Młodzi hrubieszowscy piłkarze zagrają w Stali Mielec i Górniku Łęczna

Młodzi wychowankowie Unii Hrubieszów od nowego sezony będą reprezentować inne kluby. Przemysław Koszel będzie grał w Stali Mielec, Bartłomiej Greniuk zagra w Górniku Łęczna. Unia Hrubieszów na zasadzie półrocznego wypożyczenia zezwoliła na grę w innych klubach trzem innym juniorom.

Reklamy


Wychowanek Unii Hrubieszów Przemysław Koszel od nowego sezonu będzie reprezentował Stal Mielec. Oba kluby doszły do porozumienia odnośnie transferu definitywnego. Przemek Koszel w poprzednim sezonie był na wypożyczeniu w UKS Widok Lublin. W tym sezonie będzie reprezentował Stal Mielec w Centralnej Lidze Juniorów. 

Bartłomiej Greniuk, również wychowanek Unii Hrubieszów, na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do Górnika Łęczna. Wcześniej zawodnik przebywał w Górniku na zasadzie wypożyczenia. Oba klubu po niespełna miesięcznych negocjacjach doszły do porozumienia.

Umowy transferowe zostały tak skonstruowane, aby w przyszłość Unia Hrubieszów mogła uzyskać dodatkowe korzyści finansowe z dalszych występów zawodników w Stali i Górniku oraz ewentualnych transferów do innych klubów.

Obydwu młodym piłkarzom życzymy powodzenia w nowych klubach. 

 

Ponadto Unia Hrubieszów na zasadzie półrocznego wypożyczenia zezwoliła na grę w innych klubach trzem juniorom. Są to Jakub Borek (Płomień/Spartan Nieledew), Mateusz Kucharski, Rafał Tabuła (obaj Olimpia Miączyn).  

 

Ze strony redakcji: będziemy na bieżąco monitorować występy naszych zawodników w klubach, w których przebywają na zasadzie wypożyczenia. Józek