Najlepsi maratończycy Lubelszczyzny 2014

Biegi – najprostsza forma wysiłku sportowego, wymagająca podjęcia decyzji, drobnych zabiegów organizacyjnych, samozaparcia i już jesteś w rodzinie biegających. Ten potencjał powoduje, że jest organizowanych mnóstwo zawodów biegowych, a i w niektórych trzeba walczyć o miejsca, jak i opłacać spore wpisowe. Poniżej kolejne zestawienie anonimowego pasjonata tej formy ruchu na królewskim dystansie w 2014 z województwa lubelskiego.

Reklamy


Najlepsi maratończycy Lubelszczyzny 2014

Stan 25.05.2014 r.

 

Maraton – mężczyźni (wyniki do 3h40)

 

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 2:30:25 M2 Orlen

Ceberak Bartosz Lubartów 2:43:11 M2 Łódź

Prószyński Romuald Puławy 2:46:52 M4 Lublin

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 2:51:36 M2 Kraków

Szekalis Sebastian Trzebieszów 2:52:36 M2 Orlen

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 2:53:47 M2 Kraków

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 2:54:20 M2 Lublin

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 2:55:00 M3 Selpia

STOMA KAROL LUBLIN 2:55:20 M3 Orlen

DUDA SEWERYN MIĘDZYRZEC PODLASKI 2:56:04 M3 Kraków

 

ŻMUDA DARIUSZ WOJCIESZKÓW 2:57:47 M4 Lublin

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 2:58:46 M3 Hamburg

BUJAK MACIEJ LUBLIN 3:00:24 M4 Lublin

DRABIK Dawid Lublin 3:03:12 M3 Orlen

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 3:04:28 M4 Roma

FLEJMER KAROL ŁĘCZNA 3:05:10 M3 Lublin

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 3:06:41 M3 Lublin

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 3:07:05 M3 Lublin

REKIEL JACEK LUBLIN 3:08:18 M3 Orlen

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 3:09:02 M5 Lublin

 

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 3:09:08 M4 Orlen

Kupiec Stanisław Dęblin 3:10:10 M4 Łódź

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 3:10:31 M4 Orlen

GRUDZIEŃ Kamil Lublin 3:12:01 M3 Orlen

BISEK MAREK LUBLIN 3:12:40 M5 Lublin

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 3:13:13 M5 Lublin

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 3:13:33 M3 Lublin

STELMACH ZBIGNEW CMIŁÓW 3:13:36 M5 Lublin

RUSZNIAK Paweł Krasnystaw 3:14:50 M2 Bratislava

SMOLUCH Ryszard Zamość 3:15:45 M4 Dębno

 

Pulik Jerzy Międzyrzec Podlaski 3:17:10 M5 Orlen

Wąsik Arkadiusz Przykwa 3:17:37 M3 Łódź

MAJ ROBERT LUBLIN 3:17:49 M4 Lublin

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 3:19:32 M3 Hamburg

Grzeszczyk Bartosz Puławy 3:19:40 M2 Rotterdam

Olek Artur Ryki 3:20:07 M3 Orlen

BIERNACKI ARTUR LUBARTÓW 3:20:25 M5 Lublin

ZBIGNIEW OLESZCZUK KRASNYSTAW 3:20:43 M4 Dębno

WĄSOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 3:20:56 M4 Lublin

KUJAWSKI Mariusz HRUBIESZÓW 3:22:24 M2 Orlen

 

KŁAŁO ROBERT Biszcza 3:22:41 M2 Orlen

MOTYL ARTUR ŚWIDNIK 3:22:57 M3 Lublin

ORKISZEWSKI ŁUKASZ IZBICA 3:23:23 M2 Lublin

RUDNICKI JERZY Lublin 3:23:59 M3 Orlen

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 3:24:13 M3 Orlen

CZUBA KAROL ŚWIDNIK 3:24:58 M2 Lublin

SZPINDA SEBASTIAN BIŁGORAJ  3:25:02 M3 Kraków

CHOJECKI DARIUSZ LUBLIN 3:25:48 M4 Kraków

Czelej Rafał Świdnik 3:25:46 M3 Lublin

BIGORAJ MARCIN LUBLIN 3:25:48 M2 Lublin

 

51.KRZOSEK MICHAŁ KRAŚNIK 3:26:01 M2 Łódź

BASZNIANIN JAN LUBLIN 3:26:37 M5 Lublin

PIĘTAK PAWEŁ BUKOWA 3:27:00 M2 Lublin

CEBERAK Maciej Lubartów 3:27:20 M2 Lublin

DRACZKOWSKI PIOTR LUBLIN 3:27:29 M3 Lublin

KORULCZYK ŁUKASZ LUBLIN 3:27:31 M3 Lublin

DYŚ PAWEŁ LUBLIN 3:27:32 M3 Dębno

MATYJASZCZYK KAMIL ŁĘCZNA 3:27:41 M2 Lublin

WÓJCIK PAWEŁ Spiczyn/NOWA WÓLKA 3:28:08 M3 Lublin

LATOS Łukasz Poniatowa 3:28:17 M2 Orlen

 

FROŃCZUK RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 3:28:20 M4 Orlen

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 3:28:50 M3 Lublin

PONIEWOZIK MARIUSZ NIEMCE 3:28:56 M3 Lublin

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 3:29:51 M3 Lublin

ZUBIK MICHAL LUBLIN 3:30:18 M3 Kraków

PAPROTA Jacek Lublin 3:30:47 Kraków

SAWICKI PAWEŁ ZAMOŚĆ 3:30:55 M3 Orlen

KULBACZYŃSKI Jan Kodeń 3:31:16 M5 Łódź

Węda Łukasz Studzianka 3:31:16 M3 Kodeń

RUDKOWSKI Michał Puławy 3:31:48 M2 Orlen

 

BÓBSKI MICHAŁ LUBLIN 3:31:56 M2 Orlen

Wysiński Wiesław Łuków 3:32:14 M5 Lublin

MAZIEJUK MAREK TREBELA/BIAŁA PODLASKA  3:32:14 M2 Kraków

Kot Leszek Bogdanka 3:32:18 M6 Kodeń

SKWARZYŃSKI ERWIN LUBLIN 3:33:32 M2 Lubaczów

Majewski Krzysztof Biała Podlaska 3:32:33 M4 Lublin

KUROWSKI Jakub Puławy 3:32:57 M3 Kraków

PRZECH MARCIN LUBLIN 3:33:36 M1 Lublin

FOLUSZ ANDRZEJ CHEŁM 3:33:44 M4 Lublin

TERLECKI KRZYSZTOF CHEŁM 3:34:25 M5 Lublin

 

JAREMEK WITOLD LUBLIN 3:34:26 M4 Lublin

GRZESZCZAK MAREK LUBLIN 3:34:26 M5 Lublin

KĘPOWICZ MARCIN Żabia Wola 3:34:33 M3 Lublin

DWORZAŃSKI Tomasz Lublin 3:34:39 M3 Łódź

Czernecki Marek Łuków 3:34:50 M5 Lublin

JONIK MARCIN LUBLIN 3:35:08 M4 Lublin

CZARNOBIL JANUSZ PUŁAWY 3:35:45 M2 Lublin

SZWAJ MARIUSZ WŁODAWA 3:36:10 M4 Lublin

ORZEŁ PAWEŁ KONOPNICA 3:36:26 M3 Lublin

CZYRKA Piotr Werbkowice/Hrubieszów  3:36:44 Kraków

 

KRZYSZCZAK Jaromir Lublin 3:37:18 M3 Orlen

STEFANOWSKI ROBERT TERESPOL 3:37:50 M4 Orlen

TYBUREK MICHAŁ Świdnik/LUBLIN 3:37:51 M3 Dębno

ZASIADKO MIKOŁAJ ŁĘCZNA 3:37:55 M4 Lublin

Chruściel Jacek MIĘDZYRZEC PODLASKI 3:38:06 M3 Lublin

KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 3:38:15 M4 Łódź

ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 3:38:22 M2 Orlen

MAZUREK ROBERT LUBLIN 3:38:25 M3 Lublin

Chojecki Dariusz LUBLIN 3:38:46 M4 Dębno

KLEIN Marek Lublin 3:38:54 M3 Dębno

 

101.SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 3:38:55 M2 Orlen

KOŚCIK JAKUB ŚWIDNIK 3:38:57 M2 Lublin

FRĘCHOWICZ JACEK LUBLIN  3:39:02 M4 Lublin

MUSZYŃSKI Dariusz Międzyrzec Podlaski 3:39:13 M3 Orlen

WIELICZKO KRZYSZTOF ZAMOŚĆ 3:39:18 M2 Orlen

GRABOWSKI WOJCIECH LUBLIN 3:39:28 M4 Orlen

MACKIEWICZ DARIUSZ KODEŃ 3:39:31 M3 Orlen

PRUS ADAM NIEDRZWICA DUŻA 3:39:34 M3 Lublin

WIERUSZEWSKI NORBERT LUBLIN 3:39:42 M2 Lublin

CEGIEŁKO PAWEŁ LUBLIN 3:39:48 M4 Dębno

 


Maraton – kobiety (wyniki do 4h30)

 

Jakubczak-Pawelec Anna Zamość 3:06:47 Łódź

Dessauer Wioletta Lubartów 3:18:46 Orlen

Pruszczak Katarzyna Lublin 3:22:06 Lublin

KLOC MARTA Zabrodzie 3:28:12 Lublin

GĘCA Ewa Lublin 3:28:58 Kraków

Krawczak Paulina Dęblin 3:31:47 Kraków

FABIAN Ewa BIAŁA PODLASKA 3:32:56 Łódź

Pałka Magdalena Urszulin 3:34:24 Orlen

SZCZEPANEK MONIKA LUBLIN 3:39:02 Lublin

Wiatr Aneta Lublin 3:44:25 Lublin

 

SZOT IWONA LUBLIN 3:45:13 Lublin

Lewtak Marta Biała Podlaska 3:49:07 Orlen

KOPIŃSKA Karolina Nałęczów 3:50:24 Kraków

GUZIEC Justyna Chełm 3:51:15 Orlen

KOCHANIEC KAROLINA LUBLIN 3:53:27 Lublin

Baluk Iwona Chełm 3:55:48 Lublin

GOŁAWSKA Joanna Lublin 3:56:13 Kraków

Psuja Anna Świdnik 3:59:01 Lublin

Deneka Iwona Puławy 4:02:57 Selpia

Dudzińska Justyna Parczew 4:03:37 Lublin

 

KAŁKA Mariola Trzebieszów/Łuków 4:04:45 Orlen

Wójtowicz Magdalena (K20) Lublin 4:08:19 Orlen

ŻACZEK Anna Ryki 4:10:08 Kraków

HAŁKA BEATA BIŁGORAJ 4:10:32 Lublin

PIELAK KORNELIA KIJANY 4:12:32 Lublin

JENDREJ AGNIESZKA LUBLIN 4:13:12 Lublin

Oksiejuk-Wasilewska Anna Międzyrzec Podlaski 04:19:50 Dębno

SMYK Anita BIAŁA PODLASKA 4:20:09 Łódź

OLSZÓWKA Małgorzata Lublin 4:21:49 Kraków

FALKOWICZ KATARZYNA LUBLIN 4:21:57 Lublin

 

ZAKOSTOWICZ EMILIA ŁĘCZNA 4:22:36 Lublin

Gąszczyk Joanna Lublin 4:22:57 Lublin

KUNIEWICZ EWA LUBLIN 4:24:14 Lublin

Deląg Agnieszka Lublin 4:24:34 Lublin

BRZOZOWSKA Anna Krasnystaw 4:27:04 Orlen

SADŁO AGNIESZKA LUBLIN 4:27:08 Lublin

MAJCHER BEATA LUBLIN  4:29:21 Lublin

Brzezińska Emilia Biała Podlaska 4:29:40 Lublin

DRĄŻYK Małgorzata Dęblin 4:30:38 Kraków

 

Zestawienia dokonał korespondent „nunatag”.



Najbliższe biegi w województwie lubelskim:

– 29.05. XI Eurobiegi, Krasnystaw, 5 km, XI Eurobiegi

– 31.05.  Chełm  6,6 km XIX Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta

– 1.06. Urszulin XII Biegi Ekologiczne K-5km, M-10km

– 1.06.2 Chełm I Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluchem

– 7.06. Lublin 2 Półmaraton Solidarności

– 14.06. IX Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol

– 15.06. Biała Podlaska III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega

– 21.06. Lubartów Bieg Pokój i Dobro



Uwaga!

W związku z wielką ilością biegów ulicznych i wielu startujących oraz długo otwierających się stron komunikatów zwracam się z prośbą o informacje po ukończonym biegu, ewentualnie zdjęcia w celach statystyczno – historycznych, np. brak będących w tabelach Mariusza Kujawskiego czy Piotra Czyrki. Dziękuję z góry – mak.



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)