Najlepsi w woj. lubelskim w biegach ulicznych w roku 2013 – wersja 2 rozszerzona

Jeden z biegających amatorów po raz kolejny przesłał, ale rozszerzone zestawienia biegaczy ulicznych woj. lubelskiego na dystansach 10 km i półmaratonu. Tabele otwiera aktualny halowy rekordzista Polski na 5km zawodnik hrubieszowskiej Unii Artur Kern, wysoko plasują się Artur Jabłoński i Paweł Szostak. Należy również kolejny raz prosić organizatorów o atestowanie tras lub o dokładniejszy pomiar tras, ponieważ czasami wychodzi, że dystans był o wiele za krótki i szkoda wysiłku zawodników oraz organizatorów.

Reklamy


Biegi uliczne 10km

– najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zam., mak – ewentualnie klubu sportowego),

– liczy się najlepszy wynik zawodnika z danego roku

– wyniki do 45:00 / ponad 400 wyników

 

1. KERN Artur Hrubieszów/Kraków 30:17 M3

Dąbrowski Przemysław AZS AWF Biała Podlaska 30:57 M-2

Jabłoński Artur Unia Hrubieszów 31:11 M-3

Jastrzębski Kamil Kraśnik 31:37 M2

Stec Jarosław Gromada/Kraków 31:41 M2

MŁYNARZ KAMIL ŁĘCZNOWOLA/Kraśnik 32:47 M2

SZOSTAK PAWEŁ Hrubieszów/Katowice 32:56 M2

RACZYŃSKI PAWEŁ Annopol 33:05 (33:01) M2

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 33:07 M2

Nagórek Marcin Agros Zamość 33:08 M-3

 

11. BUCZAK RAFAŁ Zamość 33:21 (32:33) M2

Buczak Tomasz Zamość 33:24 M2

Biały Michał Kraśnik 33:36 (32:32) M2

WYSOCKI PAWEŁ LUBLIN 33:53 M2

Biały Paweł Kraśnik 33:56 M2

Marzec Stanisław Nałęczów 33:57 (32:57) M5

CHYLIŃSKI MATEUSZ WIERCISZÓW 34:03 M1

Ceberak Bartosz Lubartów 34:13 M2

LIGAJ ŁUKASZ Lublin 34:25 M2

JASTRZĘBSKI Damian Chodel 34:29 M1

 

21. ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 34:31 (33:20) M3

BEDNARZ CEZARY ŚWIDNIK 34:49 M2

Ochalski Sebastian Okrzeja 35:05 M1

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 35:05 M2

Szady Tomasz Poraj/Hrubieszów 35:13 M2

Sroczyński Rafał Krasnystaw 35:14 M4

ĆWIK HUBERT ZAMOŚĆ (35:14) M3

Gromek Radosław Zamość 35:20 M3

REKIEL JACEK LUBLIN 35:28 (34:13) M3

FALCZYŃSKI MACIEJ LUBLIN 35:38 M3

 

31. Belowski Mateusz Puławy 35:46 M2

Młodzikowski Paweł Adamów 35:54 M2

LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 35:54 M4

ŚWIRGOŃ ADAM LUBLIN 36:06 M1

PŁECHA MICHAŁ CHODEL 36:07 M2

Belowski Łukasz Puławy 36:13 M3

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 36:19 M2

WRONA BARTŁOMIEJ Lublin 36:26 M1

PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 36:26 M3

Misiurek Krzysztof Klementowice 36:38 M2

 

41. ZAWILIŃSKI MIKOŁAJ LUBLIN 36:42 M3

Podlipny Marek Wesołówka 36:43 M3

MOMOT PATRYK ZAMOŚĆ 36:45 M1

Prószyński Romuald Puławy 36:52 M4

Lipiec Sebastian Kłoczew 36:56 M2

Wąsik Arkadiusz Przykwa 36:57 M3

Majewski Andrzej Biała Podlaska 36:58 M4

OSTAPCZUK KAROL Biała Podlaska 37:00 M1

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 37:11 M5

Grono Krzysztof Fiukówka 37:14 M3

 

51. ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA 37:16 M2

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 37:23 M2

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 37:25 M3

UCHANOW OLEK KRAŚNIK 37:26 M2

GREGORCZUK PAWEŁ BIAŁA PODLASKA 37:27 M2

KALINOWSKI ARTUR GARBÓW 37:29 M3

KITLIŃSKI PIOTR LUBLIN 37:33 M4

GRUDZIEŃ KAMIL LUBLIN 37:33 M3

BUJAK MACIEJ LUBLIN 37:38 M4

KOGUCIUK TOMASZ CHEŁM 37:43 M3

 

61. BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 37:46 M3

PAWŁOWSKI TOMASZ LACK 37:46 M2

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 38:06 M3

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 38:12 M3

KOWALCZYK BARTOSZ GARBÓW 38:17 M3

BANAŚKIEWICZ KAMIL LUBLIN 38:18 M3

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 38:20 M3

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 38:25 M3

BRĄGIEL KRZYSZTOF Lublin 38:27 M3

CAR JACEK UNISZOWICE 38:29 M3

 

71. FALCZYŃSKI TOMASZ LUBLIN 38:32 M3

JÓŹWIK PAWEŁ LUBLIN 38:33 M2

WIERUSZEWSKI WIKTOR LUBLIN 38:47 M1

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 38:50 M4

Wysiński Wiesław Łuków 38:50 M5

MITURA ADAM ZAKALEW 38:51 M2

MITURA MIKOŁAJ ZAKALEW 38:53 M2

Terentowicz Stanisław Nałęczów 38:58 M4

ŚWIŚ PAWEŁ DZWOLA 38:59 M2

Cur Marcin Buchałowice 38:59 M2

 

81. Skwarek Sławomir Adamów 38:59 M4

CHUBA Paweł Krasnystaw 38:59 M3

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 39:00 (36:47) M3

CZOP PIOTR LUBLIN 39:00 M2

CHOMICZEWSKI MATEUSZ HANNA 39:03 M2

Kaźmierczak Krzysztof Ryki 39:06 M4

Nowosielski Jerzy Adamów 39:06 M4

Krasucki Marcin Osiny 39:08 M2

BIAŁAS DARIUSZ FRAMPOL 39:08 M4

Osik Grzegorz Lubartów 39:09 M2

 

91. TOMASZEWSKI JAKUB JANÓW LUBELSKI 39:19 M1

BISEK MAREK LUBLIN 39:20 M5

Jagniontkowski Jarosław Krasnystaw 39:23 M2

OLSZEWSKI PAWEŁ CIECIERZYN 39:28 M2

KOWALIK Paweł Komarówka Podlaska 39:30 M2

Majewski Łukasz BIAŁA PODLASKA 39:31

Niedźwiedzki Patryk Siedliska 39:33 M2

PASIECZNY JERZY TOMASZÓW LUBELSKI 39:34 M5

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 39:37 M3

TRĄBKA KAROL LUBARTÓW 39:38 M2

 

101. MATYJASZCZYK KAMIL ŁĘCZNA 39:38 M2

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 39:39 M3

SIEJKO PAWEŁ MIĘDZYRZEC PODLASKI 39:40 M1

STELMACH ZBIGNEW CMIŁÓW 39:44 M5

STYRNIK KRYSTIAN OŻARÓW 39:45 M1

BOROWSKI MARCIN LUBLIN 39:46 M1

OŻÓG GRZEGORZ MOTYCZ 39:47 M3

Kozak Rafał Kurów 39:47 M2

KOMAR Andrzej Zielony Kąt 39:49 M3

BRODACKI TOMASZ LUBLIN 39:54 M2

 

111. Michalak Tomasz Lublin 39:54 M-3

KĄKOL MICHAŁ LEŚNA PODLASKA 39:56 M2

Myszkiewicz Piotr Strzelce 39:56 M3

CEBERAK Maciej Lubartów 39:57 M2

Kiereś Mateusz Lublin 39:58 M3

Olek Artur Ryki 39:59 M3

KRZOSEK MICHAŁ KRAŚNIK 40:00 M2

Pyz Marcin Janów Lub. 40:01 M3

DUDKOWSKI KAMIL BEŁŻYCE 40:05 M2

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 40:07 M2

 

121. FRANKOWSKI ŁUKASZ ŁĘCZNA 40:07 M2

WIĄCEK ERNEST LUBARTÓW 40:09 M1

Grzeszczyk Bartosz Puławy 40:10 M2

JEFIMOWSKI WŁODZIMIERZ LUBLIN 40:14 M2

WŁADZIMIRUK MARCIN BIAŁA PODLASKA 40:14 M2

IWANEJKO ROBERT LUBLIN 40:15 M3

SZABAT WIESŁAW ANNOPOL 40:17 M5

LEMIESZEK MICHAŁ LUBLIN 40:17 M2

WOŹNIAK KONRAD LUBARTÓW 40:17 M2

KĘPA Damian Kraśnik 40:19 M2

 

131. POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 40:19 M3

IWANIUK ADRIAN ANDRZEJÓW 40:23 M1

MICHALAK TOMASZ LUBLIN 40:25 M3

PAWLAK Łukasz Świdnik 40:25 M3

Pawlonka Tomasz Puławy 40:26 M2

MAZUREK MARCIN LUBLIN 40:27 M2

ORLIK MICHAŁ LUBLIN 40:28 M1

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 40:28 M4

STYK MACIEJ LUBLIN 40:29 M2

MĄCIK BARTŁOMIEJ LUBLIN 40:31 M2

 

141. PRZYKAZA WALDEMAR Puławy 40:32 M5

MAZUREK PAWEŁ LUBLIN 40:35 M3

STOMA KAROL LUBLIN 40:38 M3

WIERUSZEWSKI NORBERT LUBLIN 40:39 M2

WRONA JERZY KRĘŻNICA JARA 40:41 M5

Drwal Marcin Ryki 40:41 M3

KORDOWICZ ŁUKASZ BIŁGORAJ 40:42 M3

WIEDRO WOJCIECH LUBLIN 40:42 M3

JADACH MICHAŁ CHODEL 40:45 M2

KĄDZIELEWSKI DAMIAN ŚWIDNIK 40:47 M2

 

151. Pawoniak Andrzej Chotyłów 40:49 M3

DYŚ PAWEŁ LUBLIN 40:50 M3

KUDELA ŁUKASZ LUBLIN 40:50 M3

DZIADUCH ROBERT PUŁAWY 40:52 M4

WŁUDARCZYK DAMIAN PUŁAWY 40:54 M3

BIGAS JAKUB LUBLIN 40:55 M2

Czelej Rafał Świdnik 40:56 M3

Kupiec Stanisław Dęblin 40:57 M4

ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 40:58 M2

WÓJCIK PAWEŁ Spiczyn/NOWA WÓLKA 40:58 M3

 

161. Włodarczyk Mirosław Terespol (41:00) M5

WALUSIŃSKI JAROSŁAW PUŁAWY 41:03 M2

KONDRAK JAN ŚWIDNIK 41:03 M5

Król Ryszard Brzostówiec/Radzyń Podlaski 41:05 M3

KAWALA KONRAD KALINÓWKA 41:10 M2

LASKOWSKI ANDRZEJ WYSOKIE  41:10 M5

MICHALAK PAWEŁ LUBLIN 41:10 M4

Węda Łukasz Studzianka 41:12 M3

WĄSOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 41:13 M4

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 41:13 M5

 

171. BIGORAJ MARCIN LUBLIN 41:14 M2

DZIUBIŃSKI MARCIN LUBLIN/Prawiedniki 41:19 M1

STĘPIEŃ Łukasz Krasnystaw 41:20 M2

DZIECIĄTKO KAROL KORYTNICA 41:22 M2

PARZYMIES TOMASZ LUBLIN 41:23 M2

CHMIELEWSKI PIOTR LUBLIN 41:25 M4

KAPROŃ PRZEMYSŁAW LUBLIN 41:28 M2

KOZYRA PAWEŁ LUBLIN 41:30 M1

MAJ ROBERT LUBLIN 41:32 M4

BIERNACKI ARTUR LUBARTÓW 41:36 M5

 

181. WEREMKO RAFAŁ LUBLIN 41:36 M2

BACHAN KRZYSZTOF Puławy 41:36 M3

RUDNICKI JERZY ADAMÓWKA 41:37 M3

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 41:39 M4

Majewski Krzysztof Biała Podlaska 41:42 M4

STYRNIK MARCIN OŻARÓW 41:42 M2

WÓJTOWICZ PAWEŁ LUBLIN  41:42 M4

BARTOSZEK JAROSŁAW KAZIMIERZ DOLNY 41:43 M3

Bachan Krzysztof Puławy 41:45 M-3

Bielecki Tomasz Lublin 41:47 M2

 

191. KORZENIECKI ANDRZEJ 41:47 M2

Szewczyk Michał Krasnystaw 41:47 M2

BAŁABUCH JAN LUBLIN 41:49 M2

JONIK MARCIN LUBLIN 41:50 M3

Nazaruk Łukasz Chełm 41:51 M2

MAŁYSZ ZBIGNIEW FRAMPOL 41:53 M3

WAWRYNIUK KRZYSZTOF LUBLIN 41:53 M2

HAŁAJKO Piotr Radzyń Podlaski 41:53 M2

PIETRZAK KONRAD LUBLIN 41:54 M2

JÓŹWIK PIOTR LUBLIN 41:55 M4

 

201. SKRZYPCZAK PIOTR LUBLIN 41:55 M3

JEZIORAŃSKI MAREK LUBLIN 41:56 M3

KŁAŁO ROBERT LUBLIN 41:56 M2

SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 41:57 M1

DRYJA ARKADIUSZ LUBLIN 42:00 M2

WASILEWSKI RADOSŁAW BIŁGORAJ 42:01 M3

DRABIK Dawid Lublin 42:01 M3

DOBOSZ DAMIAN WOLA SIENNICKA 42:01 M2

KĘPOWICZ MARCIN STRZYŻEWICE 42:02 M3

ZASIADKO MIKOŁAJ ŁĘCZNA 42:02 M4

 

211. Orkiszewski Łukasz Izbica 42:02 M2

Arseniuk Mateusz Połoski Nowe 42:07 M2

MACKIEWICZ DARIUSZ KODEŃ 42:09 M3

BIŃKOWSKI JAROSŁAW BIAŁA PODLASKA 42:10 M3

MUSZYŃSKI Dariusz Międzyrzec Podlaski 42:10 M3

STYŻEJ JAROSŁAW LUBLIN 42:11 M3

GRABOWSKI WOJCIECH LUBLIN 42:11 M3

MYDLAK Tomasz Chełm 42:11 M2

Osypiuk Artur BIAŁA PODLASKA 42:12 M3

STEĆ STANISŁAW LISZNO 42:14 M4

 

221. RUKASZ BARTŁOMIEJ LUBLIN 42:15 M2

Oniszczuk Marcin Kozłówka 42:16 M3

JACH PAWEŁ LUBLIN 42:18 M3

GAŁCZYŃSKI ROBERT LUBLIN 42:18 M4

WÓJTOWICZ GRZEGORZ LUBARTÓW 42:19 M2

Caban Paweł Małaszewice/Kobylany 42:19 M3

KARDYKA GRZEGORZ ŚWIDNIK 42:21 M3

SOCHA Marcin LUBARTÓW 42:23 M3

NIEDŹWIECKI ADRIAN Siedliska/ZAMOŚĆ 42:23 M2

FILA MICHAŁ LUBLIN 42:26 M2

 

231. ZYCH ZBIGNIEW LUBLIN 42:27 M4

GAWDA PIOTR LUBLIN 42:28 M4

DĄBSKI PAWEŁ SIENNICA RÓŻANA 42:28 M2

SERAFIN DAMIAN MOTYCZ 42:29 M3

MAJERSKI KRZYSZTOF LUBLIN 42:29 M2

CEGIEŁKO PAWEŁ LUBLIN 42:30 M4

KONDRACKI Rafał Łuków 42:30 M3

PIETRAS TOMASZ LUBLIN 42:31 M2

KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 42:34 M4

Bojar Michał Lublin 42:35 M3

 

241. DACHNO MAREK TOMASZOWICE 42:37 M2

OSTRYKIEWICZ KRZYSZTOF PIASKI 42:38 M2

STANISŁAWEK BARTŁOMIEJ CHODEL 42:40 M2

MICHALCZUK DOMINIK LUBLIN 42:43 M3

SULOWSKI KAMIL BYCHAWA 42:46 M2

SPOCZYŃSKI MARCIN LUBLIN 42:49 M3

Matuszewski Michał Garbów/Lublin 42:50 (41:09) M3

Mucha Krzysztof KOLONIA SOBOLEW 42:50 M4

DROGOŃ ŁUKASZ STRZYŻÓW 42:50 M2

ŚCIBOR Marcin Krasnystaw 42:50 M2

 

251. JANKOWSKI Eugeniusz PUŁAWY 42:52 M5

DUMA KAMIL LUBLIN 42:53 M2

FLIS PIOTR LUBLIN 42:53 M3

SOCHAL MARCIN LUBLIN 42:53 M3

DWORZAŃSKI Tomasz Lublin 42:53 M3

IWANICKI WŁADYSŁAW ŁĘCZNA 42:54 M5

KOSIŃSKI PAWEŁ Lubartów 42:57 M3

Czernecki Marek Łuków 42:57 M5

WRONOWSKI Marcin Lubartów 43:00 M3

ŁOPUSZYŃSKI Robert Lublin 43:02 M4

 

261. DURKO GRZEGORZ STRACHOSŁAW 43:04 M2

SACHARCZUK Kacper Łuków 43:04 M2

GMITEREK TOMASZ LUBLIN 43:06 M4

Pulik Jerzy Międzyrzec Podlaski 43:06 M5

Zbiciak Adam Lubartów 43:07 M3

Kurenda Andrzej Nieledew 43:08 M3

OSTROWSKI MICHAŁ BIAŁA PODLASKA 43:09 M3

BOROWIEC MICHAŁ ŚWIDNIK 43:10 M2

GUZOWSKI MICHAŁ LUBLIN 43:10 M3

SKWAREK PIOTR LUBLIN 43:11 M2

 

271. SZCZĘŚNIAK JACEK LUBLIN 43:12 M4

Zieliński Marcin Strupin Łanowy 43:12 M-2

KOPIŃSKI Dawid Nałęczów 43:13 M2

JASIŃSKI KRZYSZTOF LUBLIN 43:17 M3

KOWALCZYK DAMIAN LUBLIN 43:17 M3

STYPUŁA Marcin Nałęczów 43:18 M2

WALENCIK MARCIN LUBLIN 43:19 M3

Kot Leszek Bogdanka 43:20 M6

GOŹDZIENIAK SOBIESŁAW LUBLIN 43:21 M3

KOCYBA GRZEGORZ LUBLIN 43:21 M2

 

281. Dyguś Filip Lublin 43:21 M3

PONIEWOZIK MARIUSZ Niemce 43:21 M3

TYBUREK MICHAŁ LUBLIN 43:22 M3

BARAN CEZARY LUBLIN 43:23 M3

BERECKI RAFAŁ LUBLIN 43:26 M2

STRUG ARTUR LUBLIN 43:26 M2

FASTOWIEC Damian Michał Chełm 43:26 M2

MICHAŁOWSKI MARCIN LUBLIN 43:27 M3

LIK Michał Chełm 43:27 M2

MACKIEWICZ KAMIL CHEŁM 43:28 M2

 

291. KOWALCZYK GRZEGORZ KURÓW 43:30 M4

KOŻUCH JERZY Łuków 43:33 M5

BIELAK Krzysztof Lublin 43:34 M2

WODZISZ RAFAŁ LUBLIN 43:34 M2

CHOROŚ PIOTR NIEMCE 43:35 M3

RADWAN TOMASZ LUBLIN 43:35 M3

Marciniewicz Marcin Zamość 43:35 M1

ZAJĄC Zbigniew Biłgoraj 43:36 M5

CHMIELEWSKI Piotr Lublin 43:37 M3

WTYKŁO ARKADIUSZ LUBLIN 43:37 M2

 

301. WÓJCIK MICHAŁ LUBLIN 43:38 M3

KUCHARSKI Piotr Lubartów 43:45 M4

BIAŁY Zbigniew Kraśnik 43:45 M5

REDESTOWICZ PAWEL LUBLIN 43:46 M5

MAMEJ PIOTR LUBLIN 43:46 M4

Leziak Wojciech WILKOŁAZ 43:47 M4

SMOLUCH Ryszard Zamość 43:48 M4

KUŚ PIOTR LUBLIN 43:48 M3

Piotr Pazik Puławy 43:49 M2

DOBRZYŃSKI OLIWER LUBLIN 43:50 M1

 

311. ROGALA MICHAŁ SZCZEBRZESZYN 43:50 M2

LEWANDOWSKI Hubert Hrubieszów 43:51 M3

ROSŁOWICZ JERZY LUBLIN 43:53 M6

PRUS ADAM NIEDRZWICA DUŻA 43:54 M3

ZARZYCKI DARIUSZ Borek/Turka 43:54 M3

MITURA MICHAŁ LUBARTÓW 43:55 M1

JARMUSZYŃSKI TOMASZ CHEŁM 43:56 M4

KRZYMOWSKI KRZYSZTOF Międzyrzec Podlaski 43:56 M2

IWANIUK ADRIAN ANDRZEJÓW 43:57 M1

ZATOŃSKI ZBIGNIEW LUBLIN 43:58 M3

 

321. ORŁOWSKI TOMASZ LUBLIN  43:58 M2

OSIŃSKI DANIEL LUBLIN 43:58 M3

SZCZYPIORKOWSKI Emil Lubartów 43:58 M3

POPAJEWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 44:01 M5

JARZYNKA KRZYSZTOF LUBLIN 44:01 M3

ŁOŚ DOMINIK BYCHAWA 44:01 M1

JEZIORAŃSKI MAREK LUBLIN 44:02 M3

HWEDYNA TOMASZ Międzyrzec Podlaski 44:02 M2

SZWAJ MARIUSZ WŁODAWA 44:04 M4

HAJBOS KAROL ROMASZKI/Rossosz 44:05 M2

 

331. SZYMAŃSKI Mariusz Radzyń Podlaski 44:05 M3

MRÓZ Dawid Poniatowa 44:06 M2

Szewczak Jerzy Tuchowicz 44:06 M4

ZGORZAŁEK JAKUB Międzyrzec Podlaski 44:06 M2

MACIĄG MICHAŁ 44:07 DĘBLIN M3

ŚLUSARZ KRZYSZTOF LUBLIN 44:07 M2

Cydejko Marcin Biała Podlaska  44:07 M1

BASZNIANIN JAN LUBLIN 44:08 M5

SWEKLEJ ADAM BIAŁA PODLASKA 44:08 M3

DUŃKO JAKUB KRASNYSTAW 44:08 M3

 

341. LISOWSKI JACEK DĄBROWICA 44:08 M4

Wasilewski Paweł  Ryki 44:08 M3

KORULCZYK ŁUKASZ LUBLIN 44:09 M3

BISKUP MIROSŁAW LUBARTÓW  44:11 M2

MIKLASZEWSKI PAWEŁ TERESPOL 44:11 M3

NOWOSAD JAN LUBLIN 44:11 M2

KOSMALA GRZEGORZ RYKI 44:12 M4

PURCHAŁA Leszek PUŁAWY 44:12 M3

SAWA JAROSŁAW LUBLIN 44:14 M3

GACMAN Piotr  Biłgoraj 44:14 M2

 

351. Sikora Michał Puławy 44:17 M3

KRÓLIK TOMASZ DĘBLIN 44:18 M2

JAREMEK WITOLD LUBLIN 44:18 M4

FLIS DOMINIK ZAMOŚĆ 44:18 M3

BISEK TOMASZ LUBLIN 44:18 M2

ZYSŁOWSKI ANDRZEJ LUBLIN 44:19 M4

Celej Andrzej Stare zadybie 44:19 M3

KOPER PIOTR LUBLIN 44:20 M2

PASZCZYK DAREK LUBLIN 44:21 M3

SZCZYGIEŁ PAWEŁ LUBARTÓW 44:21 M3

 

361. SKWARZYŃSKI ERWIN LUBLIN 44:27 M2

SINICKI PIOTR LUBLIN 44:27 M3

BAKON BARTŁOMIEJ LUBLIN 44:27 M2

SZPURA WOJCIECH BIAŁA PODLASKA 44:28 M4

Janik Marcin Lublin 44:28 M-3

MĄCZKA JANUSZ ZAMOŚĆ 44:30 M4

MYSZKOWSKI ADRIAN ŚWIDNIK 44:30 M4

TRZCINIECKI MARCIN Lublin/Zagórz  44:30 M2

Mołodkiewicz Zbigniew Hrubieszów 44:31 M4

LIPCZUK PIOTR CHEŁM 44:31 M4

 

371. MAZUREK ROBERT LUBLIN 44:31 M3

KURZYNA KRZYSZTOF DZIERZKOWICE 44:31 M3

WOŁOS JACEK HRUBIESZÓW 44:37 M4

KUROWSKI Jakub Puławy 44:37 M3

WINIARCZYK EMIL LUBLIN 44:38 M3

KULIK MAREK BIAŁA PODLASKA 44:38 M2

NOWAKOWSKI TOMASZ NIEDRZWICA DUŻA 44:38 M3

DYSZCZAK TOMASZ ŚWIDNIK 44:39 M3

BOGDANOW ANDRZEJ LUBLIN 44:39 M5

Chadaj Marek Adamów 44:41 M4

 

381. CIENIUCH MICHAŁ SIEMIEŃ  44:42 M2

GALEWSKI Jacek Łuków 44:42 M3

MEJSNER BARTOSZ LUBLIN 44:43 M3

WOŹNIAK TOMASZ LUBARTÓW 44:43 M2

GUZ ŁUKASZ Lubartów 44:43 M3

MACIEJEWSKI PIOTR LUBLIN 44:45 M3

KORBEL BOLESŁAW LUBLIN 44:47 M4

WIŚNIEWSKI KAROL LUBLIN 44:47 M2

CHARKOT Sławomir Krasnystaw 44:48 M3

OSIŃSKI JAKUB LUBLIN 44:48 M3

 

391. SZUBA MACIEJ LUBLIN 44:48 M3

KASPEREK DAMIAN LUBLIN 44:51 M2

BIELAK MATEUSZ LUBLIN 44:51 M2

CABOŃ Piotr Nałęczów 44:51 M2

FILIP BARTOSZ LUBLIN 44:52 M2

TOŁYSZ SŁAWOMIR CHEŁM 44:53 M3

KASPRZAK Piotr Lublin 44:54 M1

LIPNIACKI DANIEL LUBLIN 44:55 M3

DUDEK MARIUSZ LUBLIN 44:56 M3

MOTYL ARTUR ŚWIDNIK 44:57 M3

 

401. PŁECHA GRZEGORZ CHODEL 44:57 M4

ANTONIUK WIESŁAW MIEDZYRZEC PODLASKI 44:58 M4

Sysa Kazimierz Krasnystaw 44:58 M4

Matczuk Kamil Hanna 44:53 M-2

CĄKAŁA KRZYZTOF LUBLIN 44:59 M4

JUŚ LESZEK NAŁĘCZÓW 45:00 M4

CIEŚLAK Dariusz LUBLIN 45:00 M3

 

– (w nawiasie wyniki uzyskane na Życiowej Dziesiątce Taurona w Krynicy – co do zasady nie są decydujące dla ustalenia pozycji w zestawieniu z powodu dużego handicapu wynikającego z profilu trasy)

 


Półmaraton

– najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zam.)

ponad 200 wyników

 

1. KERN Artur Unia Hrubieszów/Kraków 1:08:57 M3

2. Jabłoński Artur Unia Hrubieszów/Warszawa 1:10:03 M3

Dąbrowski Przemysław AZS AWF Biała Podlaska 1:10:04 M2

MŁYNARZ KAMIL ŁĘCZNOWOLA 1:10:06 M2

SZOSTAK PAWEŁ Hrubieszów/AZS AWF Katowice 1:10:25 M2

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 01:10.30 M2

RACZYŃSKI PAWEŁ Annopol 01:13.10 M2

BUCZAK RAFAŁ Zamość (01:14.30) M2

Młodzikowski Paweł Adamów 1:14:41 M2

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 01:15:55 (1:14:50) M2

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 01:16:22 M3

 

11. Ceberak Bartosz Lubartów 01:16:59 M2

Stefaniec Mateusz Tomaszów Lub. 1:17:26

Biały Michał Kraśnik 1:17:34 M2

GROMEK RADOSŁAW ZAMOŚĆ 01:18:30 M3

Prószyński Romuald Puławy 1:18:40 M4

Sroczyński Rafał Krasnystaw 1:19:06 M4

BEDNARZ Cezary ŚWIDNIK 01:19:25

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 01:19:36 M3

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 01:19:39 M2

Szady Tomasz Poraj/Hrubieszów  01:19:40 (1:17:25) M2

 

21. LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 01:19:47 M4

Marzec Stanisław Nałęczów (1:19:48) M5

REKIEL JACEK LUBLIN 01:20:02 M3

PŁECHA MICHAŁ CHODEL 01:20:16 M2

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 1:20:43 M5

ĆWIK HUBERT ZAMOŚĆ (1:20:44) M3

PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 01:21:09 M3

Podlipny Marek Wesołówka 01:21:43 M3

Biały Paweł Kraśnik 01:21:53 M2

Grono Krzysztof Fiukówka 1:22:15 M3

 

31. KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 01:22:25 M2

PAWŁOWSKI TOMASZ LACK 01:22:28 M2

ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA 01:22:33 M2

GREGORCZUK PAWEŁ BIAŁA PODLASKA 01:22:42 M2

Belowski Łukasz Puławy 01:22:59 M3

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 01:22:59 (1:22:40) M3

Ochalski Sebastian Okrzeja 1:23:05 M1

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 01:23:36 M3

Majewski Andrzej Biała Podlaska 01:23:42 M4

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 01:24:23 M3

 

41. Nowosielski Jerzy Adamów 1:24:26 M4

MILESZCZYK KAROL UŚCIMOW 1:24:29 M3

JAKUSZKO GRZEGORZ TERESPOL 1:24:31 M3

Lipiec Sebastian Kłoczew 01:24:33 M2

Wąsik Arkadiusz Przykwa 01:24:40 M3

BUJAK MACIEJ LUBLIN 01:24:47 M4

BISEK MAREK LUBLIN 01:24:51 (1:22:40) M5

ZIEMIŃSKI KAROL KRAŚNIK 1:24:54 M2

Olszewski Zbigniew Krasnobród (1:25:01) M3

Drelich Kamil TOMASZÓW LUBELSKI (1:25:15) M2

 

51. Krasucki Marcin Osiny 01:25:44 M2

Krzysztoń Marcin LASY 1:25:47 M3

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 01:25:56 M3

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 01:26:12 M3

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 01:26:24 M3

Wysiński Wiesław Łuków 1:26:25 M5

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 01:26:36 M4

ŚWIŚ PAWEŁ DZWOLA 01:26:52 M2

OŻÓG MIROSŁAW CHEŁM 01:27:25 M4

CHOMICZEWSKI MATEUSZ HANNA 01:28:20 M2

 

61. JAWORSKI GRZEGORZ HRUBIESZÓW 01:28:27 M3

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 01:28:40 M3

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 01:28:42 M3

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 01:28:46 M5

Cur Marcin Buchałowice 01:28:49 M2

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 01:29:07 M3

PASIECZNY JERZY TOMASZÓW LUBELSKI  01:29:16 (1:28:22) M5

SOLIŃSKI WOJCIECH JANÓW LUBELSKI 1:29:18 M2

Jagniontkowski Jarosław Krasnystaw 01:29:32 M2

Olek Artur Ryki 01:29:32 M3

 

71. WOŹNIAK KONRAD LUBARTÓW 01:29:41 M2

Skwarek Sławomir Adamów 01:29:45 M4

KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 1:29:47 M4

Kupiec Stanisław Dęblin 01:29:49 M4

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 1:29:58 M2

Drwal Marcin Ryki 1:30:00 M3

PRZYKAZA WALDEMAR Puławy 1:30:00 M5

ROBAK SŁAWOMIR LUBLIN 01:30:07 M2/M3?

LIS ŁUKASZ LUBLIN 1:30:08 M2

SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 1:30:08 M1

 

81. Lentowicz Paweł Łaszczówka (1:30:11) M2

JAWORSKI PAWEŁ CHEŁM 1:30:12 M3

DĄBSKI PAWEŁ SIENNICA RÓŻANA 01:30:14 M2

FRANKOWSKI ŁUKASZ ŁĘCZNA 1:30:22 M2

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 01:30:28 M4

WRONA JERZY KRĘŻNICA JARA (1:30:38) M5

KŁAŁO ROBERT LUBLIN/Biszcza 01:31:04 M2

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 01:31:07 M4

ORKISZEWSKI ŁUKASZ IZBICA 01:31:08  M2

MITURA ADAM ZAKALEW/KOCK 1:31:18 M2

 

91. MITURA MIKOŁAJ ZAKALEW 1:31:19 M2

KRUK KRZYSZTOF LUBARTÓW 1:31:30 M3

FROŃCZUK RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 1:31:34 M4

Czelej Rafał Świdnik 01:31:36 M3

Grzeszczyk Bartosz Puławy 1:31:45 M2

ZBIGNIEW OLESZCZUK KRASNYSTAW 01:31:53 M4

Pawoniak Andrzej Chotyłów 01:31:59 M3

Król Ryszard Brzostówiec/RADZYŃ PODLASKI 01:32:09 M3

CHMIELEWSKI Piotr Lublin 1:32:10 M3

STOMA KAROL LUBLIN 01:32:18 M3

 

101. STEĆ STANISŁAW LISZNO/Rejowiec 01:32:23 M4

WYSOCKI Stanisław CYCÓW 1:32:25 M3

JANKOWSKI Eugeniusz PUŁAWY 1:32:36 M5

TRĘBICKI DARIUSZ BIAŁA PODLASKA 1:32:44 M4

TOMASZ GMITEREK LUBLIN 01:32:46 M4

Majewski Krzysztof Biała Podlaska 01:32:50 (1:31:54) M4

MUSZ DAMIAN WŁODAWA 01:32:56 M2

PARZYMIES TOMASZ LUBLIN 01:33:04 M2

CAR JACEK UNISZOWICE 01:33:08 M3

STELMACH ZBIGNEW CMIŁÓW 01:33:08 M5

 

111. CZERWONKA ADAM BIŁGORAJ 01:33:21 M3/M4?

SZCZĘŚNIAK JACEK LUBLIN 1:33:23 M4

MACKIEWICZ DARIUSZ KODEŃ 1:33:30 M3

DZIADUCH ROBERT PUŁAWY 1:33:30 M4

SZABAT WIESŁAW ANNOPOL 01:33:31 M5

DOBOSZ DAMIAN SIENNICA RÓŻANA 01:33:41 M3

WĘDA ŁUKASZ ŁOMAZY 01:33:49 M3

MAZIARZ Marcin JANÓW LUBELSKI 1:33:51 M2

SZPINDA SEBASTIAN BIŁGORAJ  01:33:55 M3

BEREZA PATRYK WÓLKA ORŁOWSKA 01:33:56 M1

 

121. GRABOWSKI WOJCIECH LUBLIN 01:34:00 M3

ŁYP MIESZKO ZAMOŚĆ 1:34:02 M3

STYK MACIEJ LUBLIN 01:34:05 M2

MAJ ROBERT LUBLIN 01:34:07 M4

KOGUCIUK TOMASZ CHEŁM 01:34:30 M3

LASKOWSKI ANDRZEJ WYSOKIE 01:34:31 M5

Matuszewski Michał Garbów/Lublin 01:34:33 M3

BEREZA KAMIL WÓLKA ORŁOWSKA 01:34:33 M2

ZATOŃSKI ZBIGNIEW LUBLIN 1:34:38 M3

KORDOWICZ ŁUKASZ BIŁGORAJ 01:34:41 M3

 

131. SAWICKI PAWEŁ ZAMOŚĆ 1:34:50 (1:31:59) M3

ŻUKOWSKI JERZY ZAMOŚĆ 01:34:58 M3

WIECHNIK ANDRZEJ MALINÓWKA 01:34:59 M3

BURAK PIOTR ZAMOŚĆ 01:35:00 M?

MUSZYŃSKI Dariusz Międzyrzec Podlaski 1:35:02 M3

SIKORA KRZYSZTOF ZAMOŚĆ 1:35:03 M3

ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 1:35:10 M2

BASZNIANIN JAN LUBLIN 01:35:15 M5

Sak Krzysztof Tomaszów Lubelski (1:35:20) M5

BEREZA RAFAŁ WÓLKA ORŁOWSKA 01:35:21 M2

 

141. KOWALIK Paweł Komarówka Podlaska 01:35:22 M2

OSTRYKIEWICZ KRZYSZTOF PIASKI 01:35:22 M2

STĘPIEŃ Łukasz Krasnystaw 01:35:23 M2

JÓŹWIK PAWEŁ LUBLIN 01:35:31 M2

KUCHARSKI PIOTR LUBARTÓW 1:35:37 M4

FILA MICHAŁ LUBLIN 01:35:40 M2

Skwarzyński Erwin Lublin 1:35:41 M2

PONIEWOZIK MARIUSZ NIEMCE 01:35:43 M3

KĘPOWICZ MARCIN STRZYŻEWICE  01:35:48 M3

STEFANOWSKI ROBERT TERESPOL 01:35:49 M4

 

151. IWANICKI WŁADYSŁAW ŁĘCZNA 01:35:50 M5

FLIS PIOTR LUBLIN 1:35:58 M3

Kiereś Mateusz Lublin 01:35:59 M3

TRĄBKA KAROL LUBARTÓW 01:36:01 M2

KARDYKA GRZEGORZ ŚWIDNIK 01:36:02 M3

BERECKI Rafał LUBLIN 1:36:08 M2

Kot Leszek Bogdanka 01:36:10 M6

CZEKIERDA IRENEUSZ CHEŁM 01:36:12 M4

Kaźmierczak Krzysztof Ryki 01:36:13 M4

WOCH Sławomir Bychawa 1:36:13 M2

 

161. CIECHAN MATEUSZ KRASNYSTAW 01:36:22 M2

KOSOWSKI KONRAD LUBARTÓW 1:36:23 M2

OSIŃSKI DANIEL LUBLIN 01:36:25 M3

KOZAK PIOTR CHEŁM 1:36:27 M3

CHMIELARZ MIROSŁAW PARCZEW 1:36:30 M4

BÓBSKI MICHAŁ LUBLIN 1:36:30 M2

BARTOSZEK MATEUSZ Lublin 1:36:37 M2/M3

ZASIADKO MIKOŁAJ ŁĘCZNA 01:36:38 M4

Matczuk Kamil Hanna (1:36:38) M2

Kostowski Stanisław Chełm (1:36:42) M3

 

171. KOZIEŁ ROMAN LUBLIN 1:36:47 M3

Zbiciak Adam LUBARTÓW (1:36:47) M4

TURZYNIECKI DARIUSZ KRASNYSTAW 01:36:49 M5

MARCINIEWICZ MARCIN ZAMOŚĆ 1:36:53 M2

KMICIC ANDRZEJ KRASNYSTAW 1:36:55 M5

Miklaszewski Paweł Terespol (1:36:57) M4

SZEWCZYK MICHAŁ KRASNYSTAW 1:37:00 M2

WOJTYNA ŁUKASZ KRASNYSTAW 1:37:05 M?

BARDADIN ADAM LUBLIN 1:37:06 M2

CHARKOT Sławomir Krasnystaw 1:37:15 M3

 

181. JONIK MARCIN LUBLIN 1:37:32 (1:36:23) M3

PODLEWSKI ŁUKASZ LUBLIN 1:37:38 M2

ANCYGIER KAMIL KRAŚNIK 1:37:43 M2

Włodarczyk Mirosław Terespol (1:37:46) M5

DACHNO MAREK TOMASZOWICE 01:37:47 M2

KOŻUCH JERZY ŁUKÓW 1:37:50 M5

JARZYNKA Krzysztof LUBLIN 1:37:52 M4

RADWAN TOMASZ LUBLIN 1:37:54 M3

DĄBSKI GRZEGORZ WÓLKA ORŁOWSKA 1:37:57 M3

MICHALCZUK ARTUR TERESPOL 1:38:02 M4

 

191. WALENCIK MARCIN LUBLIN 01:38:06 M3

BARAN CEZARY LUBLIN 1:38:07 M3

Gnieciak Tomasz Lublin (1:38:16) M2

Żurawski Mateusz Palikije Drugie/Wojciechów  (1:38:17) M2

GAJOWNICZEK ŁUKASZ LUBARTÓW 1:38:19 M3

DRABIK Dawid Lublin 01:38:21 M3

Janik Tomasz HRUBIESZÓW 1:38:24 M4

KOŚCIARZ JAN ŁĘCZNA 1:38:24 M4

WEREMKO RAFAŁ KRASNYSTAW 1:38:27 M2

KRZYSZTOŃ GRZEGORZ KRAŚNIK 1:38:36 M2

 

201. Oniszczuk Marcin Kozłówka 01:38:37 M3

CEGIEŁKO PAWEŁ LUBLIN 1:38:42 M4

 

– w nawiasie wyniki z Tomaszowa Lub., Lubyczy (różnica przekraczająca 1% w stosunku do pełnego dystansu półmaratonu)  i Małaszewic (nieznany dokładny dystans biegu),

– na koću za wynikiem, to kategoria wiekowa zawodnika, np. M3 to grupa osób licząca 30-39 lat.

 


W poniższych zestawieniach

Nie zostały uwzględnione wyniki biegów, gdzie różnica długości trasy w stosunku do pełnych 10km była ewidentnie większa niż 1%, tj. Stalowa Dycha (brakowało ok. 250m), Rzeszowska Dycha Niepodległości (podobna różnica), Bieg im. Staszica w Brodach (podobnie, albo i więcej), Bieg Sokoła w Sokołowie Młp. (brakowało 150-200m), oraz tych gdzie nie ma dostępnych wyników np. Kock (nie łapano czasów). Generalnie ..to „dziesiątki” na terenie woj. lubelskiego były całkiem dobrze wymierzone nawet jeśli nie było atestu, czego niestety nie da się powiedzieć o półmaratonach, w województwie odbyło się ich 6 i żaden nie miał atestu, najlepiej wymierzony (wg odczytów gps) był dystans w Adamowie i Krasnymstawie, w pozostałych brakowało nawet po kilkaset metrów (stąd te wyniki w nawiasach). 

 

 

Serdecznie dziękuję biegaczowi – amatorowi za wykonanie żmudnej pracy w celu zebrania prezentowanych wyników i liczę na dalszą współpracę

 

Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Z podniesioną ręką Grzegorz Jaworski z Hrubieszowa za metą półmaratonu w Kranymstawie 2013 r.