Mistrzowie Licealiad powiatu hrubieszowskiego SZS w roku szkolnym 2014/2015

Zarząd Powiatowy Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w Hrubieszowie po ułożeniu kalendarza imprez w ramach rywalizacji międzyszkolnej w powiecie hrubieszowskim, ustaleniu miejsca zawodów i społecznego organizatora nauczyciela wf tychże, przystąpił do realizacji współzawodnictwa w trzech pionach szkół. Poniżej prezentacja Mistrzów powiatowych – Licealiady czyli Szkół Ponagimnazjalnych (SPG).

Reklamy

 

Mistrzowie Licealiad powiatu hrubieszowskiego w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych organizowanych przez Powiatowy SZS w Hrubieszowie w roku szk. 2014/2015:

 

Licealiada SZS 2014/2015

 

***

 

1/2. Sztafetowe Biegi Przełajowe

24.09.2014 r. Na terenach HOSiR Hrubieszów

 

Dziewczęta – 10×800 m

1. ZS nr 1 Hrubieszów 31:30 min – opiekun Katarzyna Skawińska:

W składzie:

Kaczyńska Beata, Konopka Magda, Wrońska Ewa, Holc Sylwia, Jarmuż Izabela, Smyk Jagoda, Krawczyk Renata, Misiak Małgorzata, Pawłowicz Wioleta, Mazur Jolanta, Furmaga Agnieszka


Chłopcy 10×1500 m

1. ZS 3 Hrubieszów – 43:02 min, op. Jan Paczała, Krzysztof Brudnowski

W składzie:

Łoza Dawid, Hraciuk Patryk, Wiejak Michał, Soniak Piotr, Gajewski Przemysław, Umer Przemysław, Romak Michał, Mroczek Patryk, Wiak Krystian, Baranowski Michał

 

***

 

3/4. Liga LA

10.10.2014 r. stadion HOSiR w Hrubieszowie


Dziewczęta

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 3 w Hrubieszowie – 1084 pkt.

Opiekun:   Marcin Nowak, Jan Paczała

W składzie:

100m Mazur Katarzyna 14,79 102pkt., Mil Karolina 14,91 98, Jarosz Karolina 14,60 106, Trybuła Agata 1:07,75 105, Rapa Magdalena 1:18,91 57, Kidaj Elżbieta 1:18,19 60, 800m Talarowska Karina 2:57.63 54, Soja Wiktoria 2:46.74 75, Śnieg Małgorzata 2:50,34 68, Kula 4kg Zając Dominika 8,20 126, Buta Monika 7,60 120, Skok w dal Hołdaś Aleksandra 4,48 112, Kuczyńska Zuzanna 4,37 108, Zielińska Iwona 3,67 79, 4×100 m 56,94 102 /Hołdaś Aleksandra, Trybuła Agata, Jarosz Karolina, Mil Karolina


Chłopcy

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 3 w Hrubieszowie – 1154 pkt.

Opiekun: Krzysztof Brudnowski           

W składzie:

100 m Gontarz Paweł 11,79 132, Traczuk Krystian 12,38 109, Tabuła Rafał 12,13 119, 400m Wiak Krystian 57,42 101, Łoza Dawid 57,65 99, 1500m Polikowski Aleksander 4:41.13 69, Baranowski Michał 4:42,50 66, Kula Łamejko Krystian 10,70 120, Bielecki Marcin 11,10 116, Soniak Tomasz 10,80 113, Skok w dal Nowosad Kacper 5,92 113, Sacharczuk Jakub 5,78 107, Jagiełło Michał 5,25 85, 4×100 m /Nowosad Kacper, Sacharczuk Albin, Tabua Rafa, Gontary Pawe 48,08 112pkt.

 

***


6/8. Sztafety rozstawne LA:

10.10.2015 r. stadion HOSiR w Hrubieszowie


4×100 m


Dziewczęta

1. Zespół Szkół  nr 3 Hrubieszów  – 56,94

opiekun: Nowak Marcin

W składzie:

Trybuła Agata, Hołdaś Aleksandra, Jarosz Karolina, Bronicka Kinga


Chłopcy

1. Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów – 47,27

opiekun: Lewandowski Dawid

W składzie:

Stepaniuk Marcin, Jóżwiak Damian, Popławski Kacper, Skoczylas Damian


SZTAFETA SZWEDZKA (100+200+300+400m)


Dziewczęta

1. Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów – 2:45,38

 opiekun: Kusiak Anna , Cygan Barbara 

W składzie:

Kowalska Marta, Konsowicz Ewa, Tlak Aleksandra, Suchowska Paulina


Chłopcy

1. Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów  – 2:10,87

opiekun: Lewandowski Dawid

W składzie:

Łopocki Michał, Bobak Marek, Hossin Damian,  Esing Ernest

 

***


9/10. Tenis stołowy – Indywidualnie

22.10.2014 r. w hali ZS 2 Hrubieszów


Dziewczęta

1. Wietrzyk Katarzyna ZS 3 Hrubieszów, op. Marcin Nowak


Chłopcy

1. Esing Ernest ZS 2 Hrubieszów, op. Zbigniew Krawczuk

 

***


11. Piłka Halowa chłopców

12.12.2014 r. w hali ZS nr 3 w Hrubieszowie

1. ZS nr 3 w Hrubieszowie – Op. Jan Paczała

w składzie:

Magdziak Konrad, Łamejko Krystian Patryk, Kucharski Mateusz, Wiejak Michał, Jagiełło Patryk, Małyszek Szymon, Dyjak Damian, Majewski Hubert, Tabuła Rafał, Wiak Krystian, Laszuk Sebastian, Januszkiewicz Daniel.

 

***


12/13. Tenis stołowy – Drużynowo

15.12.2014 r. w hali ZS 2 Hrubieszów


Dziewczęta

1. ZS nr 3 Hrubieszów, op. Marcin Nowak

W składzie:

Katarzyna Wietrzyk i Kinga Bronicka


CHŁOPCY:

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie – op. Krawczuk Zbigniew

w składzie:

Kutera Szymon, Esing Ernest

 

***


14. Piłka ręczna chłopców

18.12.2014 r. w hali ZS nr 3 w Hrubieszowie

1. ZS nr 3 Hrubieszów, op. Jan Paczała

W składzie:

Łamejko Krystian, Mierzwa Mateusz, Jagiełło Michał, Wiejak Michał, Chachler Albert, Nowosad Kacper, Magdziak Konrad, Pietraszek Cezary, Jaskorski Patryk, Tabuła Rafał, Sacharczuk Jakub.

 

***


15. Piłka ręczna dziewcząt

23.01.2015 r. w hali ZS nr 3 w Hrubieszowie

1. ZS nr 3 Hrubieszów, op. Marcin Nowak

W składzie:

Kinga Bronicka, Klaudia Ryczko, Karolina Baj, Karolina Łukiewicz, Aleksandra Lizun, Jolanta Walczak, Małgorzata Bobińska, Dominika Zając, Magdalena Rapa, Monika Buta, Karolina Bedlińska, Klaudia Majkut, Wioletta Oleszczuk, Aleksandra Nowacka

 

***


16. Siatkówka chłopców

22.01.2015 r. w hali ZS nr 2 w Hrubieszowie

1. ZS 2 Hrubieszów, op. Andrzej Chwedczuk

W składzie:

Józwiak Damian, Popławski Kacper, Dołowy Michał, Łukiewicz Konrad, Kasperski Bartosz, Mękal Konstanty, Bobak Marek, Esing Ernest, Kluczek Paweł, Donoch Piotr, Sędłak Bartosz, ZałogaBartosz.

 

***


17. Siatkówka dziewcząt

29.01.2015 r. w hali ZS nr 2 w Hrubieszowie

1. ZS 3 Hrubieszów, op. Obszyński Marek

W składzie:

Kurzyńska Kinga, Baj Karolina, Ryczko Klaudia, Majkut Klaudia, Hołdaś Aleksandra, Skindzier Anna, Bronicka Kinga, Łukiewicz Karolina, Wiatrzyk Katarzyna, Buta Monika, Grabowska Natalia, Zając Dominika.

 

***


18. Koszykówka dziewcząt

3.03.2015 r. w Hali ZS nr 3 w Hrubieszowie

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie, op. Barbara Cygan

W składzie:

Borkowska Agata, Pietrusiewicz Maja, Pachniewska Paulina, Marut Barbara, Szczypek Natalia, Gajewska Ewelina, Suchowska Paula, Daciuk Aleksandra, Konsowicz Ewa, Łukasiewicz Małgorzata, Radomska Anna, Łyko Maria, Jasina Paula, Zachaj Patrycja, Jasina Klaudia, Kordyjak Kamila.

 

***


19. Koszykówka chłopców

3.03.2015 r. w Hali ZS nr 3 w Hrubieszowie

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie, op. Zbigniew Krawczuk

W składzie:

Łopocki Michał, Nowak Jakub, Otręba Mateusz, Szlonzak Przemysław, Jasina Jarosław, Żmuda Cezary, Popławski Kacper, Józwiak Damian, Czerniak Oktawian, Sędłak Bartłomiej, Tadla Radosław, Kasperski Bartłomiej, Dąbrowski Grzegorz, Łubkowski Przemysław.

 

***


W SUMIE…

Można było zdobyć 19 tytułów Mistrza Powiatu



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)