MKS Unia II zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

W sobotę 25 października na hrubieszowskim Orliku odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta. W zawodach wystąpiło 5 drużyn, dwie reprezentujące Hrubieszów i 3 reprezentujące Zamość.

Reklamy


Zwycięski okazał się zespół MKS Unia II Hrubieszów, który pewnie, choć skromnie wygrywał swoje spokania, ulegając jedynie w ostatnim meczu turnieju drużynie STS Gryf Zamość 0:1 w meczu o tzw. „pietruszkę”.

Najlepszym bramkarzem został Dominik Niemczyk z zespołu DKS Gaudium Zamość, najlepszym zawodnikiem Dominik Galan z zespołu STS Gryf Gmina Zamość, a najskuteczniejszym strzelcem Kasztelan Przemysław z drużyny MKS Unia II Hrubieszów.


Wyniki rozegranych meczy:

1. Unia II – Unia I 2:0
2. Gauduim I – Gaudium II 1:2
3. Gryf – Unia I 1:1
4. Unia II – Gauduim I 1:0
5. Gaudium II – Gryf 0:2
6. Unia I – Gauduim I 1:3
7. Gaudium II – Unia II 0:1
8. Gryf – Gauduim I 0:0
9. Gaudium II – Unia I 2:2
10.Unia II – Gryf 0:1


Klasyikacja końcowa turnieju:

1. Unia II 9 pkt 4:1
2. Gryf 8 pkt 4:1
3. Gaudium II 4 pkt 6:4
4. Gaudium I 4 pkt 4:4
5. Unia I 2 pkt 4:8

 

MKS Unia II Hrubieszów
Trener: Szuper Mirosław
1.Wojewoda Krzysztof
2.Fijołek Patryk
3.Wierzbicki Marek
4.Hossin Damian
5.Łazorczyk Arkadiusz
6.Kraszkiewicz Przemysław
7.Warenica Maciej
8.Mazur Tomasz
9.Kasztelan Przemysław

MKS Unia I Hrubieszów
Trener: Szuper Miosław
1.Krawczuk Kacper
2.Smoła Tomasz
3.Kazan Kacpe
4.Więch maciej
5.Oleszczuk Mateusz
6.Stepaniuk Paweł
7.Hossin Dominik
8.Dziadosz Hubert

DKS Gaudium II Zamość
Trener: Sowa Tomasz
1.Szykuła Mateusz
2.Zub Dariusz
3.Szkamruk Patryk
4.Gil Michał
5.Głąb Patryk
6.Pilipczuk daman
7.Niemczk Dominik
8.Dębiński Rafał

DKS Gaudium I Zamość
Trener: Sowa Tomasz
1.Gmyz Jakub
2.Krucoń Bartłomiej
3.Dziewulski Matesz
4.Morawski Bartłomiej
5.Smyl Jakub
6.Pałaźnik Patryk
7.Ogiński Jędrzej
8.Mikuła Łukasz

STS Gryf Gmina Zaość
Trener: Blonka Roman
1.Cebula Krystian
2.Cebula Kacper
3.Galan Damian
4.Grosman Jan
5.Hrabowski Damian
6.Niziok Mateusz
7.Łuczka Krystian
8.Karpowicz Rafał
9.Bondyra Albert