Nasi wypadli średnio

W sobotnim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej drużyna Unii I zajęła 5, a Unii II 6 miejsce.

Reklamy

br />Po raz kolejny okazało się, że halówka kieruje się swoimi zasadami. W meczach trwających 15 minut nie można pozwolić sobie choćby na sekundę dekoncentracji. Przekonała się o tym drużyna Unii I, która właśnie dzięki chwilowym błędom, choć wcale nie grała źle, ukończyła zawody dopiero na 5 miejscu.

Po pasjonującym finale z Tomasovią, wygrała drużyna Ostoi Skierbieszów, a jej zawodnicy zostali odpowiednio: Przemysław Gałka – najlepszym zawodnikiem, a Paweł Mróz – najlepszym bramkarzem turnieju.

Trofeum dla króla strzelców otrzymał Piotr Borowiak, który strzelił 6 bramek.

Na trybunach można było zauważyć przedstawicieli władz miasta, które ufundowały jeden z pucharów oraz Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, pana Mariana Rapę.

Oficjele wręczyli nagrody oraz pogratulowali zespołom i poszczególnym wyróżnionym zawodnikom.

Ostateczna kolejność drużyn w turnieju przedstawia się następująco:

1. Ostoja Skierbieszów
2. Tomasovia Tomaszów Lubelski
3. Korona Łaszczów
4. Igros Krasnobród
5. Unia I
6. Unia II
7. Sygnał Lublin
8. Włodzimierz Wołyński
9. Kryształ Werbkowice

Wyniki poszczególnych spotkań znajdziecie oglądając zdjęcia.

Na koniec zaś pogratuluję organizatorom jeszcze jednego. Tego, że wreszcie udało się zapełnić halę. Choć w bufecie mogły znaleźć się na tę okazję jakieś gorące dania, bo na samych paluszkach i chipsach, to człowiek całego dnia nie uciągnie.

zobacz zdjęcia >>