Mistrzowie powiatu SZS w roku szkolnym 2011/2012

Przez cały rok szkolny 2011/2012 borykając się z różnymi kłopotami szkoły rywalizowały na szczeblu powiatowym w ramach współzawodnictwa zaproponowanego przez Szkolny Związek Sportowy. Poniżej lista mistrzów wśród szkół podstawowych, chociaż… z pewnymi brakami.

Reklamy

Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego w ramach rywalizacji SZS

 

Igrzyska – szkoły podstawowe

 

29.09.  na boiskach treningowych HOSiR-u zostały przeprowadzone Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

DZ.: 1 SP 2 Hrubieszów – 24:00 min

w składzie: Barańczuk Karolina, Palonka Sandra, Smyk Dominika, Gorajek Julia, Ciesielczuk Aleksandra, Kudyk Julia, Lipnicka Klaudia, Szymańska Kamila, Tudryn Dominika, Aleksandrowicz Dominika, Wójcik Dorota, Hawryluk Kamila,

opiekun: Marzanna Bielecka

 

CHŁOPCY 1 SP Horodło 25:49

w składzie: Janik Adrian, Dudek Adrian, Fedaczyński Jakub, Matwiejczuk Damian, Ulanicki Piotr, Wróbel Kevin, Załuski Szymon, Kołodziejczyk Michał, Wojciechowski Paweł, Bogucki Bartosz, Baraniuk Patryk, Pucek Daniel op: Aneta Brzyska, Mirosław Kamień,

 

28.10. w sali SP 3 rozegrano Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym.

Dziewczęta młodsze:

1. Kaczoruk Patrycja – SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

Dziewczęta starsze:

1. Kowalczuk Weronika SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

Chłopcy młodsi:

1. Jewuła Konrad – SP Wiszniów, op. Czesława Nowosad

 

Chłopcy starsi:

1. Gałan Łukasz – SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

8.11. Badminton – brak danych

 

14.12. Igrzyskach Powiatowych w Drużynowym Tenisie Stołowym zwyciężyli:

Dziewczęta kategoria klasy IV i młodsze:

1. SP 3 Hrubieszów,

 

Chłopcy kategoria klasy IV i młodsze:

1. SP Wiszniów,op. Czesława Nowosad,

 

Dziewczęta kategoria klasy V i VI:

1. SP Gozdów – op. Tomasz Królicki,

 

Chłopcy kategoria klasy V i VI:

1. SP Gozdów – op. T. Królicki.

 

Powiatowe Igrzyska – mini siatkówka dziewcząt, Hrubieszów, hala ZSM nr 2 Hr. 9.01.2012r.

Drużyny 3-osobowe:

1. SP Dołhobyczów, op. Marta Staszczuk,

 

Drużyny 4-osobowe:

1. SP Dołhobyczów, op. Marta Staszczuk.

 

Powiatowe Igrzyska w mini piłce siatkowej chłopców rozegranych w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w dniu 13.01.

Drużyny 3-osobowe:

1. GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOŁHOBYCZOWIE,

op. Kulczyński Mariusz.

Szkołę reprezentowali:

BOSOWSKI JAKUBŁABA KACPEROPALIŃSKI, DANIELGAŁAN, KRZYSZTOFKONDRACIUK, ADRIAN, BARAN MATEUSZ, TORBA DAMIAN.

 

Drużyny 4-osobowe:

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W HRUBIESZOWIE,

op. Tomasz Lenard.

Szkołę reprezentowali:

FRANKIEWICZ KAMILFIJOŁEK PATRYKKASZTELAN PRZEMYSŁAWWARECKI KAMILSMERDEL BARTOSZCHACHLER HUBERTCHACHLER BARTŁOMIEJWAL OSKARWARENICA MACIEJ, USOWSKI MICHAŁ.

 

21.02. w hali sportowej SP 3 w Hrubieszowie rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt.

1. SP 3 Hrubieszów

op. Joanna Różańska,

BODNAR INGA, CHMIELEWSKA MAŁGORZTA, NIEMCZYK KAROLINA, RUTKOWSKA OLIWIA, STĘPIEŃ WIKTORIA, SYMCZUK WERONIKA, SZELĄG MONIKA, ŚMISZEK DARIA, TULEJ KAROLINA, BORKOWSKA MAŁGORZATA, SZLONZAK JUSTYNA, KROTKIEWICZ KARINA

 

23.02. w hali sportowej SP 3  w Hrubieszowie rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców,

1. SP 3 Hrubieszów

skład op. Tomasz Lenard

FIJOŁEK PATRYK, KASZTELAN PRZEMYSŁAW, FRANKIEWICZ KAMIL, CHACHLER BARTŁOMIEJ, CHACHLER HUBERT, SMERDEL BARTOSZ, WAL OSKAR, WARENICA MACIEJ, USOWSKI MICHAŁ, ORZECHOWSKI MIŁOSZ, GARDYŃSKI ALBERT, KLEPCZUK JAKUB.

 

6.03. w ZSM nr 2 w Hrubieszowie odbyły się Powiatowe Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt.

Zwyciężyły dziewczęta z SP2 Hrubieszów.

Skład: Aleksandra Kupiec, Julia Gorajek, Paulina Nazar, Dominika Radzis, Aleksandra Domańska, Karolina Barańczuk, Dorota Wójcik, Karolina Ryczko, Kaja Pietraszek, Dominika Mroczkowska, Kamila Hawryluk, Julia Kudyk, Aleksandra Ciesielczuk, Joanna Brudnowska.

Opiekun drużyny Marzanna Bielecka.

 

14.03. w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska w Piłce ręcznej chłopców,

Zwyciężyła SP 3 Hrubieszów.

op. Lenard Tomasz

skład: Orzechowski Miłosz, Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław, Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert, Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Krotkiewicz Piotr, Czarnecki Szymon.

 

23.04. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się turniej powiatowy Igrzysk Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców.

1 miejsce SP nr 3 Hrubieszów.

 

24.04. Mini piłka nożna dziewcząt

Brak danych

 

7.05. na stadionie HOSiR odbyły się zawody powiatowe w biegach sztafetowych.

Sztafety 4×100 SP: Dz: 1. SP 2 Hrubieszów – 

op: Marzanna Bielecka, 62,26,

dz.: Barańczuk Karolina, Kupiec Aleksandra, Palonka Sandra, Gontarz Jagoda,

 

Chł: 1. SP3 – op: Tomasz Lenard. Wynik: 1:12,42.

 

SZTAFETY SZWEDZKIE

Dz: 1. SP 3 -3:03,41

– op: Joanna Różańska,

 

Chł: 1. SP Dołchobyczów -2:42,14 –

op: Mariusz Kulczyński, Michał Rozicki, Kamil, Mateusz Baran, Szymon Jasiński

 

11.05. na stadionie HOSiR odbyły się powiatowe zawody w czwórboju: dz.

dz. 1. ZSM 2 Hrubieszów op. M. Bielecka,

w składzie: Barańczuk Karolina, Kupiec Aleksandra, Gontarz Jagoda, Palonka Sandra,Kudyk Julia, Nazar Paulina

chł. 1 miejsce – Szkoła Podstawowa 1 Hrubieszów – 998 pkt

w składzie: Pietrusiewicz KacperMazurek PiotrJanicki BartłomiejPakuła Patryk,Zubura CezaryTarnowski Mateusz.

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)