Młodzieżowe Ligi Piłkarskie

Hrubieszów Piłkarskie talenty mają możliwość wykazania się w licznych ligach i właśnie ZOZPN opublikował tabele i wyniki meczów rund jesiennych 2008 r., jak szło drużynom z naszego powiatu, możesz sprawdzić poniżej.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

1.Włókniarz Frampol 13 32 43-8
2.Sparta Wożuczyn 13 28 46-19
3.Korona Łaszczów 13 26 30-12
4.Kryształ Werbkowice 13 24 23-10
5.Omega Stary Zamość 13 23 19-19
6.Cosmos Józefów 13 22 32-13
7.Huczwa Tyszowce 13 21 19-12
8.Ostoja Skierbieszów 13 19 29-30
9.Unia Hrubieszów 13 17 27-23
10.Roztocze Szczebrzeszyn 13 13 27-51
11.Orkan-Aramis Bełżec 12 10 18-37
12.Nord 98 Wysokie 12 10 11-30
13.Olimpiakos Tarnogród 13 7 14-49
14.Echo Zawada 13 4 3-34

Kolejno: miejsce, nazwa i miejscowość zespołu, ilość meczów, punkty zdobyte, różnica bramek

Mecze Unii Hrubieszów i Kryształu Werbkowice

Echo Zawada – Unia Hrubieszów 0 : 3
Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród 4 : 2
Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice 2 : 4
Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 3 : 0
Orkan-Aramis Bełżec – Kryształ Werbkowice 2 : 1
Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 0 : 2
Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów 5 : 2
Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród 4 : 0
Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 1 : 0
Kryształ Werbkowice – Włókniarz Frampol 1 : 1
Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów 4 : 1
Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów 0 : 6 vo
Nord 98 Wysokie – Kryształ Werbkowice 1 : 1
Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów 1 : 0
Unia Hrubieszów – Orkan-Aramis Bełżec 2 : 3
Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów 2 : 3
Kryształ Werbkowice – Echo Zawada 3 : 0 vo
Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 4 : 0
Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce 0 : 0
Włókniarz Frampol – Unia Hrubieszów 2 : 0
Kryształ Werbkowice – Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 0 vo
Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów 1 : 1
Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce 0 : 0
Unia Hrubieszów – Nord 98 Wysokie 1 : 3
Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice 1 : 0

***

Zamojska Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

1.Spartakus Szarowola 25 31-11
2.AMSPN Hetman Zamość 22 40-17
3.Graf Chodywańce 18 23-18
4.Ostoja Skierbieszów 14 10-12
5.Victoria Łukowa Chmielek 5 14-24
6.Huragan Hrubieszów 3 4-40

Kolejno: miejsce, nazwa i miejscowość zespołu, punkty zdobyte, różnica bramek

Mecze Huragana:

Huragan Hrubieszów – Spartakus Szarowola 1 : 3
Huragan Hrubieszów – Graf Chodywańce 0 : 5
Ostoja Skierbieszów – Huragan Hrubieszów 3 : 0 vo
Huragan Hrubieszów – Victoria Łukowa Chmielek 2 : 1
AMSPN Hetman Zamość – Huragan Hrubieszów 9 : 0
Spartakus Szarowola – Huragan Hrubieszów 4 : 1
Graf Chodywańce – Huragan Hrubieszów 3 : 0 vo
Huragan Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów 0 : 2
Victoria Łukowa Chmielek – Huragan Hrubieszów 3 : 0 vo
Huragan Hrubieszów – AMSPN Hetman Zamość 0:7

W rundzie jesiennej każda drużyna grała z sobą po dwa razy.

***

Okręgowa Liga Młodzików Starszych

1.AMSPN Hetman Zamość 20 38-3
2.Tomasovia Tomaszów Lub.20 34-5
3.Unia Hrubieszów 15 35-5
4.Roztocze Szczebrzeszyn 15 35-26
5.Hetman Zamość 13 18-12
6.OSiR Biłgoraj 11 25-16
7.Korona Łaszczów 6 12-50
8.Huczwa Tyszowce 3 19-37
9.Echo Zawada 0 6-68

Mecze Unii Hrubieszów:

OSiR Biłgoraj – Unia Hrubieszów 1 : 1
Unia Hrubieszów – Hetman Zamość 0 : 1
AMSPN Hetman Zamość – Unia Hrubieszów 0 : 0
Unia Hrubieszów – Echo Zawada 7 : 0
Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów 0 : 6
Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 13 : 0
Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów 2 : 7
Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów Lub. 1 : 1

***

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

1.Płomień-Spartan Nieledew 6 18 27-11
2.Granica Lubycza Król. 7 16 24-13
3.AMSPN Hetman Zamość 7 13 48-17
4.Sparta Wożuczyn 7 10 25-19
5.Cosmos Józefów 7 10 28-29
6.Omega Stary Zamość 7 9 25-23
7.Andoria Mircze 7 3 23-55
8.Spartakus Szarowola 6 0 3-36

Mecze Andorki Mircze i Płomienia Spartan Nieledew

Andoria Mircze – Granica Lubycza Król.4 : 6
Cosmos Józefów – Płomień-Spartan Nieledew 2 : 5
Płomień-Spartan Nieledew – AMSPN Hetman Zamość 5 : 2
Sparta Wożuczyn – Andoria Mircze 9 : 2
Andoria Mircze – Omega Stary Zamość 4 : 6
Spartakus Szarowola – Płomień-Spartan Nieledew – przełożony na wiosnę
Omega Stary Zamość – Płomień-Spartan Nieledew 3 : 6
Andoria Mircze – Cosmos Józefów 6 : 8
AMSPN Hetman Zamość – Andoria Mircze 21 : 0
Płomień-Spartan Nieledew – Granica Lubycza Król.3 : 1
Sparta Wożuczyn – Płomień-Spartan Nieledew 1 : 3
Andoria Mircze – Spartakus Szarowola 5 : 0
Płomień-Spartan Nieledew – Andoria Mircze 5 : 2

***

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

1.Igros Krasnobród 33 69-10
2.Orzeł Tereszpol 25 42-21
3.Włókniarz Frampol 23 32-10
4.Nord 98 Wysokie 18 44-22
5.Korona Łaszczów 18 29-20
6.Sokół Zwierzyniec 16 22-27
7.Zart Met Olender Sól 15 31-22
8.Olimpiakos Tarnogród 15 33-22
9.Tarpan Korchów 10 14-58
10.Orkan-Aramis Bełżec 10 14-38
11.Kryształ Werbkowice 4 11-41
12.Spartakus Szarowola 4 6-56

Mecze Kryształu Werbkowice:

Kryształ Werbkowice – Sokół Zwierzyniec 3 : 4
Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 3 : 0
Kryształ Werbkowice – Igros Krasnobród 0 : 9
Kryształ Werbkowice – Włókniarz Frampol 1 : 7
Olimpiakos Tarnogród – Kryształ Werbkowice 3 : 0 vo
Kryształ Werbkowice – Zart Met Olender Sól 1 : 3
Spartakus Szarowola – Kryształ Werbkowice 0 : 3
Kryształ Werbkowice – Nord 98 Wysokie 2 : 5
Orkan-Aramis Bełżec – Kryształ Werbkowice 0 : 0
Kryształ Werbkowice – Orzeł Tereszpol 1 : 4
Tarpan Korchów – Kryształ Werbkowice 3 : 0 vo

***

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

1.Tomasovia II Tomaszów Lub. 16 16-6
2.Tomasovia Tomaszów Lub.15 17-4
3.Hetman Zamość 11 17-9
4.OSiR Biłgoraj 10 12-15
5.KS Hetman II Zamość 8 18-13
6.AMSPN Hetman Zamość 8 18-14
7.Granica Lubycza Król.7 6-17
8.Zart Met Olender Sól 3 3-29

Brak drużyny z naszego powiatu.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Jeden z meczów juniorów Unii Hrubieszów.