Mistrzostwa ZS Nr 4 w Hrubieszowie w tenisie stołowym

W Zespole Szkół Nr 4 w Hrubieszowie zostały przeprowadzone przez nauczycieli wf Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym na rok szkolny 2013/2014. W rywalizacji dziewcząt wygrała tegoroczna stypendystka ministra edukacji narodowej Iwona Powroźnik, wśród chłopców Marcin Sadowski, ale zwycięzcami są wszyscy, którzy w tych zawodów uczestniczyli! Prowadzone jest również międzyklasowe sportowe współzawodnictwo roczne o Puchar Przechodni Hrubieszowskiego Starosty Józefa Kuropatwy. Prowadzi Klasa III Technikum Agrobiznesu.

Reklamy


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

 

DZIEWCZĘTA

Reklamy

1. Powroźnik Iwona                kl. II TAa          -12pkt

2. Pilarska Magdalen               kl. IIITA            -10pkt.

3. Dąbrowska Natalia              kl. IIITA            – 8pkt.

4. Pąk Małgorzata                   kl. IVTA            – 6pkt.

5. Janusz Weronika                kl. II T Aa         – 5pkt.

6. Kołtunicka Magdalena         kl. III TA           – 4pkt.

7. Zachaj Katarzyna                kl. III TA           – 3pkt.

8. Zdunek Magda                    IIIT A               po – 2pkt

9- 12. Obidzińska Izabela       kl. II TAa,

  Czerwieniec Paulina              kl. II TAa,

  Mielnik Joanna                       kl. ITA,

  Szala Karolina                       kl. ITA)             po – 1pkt.

13-14. Dąbrowska Małgorzata kl. ITA,

  Bryła Karolina                        kl. ITA

 

PUNKTACJA KLASOWA:

1. Klasa III TA             – 25pkt. / 15pkt.

2. Klasa II T Aa           – 20pkt / 13pkt

3. Klasa IVTA               – 9pkt. / 11pkt.

4. Klasa ITA                 – 2pkt. / 9pkt.

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM 

 

CHŁOPCY

1. Sadowski Marcin                  SP

2. Plicner Grzegorz                   IITA                -12pkt.

3. Skwarek Paweł                    IIITA               – 10pkt

4. Jeleń Adrian                         IIITA               – 8pkt.

5. Zając Norbert                       IIITA               – 6pkt.

6. Smoła Jarosław                    SP

7. Klamer Łukasz                     ITA                  – 5pkt.

8. Malec Andrzej                      IITB                – 4pkt.

9. Podkościelny Patryk             ITA                  – 3pkt.

10. Usowski Rafał                    IIITA               – 2pkt.

11. Gozdek Andrzej                IVTA                 – 1pkt.

12. Szatan Patryk                   IITA                 – 1pkt

13. Horszczaruk Grzegorz       IITA                 – 1pkt

14. Martyniuk Mateusz            IITB                 – 1pkt.

15. Zimroz Piotr                      IITB                 – 1pkt.

16 – 24: Zachaj Mateusz        IITB                 – 0pkt.

Tabuła Artur                      IVTA                 – 1pkt.

Pruszyński Kacper             ITA                   – 0pkt.

Nieradko Paweł                 ITA                   – 1pkt.

Sadlej Mateusz                 IITA                 – 1pkt

Turczyn Łukasz                 IVTA                 – 1pkt.

Denniak Paweł                  IVTA                 – 0pkt.

Kapkin Jarosław                IVTA                 – 0pkt.

Radkiewicz Adrian             IITB                 – 0pkt.

 

PUNKTACJA KLASOWA:

1. Klasa III TA             – 26pkt. / 15pkt.

2. Klasa II T Aa            – 14pkt / 13pkt

3. Klasa I TA                – 9pkt. / 11pkt.

4. Klasa II T Ab            – 6pkt. / 9pkt.

5. Klasa IV TA              – 2pkt. / 7pkt.

 


Punktacja drużynowa klas o Przechodni Puchar Starosty Hrubieszowa w współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2013/2014

1. Klasa III TA             – 30pkt. / 15pkt.

2. Klasa II T Aa            – 27pkt / 13pkt

3. Klasa ITA                 – 20pkt. / 11pkt

4. Klasa IVTA               – 16pkt. / 9pkt.

5. Klasa II T Ab            – 9pkt./ 7pkt.

 


Komunikat i zdjęcia przygotowali nauczyciele wf ZS 4:

mgr Małgorzata Muzyczuk

mgr Paweł Padkowski

 

Opracował – mak