Mistrzowie sportowych Gimnazjad powiatu hrubieszowskiego organizowanych przez SZS w roku szkolnym 2014/2015

Zarząd Powiatowy Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w Hrubieszowie po ułożeniu kalendarza imprez w ramach rywalizacji międzyszkolnej w powiecie hrubieszowskim, ustaleniu miejsca zawodów i społecznego organizatora nauczyciela wf tychże, przystąpił do realizacji współzawodnictwa w trzech pionach szkół. Poniżej prezentacja Mistrzów powiatowych w Gimnazjadzie.

Reklamy

 

Powiatowe Gimnazjady SZS 2014/2015

 

1/2. Sztafetowe Biegi Przełajowe

24.09.2014 r. Na terenach HOSiR Hrubieszów

 

Dziewczęta – 10×800 m

1. ZS 2 Hrubieszów – 30:56 min, opiekun Dominika Serafin

W składzie:

Wołyniec Oliwia, Waś Karolina, Gajewska Karolina, Richter Ola, Flaks Dominika, Trześniowska Ola, Góral Weronika, Krotkiewicz Karina, Ciesielczuk Oliwia, Winiarczyk  Sylwia, Rutkowska Oliwia, Palonka Sandra, Ślusarska Gabriela, Stecko Katarzyna, Gierlaśińska Aleksandra

 

Chłopcy – 10 x 1000 m

1. ZSM 3 Hrubieszów – 31:23 min, opiekun Kamil Wojciechowski

W składzie:

Kasztelan Przemysław, Frankiewicz Kamil, Toczek Kacper, Chachler Hubert, Czarnecki Szymon, Chachler Bartek, Krochmal Mateusz, Gąsior Marcin, Warecki Kamil, Fijołek Patryk, Gardyński Albert, Smerdel Bartosz, Warenica Maciej.



3/4. Badminton – Drużynowo

21.10.2014 r. w ZSM nr 1 w Hrubieszowie

Dziewczęta

1. ZS Werbkowice, op. Bartłomiej Sadowski,

W składzie:

Koryszko Klaudia, Dmytruk Iwanna, rez. Grabowska Zuzanna

Chłopcy

1. ZS Werbkowice, op. Bartłomiej Sadowski

W składzie:

Hołdaś Patryk, Kowalczuk Adrian, Ślusarz Paweł



5/6. Tenis stołowy – Indywidualnie

22.10.2014 r. w hali ZS 2 w Hrubieszowie

Dziewczęta

1. Wójtowicz Katarzyna ZS Werbkowice, op. Bartłomiej Sadowski

Chłopcy

1. Gałan Łukasz ZS Werbkowice, op. Bartłomiej Sadowski



7. Szachy – Drużynowo

18.11.2014 r. w SZS w Mirczu

1. SZS Mircze, op. Waldemar Klajda

w składzie dz+chł:

Adam Franczuk, Piotr Brzeziński, Dominika Ciuch, Aleksandra Kot



8/9. Tenis stołowy – Drużynowo

15.12.2014 r. w ZS nr 2 w Hrubieszowie

DZIEWCZĘTA

1. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu – op. Majdanik Robert

w składzie:

Wiatrzyk Julia, Kowalczuk Weronika

CHŁOPCY

1. Zespół Szkół w Werbkowicach – opiekun: Bartłomiej Sadowski

w składzie:

Gałan Łukasz, Masicz Paweł



10. Piłka nożna – Dziewczęta

16.10.2014 r. Orlik w ZS w Werbkowicach

1. ZS w Werbkowicach, op. Halina Lachowska, Ewa Koźmińska

W składzie:

Klaudia Koryszko, Iwanna Dmitruk, Katarzyna Sanek, Weronika Sokołowska, Agnieszka Łukasiuk, Małgorzata Kot , Monika Pożoga, Karolina Gaudnik, Marika Drożdżak, Paula Weremczuk, Natalia Reszczyńska, Patrycja Chodorowska.



11. Piłka nożna – Chłopcy

17.10.2014 r. Orlik w ZS w Werbkowicach

1. ZSM 3 Hrubieszów, op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Rodziewicz Kacper, Frankiewicz Kamil, Warenica Maciej, Chachler Hubert, Zalewski Jakub, Chachler Bartek, Krochmal Mateusz, Smerdel Bartosz, Warecki Kamil, Fijołek Patryk, Gardyński Albert, Kaspruk Kacper.



12. Piłka ręczna – Dziewczęta

16.12.2014 r. w hali ZSM 2 w Hrubieszowie

1. ZSM 2 Hrubieszów, op. Krzysztof Dąbrowski

W składzie:

Aleksandra Domańska, Dominika Radzis, Julia Gorajek, Paulina Nazar, Julia Kudyk, Aleksandra Kupiec, Karolina Ryczko, Aleksandra Ciesielczuk, Kamila Hawryluk.



13. Piłka ręczna – Chłopcy

17.12.2014 r. w hali ZSM 2 w Hrubieszowie

1. ZSM 3 Hrubieszów, op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Rodziewicz Kacper, Frankiewicz Kamil, Warenica Maciej, Chachler Hubert, Zalewski Jakub, Chachler Bartek, Krochmal Mateusz, Smerdel Bartosz, Warecki Kamil, Fijołek Patryk, Gardyński Albert, Kaspruk Kacper.



14, Piłka koszykowa – Dziewczęta

13.01.2015 r. w ZSM nr 3 w Hrubieszowie,

1. ZSM 3 Hrubieszów, op. Dominik Stajszczyk

W składzie:

Justyna Szlonzak, Dominika Karwowska, Karolina Niemczyk, Daria Śmieszek, Małgorzata Chmielewska, Justyna Nowosad, Weronika Nowosad, Natalia Butryn, Jadwiga Słoniec, Monika Szeląg, Agnieszka Lebiedowicz, Zofia Łyko.



15. Piłka koszykowa – Chłopcy

14.01.2015 r. w ZSM nr 3 w Hrubieszowie

1. ZSM 3 Hrubieszów, op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Fijołek Patryk, Frankiewicz Kamil, Wal Oskar, Chachler Hubert, Gardyński Albert, Chachler Bartek, Orzechowski  Miłosz, Smerdel Bartosz, Kasztelan Przemysław, Gąsior Marcin, Burdzy Konrad, Kaspruk Kacper, Czarnecki Szymon, Zalewski Jakub.



16. Piłka siatkowa – Dziewczęta

25.02.2015 r. w hali ZSM nr 2 w Hrubieszowie

1. ZSM 3 Hrubieszów, op. Dominik Stajszczyk

W składzie:

Niemczyk Karolina, Daria Śmieszek, Justyna Nowosad, Weronika Nowosad, Agnieszka Lebiedowicz, Natalia Butryn, Jadwiga Słoniec, Małgorzata Chmielewska, Justyna Szlonzak, Zofia Łyko, Monika Szeląg.



17. Piłka siatkowa – Chłopcy

26.02.2015 r. w hali ZSM nr 2 w Hrubieszowie

1. ZSM 3 Hrubieszów, op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Frankiewicz Kamil, Kasztelan Przemysław, Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warecki Kamil, Kraszkiewicz Przemysław, Klepczuk Jakub, Chachler Bartek, Chachler Hubert, Gardyński Albert, Zalewski Jakub, Czarnecki Szymon, Gąsior Marcin, Fijołek Patryk.



18/35. Lekka Atletyka – Indywidualna

30.04.2015 r. stadion HOSiR w Hrubieszowie

Dziewczęta

100 m Krotkiewicz Karina ZS 2 Hrubieszów 14,10/F14,04;

300 m Szumiata Klaudia ZSM 3 Hrubieszów 47,94;

600 m Frąckiewicz Natalia ZSM 1 Hrubieszów 2:03,35;

1000 m Wołyniec Oliwia ZS 2 Hrubieszów 3:31,92;

W dal Kowalczuk Weronika SZS Mircze 4.35;

Wzwyż Niemczyk Karolina ZSM 3 Hrubieszów 1.45;

Kula 3 kg Śmiszek Daria ZSM 3 Hrubieszów 10.74;

Oszczep 600 g Sochan Agata SZS Mircze 20.00;

4x100m SZS Mircze w składzie: Ciuch, Sochan, Kowalczuk, Mazur 56,91;

Chłopcy

100 m Pakuła Patryk ZSM 1 Hrubieszów 11,96/F 11,56;

300 m Pietrusiewicz Kacper ZS 2 Hrubieszów 40,10;

1000 m Ślusarz Paweł ZS Werbkowice 2:58,27;

2000 m Misiaszek Kacper ZSM 1 Hrubieszów 6:43,66;

W dal Smerdel Bartosz ZSM 3 Hrubieszów 5.75;

Wzwyż Zalewski Jakub ZSM 3 Hrubieszów 1.75;

Kula 5 kg Orzechowski Miłosz ZSM 3 Hrubieszów 10.64;

Oszczep 600 g. Mroczkowski Sylwester ZS Dołhobyczów 36.00;

4×100 m ZSM 1 Hrubieszów w składzie: Pakuła, Borusiewicz, Krawczuk, Zachaj 48,79

 


36/39. Lekka Atletyka – Sztafety rozstawne

30.04.2015 r. stadion HOSiR w Hrubieszowie

4 x 100 m

dziewczęta

1. SZS Mircze: 56,91, op. Urszula Przytuła w składzie: Ciuch, Sochan, Kowalczuk, Mazur

chłopcy

1. ZSM 1 Hrubieszów: 48,79, op. Tomasz Magdziak w składzie: Pakuła, Borusiewicz, Krawczuk, Zachaj

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400m)

dziewczęta

1. ZS 2 Hrubieszów 2:39,93 min, op. Anna Kusiak, Barbara Cygan w składzie: Wołyniec, Waś, Kowalczuk, Krotkiewicz

chłopcy

1. ZS Horodło 2:23,54, op. Mirosław Kamień w składzie: Załuski Szymon, Barczuk Krystian, Matwiejczuk Damian i Jeżyna Mateusz

 


40/41. Lekka Atletyka – Ligi

4.05.2015 r. stadion HOSiR w Hrubieszowie

Dziewczęta

1. ZS nr 2 Hrubieszów (Staszic) – 1108 pkt. Opiekun: Dominika Serafin

W składzie:

Krotkiewicz Karina 100m-14,36 104, Trześniowska Aleksandra 100m-14,76 94, Winiarczyk Sylwia 100m-14,66 96, Gajewska Karolina 300m-49,96 92, Richter Aleksandra 300m-51,93 83, Flaks Dominika 300m-50,25 91, Wołyniec Oliwia 600m-1;53,45 92, Waś Karolina 600m-1;57,20 85, Palonka Magda p.kula-9.10 104, Bogucka Julia p.kulą-8.31 79, Gnieciak Agata p.kulą-7.01 37, Kowalczuk Monika w dal-4,50 100, Kaczmarska Paulina w dal-3,20 37, 4x100m 56,08 88

Chłopcy:

1. ZSM nr 3 Hrubieszów – 1168 pkt. Opiekun: Kamil Wojciechowski

W składzie:

Warecki Kamil 100m-12,43 115, Masimo Imperato 100m-13,21 85, Czarnecki Szymon 100m-13,47 76, Chmielewski Marek 300m-43,96 89, Chachler Hubert 300m-44,91 84, Gąsior Marcin 300m-43,27 93, Kasztelan Przemysław 1000m- 2;59,58 101, Krochmal Mateusz 1000m-3;23,51 64, Toczek Kacper 1000m-3;21,62 66, Orzechowski Miłosz p.kulą-10.20 92, Gardyński Albert p.kulą-8.40 51, Smerdel Bartosz w dal-5.85 120, Chachler Bartłomiej w dal-5,11 76, Zalewski Jakub wzwyż-170cm 110, 4x100m 49,71 127



W SUMIE…

Można było zdobyć 41 tytułów Mistrza Powiatu zespołowo i indywidualnie. Która szkoła zdobyła najwięcej? – Proszę policzyć!



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)