Nagroda od Miasta Hrubieszowa dla Karoliny Tarnowskiej i jej start w Warszawie – ZDJĘCIA

Burmistrz Marta Majewska wręczyła dyplom oraz nagrodę pieniężną zawodniczce MKS Unia Hrubieszów Karolinie Tarnowskiej za zdobycie brązowego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Pięć dni później Karolina wystartowała w Warszawie na dystansie 5 km.

Reklamy

W dniu 11 maja 2021 r. burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska wręczyła dyplom oraz nagrodę pieniężną zawodniczce MKS „Unia” Hrubieszów Karolinie Tarnowskiej za zdobycie brązowego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów.

W niedzielę 16 maja 2021 r. w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Chodzie Sportowym, w których wystartowała reprezentantka MKS Unii Hrubieszów Karolina Tarnowska, rywalizowała na dystansie 5000 m zajmując 6 miejsce wynikiem 28:44,33 min

Reklamy

Trener Mirosław Kamień

– Mimo, iż był to dla niej pierwszy start, to oczekiwania uzyskania bardzo dobrego wyniku były z mojej strony duże. Przez pierwsze 3 km wszystko szło zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami, lecz niestety później Karolina drastycznie zwolniła, nie do końca wiedzieć czemu, uzyskując 28:44,33. Uzyskany przez nią wynik jest zdecydowanie poniżej jej możliwości, gdyż na treningach chodziła już szybciej. Teraz trzeba z tego startu wyciągnąć wnioski i dalej trenować, aby w kolejnym starcie w pełni pokazać swoje możliwości.

Karolina Tarnowska

– Start w Warszawie pomimo tego, że nie można nazwać go udanym, był dla mnie ważną lekcją i wierzę, że tego typu starty są potrzebne do dalszego rozwoju zawodników. Pani Burmistrz prywatnie okazała się ciepłą osobą i zadbała o to, żeby atmosfera na naszym spotkaniu była jak najbardziej przyjemna, dzięki czemu czułam się komfortowo w jej towarzystwie pomimo zdawania sobie sprawy z tego, jakie obejmuje ona stanowisko. Najbliższy mój start prawdopodobnie odbędzie się w Słubicach 4 czerwca. Będą to Mistrzostwa Polski LZS na dystansie 5km

***

W niedzielę 23 maja w Lublinie odbędzie się Mityng la do Mistrzostw Polski, zawodnicy Unii też tam wystartują!

Komunikat z Warszawy chód »

(opracował – mak, fot. MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka)


Zobacz też:

Rafał Fedaczyński 5. drużynowo i 18. indywidualnie w Europie – ZDJĘCIA

Rafał Fedaczyński 5. drużynowo i 18. indywidualnie w Europie – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie