Najcenniejsze wyniki LA

Najcenniejsze wyniki w sezonie 2007 jak i w historii hrubieszowskiewj LA uzyskał członek Kadry Olimpijskiej „Pekin 2008” Rafał Fedaczyński. Wycenę wyników oparłem na tabelach, jakie stosowane są w ligach seniorów, w których wspólnie są klasyfikowane panie i panowie. Zapraszam do statystycznej lektury.

Reklamy

Rafał i chodziarki zapewne jeszcze cenniejsze wyniki osiągnęli na dłuższych dystansach, ale nie są one rozgrywane podczas zawodów ligowych,więc nie posiadają swojej wyceny, tak samo, jak biegi i chód rozgrywany na ulicach. Może kiedyś ktoś tego dokona i wówczas jeszcze więcej rezultatów będzie do porównania.

Nejcenniejsze wyniki zawodników w różnych konkurencjach i sztafetach w sezonie 2007:

Kolejno: ilość punktów, wynik nazwisko i imię, konkurencja

154 41:33.25 Fedaczyński Rafał ch.10km
131 8:06,69 Kern Artur 3 km w hali
130 20:08, 99 Fedaczyński Rafał chód 5 km w hali
125 14:09,89 Kern Artur 5 km w hali
108 30:25,27 Kern Artur 10 000 m.
90 13.79 Sulowski Edmund kula 7,256 kg
90 25,95 Teterycz Aneta 200 m.
87 58,88 Teterycz Aneta 400 m.
86 26:40,43 Łatka Agnieszka chód 5 km.
81 12,83 Teterycz Aneta 100 m.
80 5.32 Doroszczuk Magda w dal
77 26,52 Szczęk Aleksandra 200 m.
75 12,94 Szczęk Aleksandra
70 13,06 Doroszczuk Magda
69 51,88 P. Niedobit, A. Teterycz, Szczęk, M. Doroszczuk 4 x 100 m.
69 40.03 Sulowski Edmund rzut dyskiem 2 kg
68 51,44 Krakowiak Łukasz 400 m.
66 16:27,11 Łatka Agnieszka chód 3 km w hali
64 1:57,78 Krakowiak Łukasz 800 m.
62 27,26 Doroszczuk Magda 200 m
46 4:08,12 Krakowiak Łukasz 1500 m.
46 1.45 Banaszek Paulina wzwyż
46 1.45 Koc Paulina wzwyż
42 13,70 Kasprowicz Aleksandra 100 m.
41 54,77 G. 3 Hrubieszów /brak składu/ 4 x 100 m
39 10.20 Wąsiel Józef kula 7,256 kg
39 1.71 Grzyb Bartłomiej wzwyż w hali
38 10.13 Wołos Ernest kula 7,256 kg
37 55,32 G. 2 Hrubieszów / brak składu/ 4 x 100 m
37 1.70 Kasprowicz Jakub wzwyż

Najcenniejsze wyniki zawodnika i sztafet tylko z najcenniejszej konkurencji w sezonie 2007:

Kolejno: ilość punktów, wynik nazwisko i imię, konkurencja

154 41:33.25 Fedaczyński Rafał ch.10km
131 8:06,69 Kern Artur 3 km w hali
90 13.79 Sulowski Edmund kula 7,256 kg
90 25,95 Teterycz Aneta 200 m.
86 26:40,43 Łatka Agnieszka chód 5 km.
80 5.32 Doroszczuk Magda w dal
77 26,52 Szczęk Aleksandra 200 m.
69 51,88 P. Niedobit, A. Teterycz, Szczęk, M. Doroszczuk 4 x 100 m.
68 51,44 Krakowiak Łukasz 400 m.
46 1.45 Banaszek Paulina wzwyż
46 1.45 Koc Paulina wzwyż
42 13,70 Kasprowicz Aleksandra 100 m.
41 54,77 G. 3 Hrubieszów /brak składu/ 4 x 100 m
39 10.20 Wąsiel Józef kula 7,256 kg
39 1.71 Grzyb Bartłomiej wzwyż w hali
38 10.13 Wołos Ernest kula 7,256 kg
37 55,32 G. 2 Hrubieszów / brak składu/ 4 x 100 m
37 1.70 Kasprowicz Jakub wzwyż
37 1.70 Bojarczuk Adam wzwyż
37 48,10 ZS 3 Hrubieszów /brak składu/ 4 x 100 m
37 1.70 Sławomir Traczuk wzwyż
36 1.40 Łubkowska Sylwia wzwyż
36 1.40 Moskwa Ewelina wzwyż
34 2:30,00 Hojda Maja 800 m
34 1.68 Kacper Dudek wzwyż
33 12,11 Guzina Paweł 100 m.
32 48,65 ZS 2 Hrubieszów 4 x100 m.
31 4.48 Kita Magdalena w dal
30 48,90 ZS 1 Hrubieszów /Stadnicki Marcin 89, Jakubiak Paweł 89, Wróbel
Radosław 91, Kuryluk Sławomir 89/ 4 x 100 m
30 48,91 G. 3 Hrubieszów 4 x 100 m

Najcenniejsze wyniki w historii hrubieszowskiej LA:

Kolejno: ilość punktów, wynik nazwisko i imię, konkurencja, rok uzyskania wyniku

160 41:09,99 Fedaczyński Rafał ch. 10 000 m. 2004
143 42:20,16 Sadlej Zbigniew ch. 10 000 m. h. 1985
142 7.69 Paczała Eugeniusz w dal 1980
133 16.68 Bełz Kamil kula 7,256 kg h. 2006
131 8:06,69 Kern Artur 3 km. h. 2007
130 20:08, 99 Fedaczyński Rafał chód 5 km h. 2007
128 52,87 Śliwiński Michał 400 m.p.pł. 1998
125 14:09,89 Kern Artur 5 km h. 2007
124 4:24,2 Ulidowska Marzanna 1500 m. 1979
124 2:08,75 Paczos Maria 800 m. 1980
124 1:50,51 Kitliński Piotr 800 m. 1991
123 29:52,31 Marzec Stanisław 10 000 m. 1995
122 4:25,07 Paczos Maria 1500 m. 1980
122 2.09 Jakubiak Janusz wzwyż 1982
122 14:06,10 Wyroślak Izabela ch. 3 km. 1987
121 53,39 Kudyk Marek 400 m. p.pł. 1995
121 53,41 Barański Ireneusz 400 m. p.pł. 1981
120 36:28,23 Paczos Barbara 10 000 m. 1984
120 12.03 Kobędza Monika trójskok 1995
120 3:47,39 Kern Artur 1500 m. 2002
119 14:12,6 Musur Ewa ch. 3 km. 1985
119 24:32,0 Musur Ewa ch. 5 km. 1985
119 50.84 Sulowski Edmund dysk 2 kg 1985
119 24,81 Dąbrowska Sylwia 200 m. 2003
118 12,17 Brzozowska Dorota 100 m 1988
116 48,40 Śliwiński Michał 400 m. 1998
116 12,21 Dąbrowska Sylwia 100 m. 2004
115 5.84 Zawadzka Danuta w dal 1974
115 24:46,04 Wyroślak Izabela chód 5 km. 1987
114 12,24* Szczepańska Anna 100 m. 1977
114 15.45 Sulowski Edmund kula 7,256 kg 2000
113 25,04* Pańczyk Jolanta 200 m. 1977
113 53,95 Lubawski Radosław 400 m. p.pł. 1985
112 25,09 Brzozowska Dorota 200 m. 1989
111 1:51,85 Kern Artur 800 m. 2002
110 48.93 Bełz Kamil dysk 2 kg 2006

Najcenniejsze wyniki zawodnika i sztafet tylko z najcenniejszej konkurencji w historii hrubieszowskiej LA:

Kolejno: ilość punktów, wynik nazwisko i imię, konkurencja, rok uzyskania wyniku

160 41:09,99 Fedaczyński Rafał ch. 10 000 m. 2004
143 42:20,16 Sadlej Zbigniew ch. 10 000 m. h. 1985
142 7.69 Paczała Eugeniusz w dal 1980
133 16.68 Bełz Kamil kula 7,256 kg h. 2006
131 8:06,69 Kern Artur 3 km. h. 2007
128 52,87 Śliwiński Michał 400 m.p.pł. 1998
124 4:24,2 Ulidowska Marzanna 1500 m. 1979
124 2:08,75 Paczos Maria 800 m. 1980
124 1:50,51 Kitliński Piotr 800 m. 1991
123 29:52,31 Marzec Stanisław 10 000 m. 1995
122 2.09 Jakubiak Janusz wzwyż 1982
122 14:06,10 Wyroślak Izabela ch. 3 km. 1987
121 53,39 Kudyk Marek 400 m. p.pł. 1995
121 53,41 Barański Ireneusz 400 m. p.pł. 1981
120 36:28,23 Paczos Barbara 10 000 m. 1984
120 12.03 Kobędza Monika trójskok 1995
119 14:12,6 Musur Ewa ch. 3 km. 1985
119 50.84 Sulowski Edmund dysk 2 kg 1985
119 24,81 Dąbrowska Sylwia 200 m. 2003
118 12,17 Brzozowska Dorota 100 m 1988
115 5.84 Zawadzka Danuta w dal 1974
114 12,24* Szczepańska Anna 100 m. 1977
113 25,04* Pańczyk Jolanta 200 m. 1977
113 53,95 Lubawski Radosław 400 m. p.pł. 1985
109 5:54,86 Ulidowski Andrzej 2000 m. z przeszkodami 1990
107 1:52,3 Leszczuk Bogdan 800 m. 1975
107 1:52,36 Kamień Mirosław 800 m. 1993
107 2:11,86 Stadnicka Patrycja 800 m. 2003
106 4:31,3 Kwaśniewska Irmina 1500 m. 1979
106 54,56 Kudyk Janusz 400 m. p.pł. 1995
105 25,34* Marchewka Danuta 200 m. 1978
105 54,59 Mazurek Mariusz 400 m. p.pl. 1987
105 12,39 Grzyb Edyta 100 m. 2002
104 9:56,4 Watras Łucja 3000 m. 1975
104 14:46,27 Koszałko Joanna ch. 3000 m. 2006
103 4:00,3 Unia: M.Ulidowska, E.Horoszko, B.Korzeniowska, M. Muzyczuk
103 25,42 Pyc Edyta 200 m. 1992
103 25,44* Horoszko Elzbieta 200 m. 1980
102 2.01 Spas Piotr wzwyż 1998
101 63,61* Muzyczuk Małgorzata 400 m. p.pł. 1980
101 21:08,0 Łukasiewicz Robert ch. 5 km. 1983
101 63,62 Kwiatkowska Anna 400 m. p.pl. 1990
101 14.57 Wąsiel Marek kula 7,257 kg 2001
100 63,71 Tarnogórska Anna 400 m. p.pł. 1986
100 49,40 Unia: D. Lebiedowicz, J. Paczała, S. Dąbrowska, E. Grzyb 4×100 m. 2002
100 49,41* Unia:M. Czuwara,D.Marchewka, J.Korzeniowska, I. Tarcz 4 x 100 m. 1978

Znakomite wyniki osiągnął Marek Klinszport w rzucie oszczepem i jego koleżanki, niestety dla bezpieczeństwa na stadionach zostały zmienione parametry tego sprzętu i w nowych tabelach są nie uwzględniane. Zapewne ich osiągnięcia mieściłyby się w tych zestawieniach.

Kolejno: wynik, nazwisko i imię, rok

75.50 Klinszport Marek 1976
47.56 Smalej Monika 1993
43.08 Miaskowska Danuta1969
42.36 Szczepańska Małgorzata1986

opracował – mak

Na zdjęciu – Rafał Fedaczyński najlepszy zawodnik Unii Hrubieszów w sezonie 2007 i w historii klubu, podczas Mistrzostw Świata w Japonii.