Nowe stroje lekkoatletów Unii Hrubieszów – ZDJĘCIA

Operatywność trenerów sekcji lekkoatletycznej MKS Unii Hrubieszów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka doprowadziła, że otrzymali pieniądze na zakup nowego sprzętu lekkoatletycznego od Starostwa Powiatowego.

Reklamy

Dla mnie bardzo liczy się, że na koszulkach szczególnie jest logo swojego klubu, które myślę, że będzie dopingowało do jeszcze intensywniejszych treningów, walki podczas zawodów i satysfakcji z przynależności do klubu. Gratuluję współpracy! Można? Można!

 

Ze strony MKS Unia Hrubieszów

Krótka sesja zdjęciowa części zawodników sekcji lekkiej atletyki w nowych strojach sportowych – treningowych, zakupionych z projektu „Upowszechnianie lekkiej atletyki w powiecie hrubieszowskim” w ramach współpracy ze Starostwem Powiatowym w Hrubieszowie. Po udanej sesji fotograficznej, nastąpił powrót do ciężkiego treningu, ponieważ już przed nami…

Już w najbliższy weekend startujemy w Słubicach w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS – trzymajcie za naszych zawodników mocno kciuki.

Podziękowania dla Michała Śliwińskiego za sesję zdjęciową.

***

Dawno, dawno temu, za moich czasów zawodniczych, też mieliśmy rzucające się w oczy stroje czarno – żółte, więc wszyscy wiedzieli, że jesteśmy i z Hrubieszowa i były takie gadki…

„Oho… są z Hrubieszowa, to już się będzie działo, na pewno narzucą tempo, aby rozerwać stawkę, a wśród nich jest lider, który będzie walczył do mety” – no cóż, byliśmy całkiem, całkiem na tamte czasy!

­

Opracował – mak (1000 m – 2:29,8 min)

Foto – Michał Śliwiński (400 m ppł – 52,87 sek.)


Zobacz też:

Lekka atletyka: Kapitalny bieg Kacpra Pańko na 400 m – ZDJĘCIA

Lekka atletyka: Kapitalny bieg Kacpra Pańko na 400 m – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie