Mistrzostwa ZS nr 4 w Hrubieszowie w wyciskaniu sztangi leżąc

Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie dysponuje siłownią, w której co roku nauczyciele wychowania fizycznego Małgorzata Muzyczuk i Paweł Padkowski organizują mistrzostwa szkoły w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem zawody poświęcone były 50 – leciu jakie obchodzi szkoła. Najsilniejsza wśród dziewcząt okazała się Justyna Diaczuk, u chłopców Norbert Zając.

Reklamy

Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – dziewcząt i chłopców

Dziewczęta:
1.Diaczuk Justyna kl. IVTa – 43,0kg 15pkt
2.Pąk Małgorzata kl. IITa – 40,5kg 13pkt
3.Rodzik Estera kl.IVTa – 35,5kg 11pkt
Zubko Aneta kl.IIITa – 35,5kg 11pkt
4 – 6.Twardowska Martyna kl. IVTa – 32,5kg 9pkt
Zając Magda kl. IIITa – 32,5kg 9pkt
Kołtunicka Magda kl. ITa – 32,5kg 9pkt
7- 10. Słupna Monika kl.IVTa – 32,5kg 6pkt
Trybuła Magda kl.IVTa – 30,5kg 6pkt
Kutyła Monika kl.IIITa – 30,5kg 6pkt
Zachaj Katarzyna kl.ITa – 30,5kg 6pkt

Reklamy

Punktacja dziewcząt:

1. Klasa IV Ta – 47pkt.

2. Klasa III Ta – 36pkt.

3. Klasa I Ta – 15pkt.

4. Klasa II Ta – 13pkt.

Chłopcy:
1.Zając Norbert 105kg — +27 ITA 15pkt
2.Jeleń Adrian 90kg — +17 ITA 13pkt
3.Oleszczuk Kacper 80kg — +16 ITA 11pkt
4.Bajerczak Grzegorz 80kg — +13 IIITO 9pkt
5.Jewuła Damian 95kg — +11 IIITO 8pkt
6.Usowski Rafał 85kg — +7 ITA 7pkt
7.Margol Adrian 70kg — +2 IITA 6pkt
8.Koza Damian 65kg — +2 IITA 5pkt
9.Małecki Tomasz 75kg — 0 IIITO 4pkt
10.Kaspruk Leszek 70kg — -1 IIITO 3pkt
11.Knap Piotr 70kg — -3 IIITO 2pkt
12.Turczyn Łukasz 65kg — -3 IITA 1pkt
13.Bury Piotr 60kg — -3 IIITO 1pkt
14.Rusiecki Zbigniew 55kg — -3 IITA 1pkt
15.Nowaczewski Damian 70kg — -4 IIITO 1pkt
16.Małecki Damian 60kg — -5 IIITO 1pkt
17.Gorajek Michał 60kg — -8 ITA 1pkt
18.Gozdek Andrzej 50kg — -8 IITA 1pkt
19.Czyż Łukasz 60kg — -9 IITA 1pkt
20.Krochmal Kamil 75kg — -13 IITA 1pkt
21.Kapkin Jarosław 65kg — -13 IITA 1pkt
22.Koza 60kg — -18 ITA 1pkt

 

Punktacja chłopców:

1. Klasa I Ta – 48pkt.

2. Klasa III To – 29pkt.

3. Klasa II Ta – 18pkt.

 

Punktacja drużynowa:

1. Klasa I Ta – 63pkt. / 15pk

2. Klasa IV Ta – 47pkt. / 13pkt.

3. Klasy III Ta – 36pkt./ 11pkt.

4. Klasa II Ta – 31pkt. / 9pkt.

5. Klasa III To – 29pkt. / 7pkt.

Komunikat napisała – nauczycielka wf Małgorzata Muzyczuk

Najlepszym zostały wręczone:
– Puchary od Starosty Hrubieszowskiego,
– Dyplomy ufundowane przez nauczycieli wf,
– Mapy turystyczne z Centrum Informacji Turystycznej UM w Hrubieszowie.

Opracował – mak