Mistrzostwa ZS nr 4 w Hrubieszowie w wyciskaniu sztangi leżąc

W pięknej siłowni Zespołu Szkół NR 4 w Hrubieszowie z siedzibą przy ul. Dwernickiego 10 zostały przeprowadzone, jak co roku Korespondencyjne Mistrzostwa Szkoły w Wyciskani Sztangi Leżąc. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się podczas specjalnego apelu.

Reklamy


Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2013/2014

 

Dziewczęta: 

1/2. Pąk Małgorzata    kl. IVTA            40kg                12pkt

    Zdunek Magda        kl. IV TA           40kg                12pkt

3/4. Obidzińska Izabela kl. IIT Aa       37,5kg             8pkt

    Zachaj Katarzyna    kl. IIITA            37,5kg             8pkt

5/6. Czerwieniec Izabela kl. IITAa      35kg                6pkt

    Powroźnik Iwona kl. II TAa             35kg                6pkt

7. Kołtunicka Magdalena kl. IIITA        30kg                5pkt

    Kulik Monika kl. IIITA                       30kg                5pkt

    Masłowska Ewelina kl. IIITA            30kg                5pkt

    Pilarska Magdalena  kl. IIITA          30kg                5pkt

8/9. Dąbrowska Natalia kl. IIITA         25kg                4pkt

    Mączka Aleksandra  kl. IIITA           25kg                4pkt

 

Punktacja klasowa:

1. Klasa III A – 36 pkt / 15pkt

2. Klasa IV TAa – 24 pkt  / 13pkt

3. Klasa II TA   – 20 pkt /11 pkt

 

Chłopcy:

1. Jeleń Adrian            kl. IIITA            100kg             12pkt

2. Szatan Patryk         kl. IITAa           100kg              10pkt

3. Usowski Rafał           kl. III TA         100kg                9pkt

4. Plicner Grzegorz       kl. IITAa           90kg                8pkt

5. Graf Mateusz            kl. IIITA          75kg                 6pkt

6. Rewucha Patrykkl.   kl. IITAa           80kg                 5pkt

7. Stankiewicz Kamil    kl. IIITA            87,5kg             4pkt

8. Horszczaruk Grzegorz kl. IITAa        70kg                 3pkt

9. Margol Adrian          kl. IVTa            70kg                 2pkt

10. Koza Damian         kl. IVTA            65kg                 1pkt

11-23. klasa IVTA: Turczyn Łukasz, Gozdek Andrzej, Tabuła Artur, Suś Przemysław, Rusiecki Zbigniew, Opała Grzegorz, Hojda Kamil, Denniak Paweł, Czyż Łukasz, Chabrom Piotr;

klasa IIITA: Koza Marcin, Skwarek Paweł, Zwoliński Krzysztof;

klasa IITAa:  Sadowski Tomasz, Sadlej Mateusz, Strzelecki Adrian;

klasa IITAb: Kania Kamil, Dudka Marcin;

klasa ITA: Klamer Łukasz, Kulczyński Damian, Makowiec Jakub, Podkościelny Patryk, Watrak Krystian, Wawer Piotr, Wójcik Kamil, Załuski Mateusz, Wolak Krzysztof.

Od miejsc 10-23 : 1pkt

 

Punktacja klasowa:

1. Klasa IIITA – 34 pkt  / 15pkt

2. Klasa II TAa – 29 pkt  / 13pkt

3. Klasa IV TA – 13 pkt  /11 pkt

4. Klasa I TA    –   9 pkt  /9 pkt

5. Klasa II TAb –   2 pkt  /7 pkt

 

Punktacja drużynowa klas o Przechodni Puchar Starosty Hrubieszowa w współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2013/2014

1. Klasa IIITA – 30 pkt  / 15pkt

2. Klasa IV TA – 24 pkt  /13 pkt ( indywidualne zwycięstwo)

3. Klasa II TAa – 24 pkt  / 11pkt

4. Klasa I TA –   9 pkt  /9 pkt

5. Klasa II TAb –  2 pkt  /7 pkt

 

Gratulujemy!

 


A w ubiegłym roku…

 

Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2012/2013

 

Czołówka

 

Dziewczęta:

1. Sitarz Aleksandra kl. IVTA 38kg  12pkt

2. Zachaj Katarzyna kl. IITA 35kg       10pkt

3. Kołtunicka Magdalena kl. IITA  33kg  8pkt

 

Chłopcy:

1. Zając Norbert kl. IITA 105kg       12pkt

2. Jeleń Adrian kl. IITA 95kg               10pkt

3/4. Szatan Patryk kl. I TAa  95kg        8pkt

3/4. Jewuła Damian kl. IVTO 95kg        8pkt

 


Organizacja, komunikat, zdjęcia

– nauczyciele wychowania fizycznego:

Małgorzata Muzyczuk i Paweł Padkowski.

 

Opracował – mak


Na zdjęciu – Podsumowanie Mistrzostw Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2013/2014 w grupie dziecząt.