6pkt.

8. Kamiński Adrian kl. II Ta – 9.00  5pkt.

 

Punktacja chłopców:

1. Klasa I Ta – 60pkt./ 15pkt.

2. Klasa II Ta – 14pkt./ 13pkt.

 

Punktacja drużynowa:

1 – 2 . Klasa III Ta, I Ta 15pkt.

3 – 4. Klasa IV Ta, II Ta 13pkt.

 

Komunikat opracowała i napisała – nauczyciel w-f Małgorzata Muzyczuk.

 

Najlepszym zostały wręczone:

– Książki ufundowane przez Radę Rodziców,

– Dyplomy przygotowane przez nauczycieli wf,

– Mapy turystyczne z Centrum Informacji Turystycznej UM w Hrubieszowie.

 


Tabela najlepszych w historii szkoły:

 

Chłopcy


Kula 5kg

1. Lasota Jarosław                  10.92   2006    Hrubieszów

2. Zając Norbert                    10.80  2012   Hrubieszów

3. Usowski Rafał                   10.35  2012   Hrubieszów

4. Kleban Mariusz                   10.18   1986    Hrubieszów

5. Panasiewicz Łukasz            10.11   2009    Hrubieszów

6. Zieliński Paweł                    10.09   2008    Hrubieszów

7.Opejda Artur                        10.06   1987    Hrubieszów

8. Kluczyk Przemysław             9.93     2000    Hrubieszów

9. Kłodziński Iwo                   9.85    2012   Hrubieszów

10. Margol Adrian                  9.60    2012   Hrubieszów

11. Kwoka Szymon                 9.31     2001    Hrubieszów

12. Jeleń Adrian                    9.25    2012   Hrubieszów

13. Gorajek Michał                9.15    2012   Hrubieszów

14. Rusiecki Sylwester         9.15    2012   Hrubieszów

16. Kamiński Adrian              9.00    2012   Hrubieszów

 

Opracował – mak