Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego SZS 20132014 – Licealiada

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie, akurat od 50 lat systematycznie dla wszystkich szkół organizuje zawody na tym szczeblu, aby wyselekcjonować zgodnie z regulaminami zawodów do reprezentowania na wyższym szczeblu przedstawicieli naszego powiatu. Poniżej prezentacja mistrzów powiatu hrubieszowskiego w poszczególnych dyscyplinach sportowych w roku szkolnym 2013/2014 szkół ponadgimnazjalnych – Liceliada.

Reklamy


Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego SZS w poszczególnych dyscyplinach sportowych:

Licealiada rok szkolny 2013/2014



Sztafetowe biegi przełajowe – 26.09.2013  obiekty HOSiR

DZIEWCZĘTA

1. ZS nr 3 Hrubieszów – 36:06,12 – op. Jan Paczała

Skład: 

Soja Wiktoria, Wiśniewska Katarzyna, Polikowska Agata, Bartosiuk Marlena, Kryszczuk Ewelina, Mazur Katarzyna, Wielosz-Hałasa Natalia, Hyżowiecka Jagoda, Skóra Milena, Hołdaś Aleksandra, Rudzińska Elwira, Szkalej Magda, Kuczyńska Zuzanna, Mendoń Aleksandra, Krupa Żaneta

1. ZS nr 3 Hrubieszów – 39:29,56, op. Krzysztof Brudnowski

Skład: 

Polikowski Aleksander, Hraciuk Patryk, Bazylewicz Marek, Wiak Krystian, Gajewski Przemysław, Mroczek Patryk, Grzeszczuk Grzegorz, Nieradko Patryk, Romak Maciej, Kłyż Łukasz, Tabuła Rafał, Krygiel Patryk, Romak Michał , Sokal Przemysław, Pietrynka Paweł, Naja Krzysztof, Don Quyet Damian


Liga La – stadion HOSiR 4.10.2013

Dziewczęta

1. ZS nr 3 w Hrubieszowie – 1042 pkt., op. Krzysztof Brudnowski

W składzie:

Bronicka Kinga, Mil Karolina, Kot Marta, Mazur Katarzyna, Krupa Żaneta, Wielosz – Hałasa Natalia, Soja Wiktoria, Bartosiuk Marlena, Polikowska Agata, Zając Dominika, Leśniowska Barbara, Lizun Aleksandra, Hołdaś Aleksandra, Wiśniewska Katarzyna.

Chłopcy

1. ZS nr 3 w Hrubieszowie – 1033 pkt., op.: Jan Paczała, Marcin Nowak

W składzie:

Gontarz Paweł, Laszuk Sebastian, Traczuk Krystian, Mielniczuk Jakub, Pietrynka Paweł, Gajewski Przemysław, Polikowski Aleksander, Wiak Krystian, Romak Michał, Łomejko Krystian, Hraciuk Patryk, Nowosad Kacper, Jagiełło Michał, Sacharczuk Jakub.


Tenis stołowy indywidualnie – 21.10.13  Hrubieszów hala ZSM 3

Dziewczęta

1. Marta Wójcicka ZS 3 Hrubieszów – op. Marcin Nowak

Chłopcy

1. Bartłomiej Niedźwiedź ZS 3 Hrubieszów op. Marcin Nowak


Tenis stołowy drużynowy – 10.01.2014 Hrubieszów ZS nr 2

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – op. Marcin Nowak

w składzie:

Wójcicka Dorota, Wójcicka Marta, Wiatrzyk Katarzyna

Chłopcy:

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie – op. Zbigniew Krawczuk

w składzie:

Kutera Szymon, Esing Ernest, Kluczek Paweł


Piłka nożna halowa – 13.12.2013 Hrubieszów ZS nr 3

Chłopcy

1 ZS nr 3 Hrubieszowie – op. Jan Paczała

Skład:

Wasyna Piotr, Wiejak Michał, Kucharski Mateusz, Majewski Hubert, Krygiel Patryk, Nieradko Patryk, Małyszek Szymon, Jagiełło Michał, Bartkowiak Radosław, Dyjak Damian


Piłka ręczna dziewcząt – 13.03.2014 Hrubieszów ZS nr 3

1 ZS nr 3 Hrubieszowie – op.: Marcin Nowak

Skład:

Wiśniewska Katarzyna, Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota, Irek Józefina, Czerwonka Anna, Malinowska Dorota, Ostrowska Jagoda, Żołdak Dominika, Zielińska Iwona, Buta Monika, Bagińska Małgorzta, Walczak Jolanta, Lizun Aleksandra, Bronicka Kinga, Kurzyńska Klaudia, Rapa Magdalena.


Piłka ręczna chłopców – 18.12.2013 Hrubieszów ZS nr 3

1 ZS nr 3 Hrubieszowie – op.: Jan Paczała

Skład:

Łamejko Krystian, Mierzwa Mateusz, Nowosad Kacper, Chachler Albert, Jagiełło Michał, Hunia Paweł, Klain Piotr, Naja Krzysztof, Mielniczuk Jakub, Opała Karol, Bartkowiak Radosław, Powęzka Maciej, Pietraszek Cezary, Magdziak Konrad


Koszykówka dziewcząt – 3.04.2014 Hrubieszów ZS nr 3

1 ZS nr 3 Hrubieszowie – op.: Marcin Nowak

Skład:

Wiśniewska Katarzyna, Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota, Żołdak Dominika, Zielińska Iwona, Lizun Aleksandra, Sądej Karolina, Zdun Katarzyna, Rutkowska Milena, Wrona Ewelina, Łukiewicz Karolina, Bronicka Kinga, Hyżowiecka Jagoda, Wójtowicz Paulina


Koszykówka chłopców – 11.03.2014 Hrubieszów ZS nr 3

1.  ZS nr 3 w Hrubieszowie – 1042 pkt., op. Krzysztof Brudnowski

Skład: Nowosad Kacper, Chachler Albert, Sacharczuk Jakub, Mystowski Piotr, Dąbrowski Michał, Pogwizd Karol, Majerski Michał, Klain Piotr, Traczuk Krystian, Krygiel Patryk, Pogwizd Konrad, Hunia Paweł, Czupryński


Piłka Siatkowa dziewcząt – 25.02.2014 Hrubieszów ZS nr 3

1. ZS 3 Hrubieszów – op. Marek Obszyński

Skład:

Kurzyńska Kinga, Irek Józefina, Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota, Wiśniewska Katarzyna, Terebus Agata, Bronicka Kinga, Łukiewicz Karolina, Wietrzyk Katarzyna, Buta Monika


Piłka Siatkowa chłopców – 24.02.2014 Hrubieszów ZS nr 3

1. ZS 2 Hrubieszów – op. Andrzej Chwedczuk

Skład:

Zuba Robert, Filipczuk Filip, Jańczuk Łukasz, Skawiński Szymon, Kasperski Bartosz, Mękal Konstanty, Bobak Marek, Esing Ernest, Kluczek Paweł, Donoch Piotr, Czarnota Łukasz, Załoga Bartosz.


Sztafety rozstawne LA – 28.04.2014 r. stadion HOSiR

– Sztafety szwedzkie

Dziewczęta

1. ZS 2 Hrubieszów – 2:48,86, op. Anna Kusiak, Barbara Cygan

Skład:

Kidyba, Sykut, Kowalska, Zachaj

Chłopcy

1. ZS 2 Hrubieszów – 2:11,49, op. Dawid Lewandowski

Skład:

Esing, Załoga, Łopocki, Stepaniuk

– 4 x 100 m

Dziewczęta

1. ZS 3 Hrubieszów – 57,43, op. Krzysztof Brudnowski

Skład:

Deresz, Małecka, Mil, Jarosz

Chłopcy

1. ZS 3 Hrubieszów – 48,90, op. Krzysztof Brudnowski

Skład:

Traczuk, Nowosad, Golec, Laszuk

 

 

W dniu 11.12.2013 r. w Sali Konferencyjnej i przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się zorganizowane przez Zarząd Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie podsumowanie rywalizacji szkół Hrubieszowa i powiatu na szczeblu powiatowym oraz wyższym. Ku zaskoczeniu obecnych, wiele szkół otrzymało sprzęt sportowy przydatny do realizacji lekcji wychowania fizycznego czy zajęć pozalekcyjnych. Ciekawe jak będzie w tym roku?


ZARZĄD POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W HRUBIESZOWIE:

Przewodniczący – Katarzyna Skrok

Z-ca Przewodniczącego – Zbigniew Krawczuk

Z-ca Przewodniczącego – Dominik Stajszczyk

Sekretarz – Maciej Łyko, tel. 511 313 939

 

Członkowie:

Krzysztof Brudnowski

Czesław Drączkowski

Tomasz Magdziak

 

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodniczący – Leszek Tarnawski

Z-ca Przewodniczącego – Małgorzata Muzyczuk

Sekretarz – Dominika Serafin


Wszystkie w/w zawody zostały z inicjatywy Zarządu Powiatowego SZS przygotowane, przeprowadzone i podsumowane (np. komunikaty końcowe) przez nauczycieli wychowania fizycznego odpowiedzialnych za poszczególne dyscypliny sportowe. Wspierani byli w różny sposób m.in. finansowo przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, sponsorów prywatnych i wolontariuszy (np. sędziowanie). Słowa podziękowania należą się dyrektorom szkół i HOSiR, którzy udostępniali podlegające im obiekty i sprzęt sportowy bezpłatnie.


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)