Młodzi piłkarze z Horodła w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

13 kwietnia 2018 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Wojewódzki Finał Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W kategorii U-10 dziewcząt i chłopców, po wygranych zawodach eliminacyjnych wzięli w nim udział reprezentanci Szkoły Podstawowej w Horodle.

Reklamy

 

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Zespół dziewcząt grał w grupie z zespołami: UKS Niedźwiadek Chełm i SP 6 Kraśnik, a zespół chłopców zmierzył się z zespołami: UKS Niedźwiadek Chełm, Sokolik Adamów i SP Kock.

Składy naszych zespołów:

Dziewczęta w kategorii U-10 (rocznik 2008 i młodsi): Franczak Maja, Gawron Aleksandra, Gołębiowska Antonina, Kaczyńska Laura, Kuna Gabriela, Malinowska Oliwia, Wesołowska Natalia i Wróbel Patrycja.

Chłopcy w kategorii U-10 (rocznik 2008 i młodsi): Bednarczuk Michał, Filipczuk Jakub, Koza Dominik, Kozar Bartosz, Nowaczewski Kacper, Stawiarski Dawid, Tymbel Adrian, Wróbel Sebastian i Żywiec Przemysław.

 

Mirosław Kamień, nauczyciel wf:

– Zawody zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie przy pięknej słonecznej pogodzie. Mimo wielkiej woli walki, niestety nie udało się obu zespołom wyjść z grupy do ćwierćfinału. Dla dzieci było to wielkie przeżycie i zetknięcie się z tak dużą imprezą sportową. Za rok postarają się być jeszcze lepsze.


Źródło i foto: http://zshorodlo.plopracował – mak