15 lipca 2024

Nagroda Ministra Edukacji i Nauki dla Doroty Fojcik z d. Brzozowskiej

Dorota Fojcik-Brzozowska, która w szkolnych latach, w barwach Unii Hrubieszów sięgała po złote medale na Mistrzostwach Polski w biegach krótkich, a od lat jest nauczycielką w-f i trenerką w Rybniku – otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki!

Reklamy

Dzień Nauczyciela jest okazją do podziękowania przez uczniów, ich rodziców i władz nadrzędnych za ich trud i zaangażowanie w codziennej pracy. Wśród nich są i tacy, którzy swoją postawą i osiągnięciami w tym dniu są wyróżniani. Miło mi jest pisać o osobach, z którymi współpracowałem, jako nauczyciel czy trener, i które za swoje dokonania są nagradzane. Ostatnio jest to Dorota Fojcik-Brzozowska, która w szkolnych latach w barwach Unii Hrubieszów sięgała po złote medale na Mistrzostwach Polski w biegach krótkich, a od lat jest nauczycielką w-f i trenerką w Rybniku, z sukcesami medalowymi wychowanków, od szczebla wojewódzkiego do Mistrzostw Polski. W dniu 14 X 2021 r. Dorota Fojcik otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki!

­

Reklamy

Ze strony ZST Rybnik:

Wyjątkowe wyróżnienia, dla nauczycieli naszej szkoły. Nauczyciel przedmiotów zawodowych – Michał Tokarz – odebrał z rąk Wicekuratora Dariusza Domańskiego – Medal Komisji Edukacji Narodowej, Pani Dorota Fojcik – nauczyciel wychowania fizycznego, otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki, zaś Dyrektor Piotr Tokarz nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty. Serdecznie gratulujemy!

Reklamy

­

Na fb pod zdjęciem i szkolną informacją napisałem:

Hurra!!! Wielkie Gratulacje dla Wszystkich, ale szczególnie tej Pani i jestem Dumny!

A… Nagrodzona napisała:

Dziękuję Trenerze to Pana wielka zasługa, trenując z trenerem wyniosłam wiele cennych wartości i życiowe nauki to procentuje. Pozdrawiam.

mak:

I… jak tu nie być szczęśliwym i zadowolonym z dobrze wypełnionej misji nauczycielsko – trenerskiej?…

­

Z historii na lubiehrubie:

Po prostu: Dorota Fojcik-Brzozowska – lubiehrubie.pl

100 m – Ranking i osiągnięcia Pań w historii … – lubiehrubie.pl

60 m w hali – Ranking, osiągnięcia i rekordy powiatu Pań w …

­

Opracował – mak, fot. ZST Rybnik


Zobacz też:

Brydż sportowy: Marcin Pachniewski „rozdaje karty” w Grand Prix Lubelszczyzny! (ZDJĘCIA)

Brydż sportowy: Marcin Pachniewski „rozdaje karty” w Grand Prix Lubelszczyzny! (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie